Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Przynęty szczupakowe > Łamany Okoń MB

Łamany Okoń MB

jerk handmade michal birecki lures
jerk handmade michal birecki lures
jerk handmade michal birecki
jerk handmade michal birecki lure
jerki łamane handmade michał birecki
Cena:

297.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Nasz łamany jerk imitujący okonia to bez dwóch zdań najbardziej wierna imitacja żywego okonia. Przynęta jest wykonana z największą dbałością o najdrobniejsze detale, dzięki czemu jerk łamany malowany w naturalnych kolorach do złudzenia przypomina żywego okonia. Każda jedna przynęta jest z najwyższą staranności malowana ręcznie a na sam koniec pokrywana ultra twardą żywica, która zabezpiecza przynętę przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Łamane Jerki imitujące okonia to poważne przynęty na duże szczupaki. Przy 20cm długości ważą 100 gramów . Dzięki swojej unikalnej pracy oraz gabarytom świetnie nadają się do łowienia metodą jerkową a jednocześnie swoje doskonałe walory prezentują podczas płytkiego trollingu.  Duże Jerki łamane imitujące okonia to przynęty wieloczęściowe. Dzięki takiej konstrukcji jerk doskonale i bardzo wiernie imituję konająca rybę. Prowadzenie takiej Przyn ety jest bardo proste i pozwala na szereg zastosowań na łowisku z grubymi szczupakami. Przy jednostajnym prowadzeniu łamany okoń kolebie się na boki i faluje niczym wielka guma.  
Większość wędkarzy stosuje Łamanego okonia jako uniwersalna przynętę do łowienia na płytkich podwodnych łąkach. Najlepiej sprawdza się w wodzie o głębokości do czterech metrów. Leniwie prowadzony jerk, podciągany od czasu do czasu, uzyskuje bardzo atrakcyjna dla wielkich szczupaków pracę. Wielu doświadczonych wędkarzy łowiących na trolling płytkich łowiskach, wybiera naszego okonia jako przynętę podstawową. Zbrojone w kotwice #2/0.

ModelDŁUGWAGACena
PRH20cm100g297.00 PLN
HPRH20cm100g297.00 PLN
SA20cm100g297.00 PLN
ZESTAW 3SZT847.00 PLN
ModelCena
PRH297.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 20cm
WAGA: 100g
HPRH297.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 20cm
WAGA: 100g
SA297.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 20cm
WAGA: 100g
ZESTAW 3SZT847.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.42 s