Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty Spinningowe Hand Made > Jerki > Big Stiker

Duże jerki na szczupaka - Stiker

jaki jerk na szczupaka
jaki jerk na szczupaka
duże jerk handmade na szczupaka
duże jaki na szczupaka
Cena:

127.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Bardzo specyficzny jerk na duże szczupaki. Stiker to duże jerki obdarzone bardzo ciekawą i leniwą pracą. Śmiało można powiedzieć, że Stiker to jerk na szczupaka, któy wymusza leniwa i mozolną pracę. Jerk podczas jednostajnego prowadzenia łagodnie wychyla się na boki, przypominając nieco swoją pracą duże rippery. Podczas energicznego podciągnięcia Stiker leniwie i nieregularnie odjeżdża do boków. Długość i charakter odjazdu możemy w bardzo fajny sposób determinować ruchem szczytówki. Stiker to typowy powolny i ospały i stosunkowo duży jerk na szczupaki, które widziały już masę różnych przynęt.
Najlepsze efekty daje podczas ciężkiego jerkowania z ręki tuż za pasem trzcin, oraz na niezbyt głębokich blatach. My najlepsze efekty mielismy na tę przynęte w miejcach niezbyt głębokich. Świetne wyniki dawał nam, kiedy łowilismy na płytkich blatach porosiętych roślinością. Szczególnie dobre wyniki dawał nam w czasie gdy inne przynęty zawodziły. Naszw duże jerki na szczupka sprawdzają się też podczas płytkiego trollingowania.

Jak stosować duże jerki na szczupaka

Big Stiker czyli wielkie i tłuste cygaro. Leniwy, lusterkujący z tendencjami do nieregularnych odjazdów. Przy długości 18cm waży zaledwie 70 gramów, lekko tonie i pozwala na prowadzenie na łowiskach o głębokości od 50 cm do 4 metrów.
  • Mamy dla niego dwa bardzo skuteczne sposoby prowadzenia,.. Na głębszej wodzie bardzo wolno zwijamy linkę, pauzujemy i cyklicznie ale nieregularnie, lekko szarpiemy szczytówką. Wówczas Stiker skacze do boków, błyska niczym ledwo żywa ryba.
  • Odkryliśmy też dla niego nieco inny sposób prowadzenia, który w wielu sytuacjach otwiera wodę. Chodzi o długie, nawet bardzo długie pociągnięcia kijem ze szczytówka skierowana do dołu. Ostre i długie odjazdy Stikera są bardzo kuszące dla szczupaków. Jerk wówczas bardzo ostro ślizga się około 50-80 cm pod lustrem wody, mocno pracuje zakosami na wzór uciekającej przed drapieżnikiem ryby.

ModelDŁUGWAGACena
GRF18cm70g127.00 PLN
SI18cm70g127.00 PLN
Zestaw 2 szt246.00 PLN
ModelCena
GRF127.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 18cm
WAGA: 70g
SI127.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 18cm
WAGA: 70g
Zestaw 2 szt246.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.43 s