Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing >
Rękodzieło

Rękodzieło

Za każdą z naszych przynęt stoi pasja, wiedza i doświadczenie.
Stworzenie przynęty doskonałej to nadrzędny cel  wielu wybitnych wędkarzy – rękodzielników. Zwykle bywa tak, że koncepcja rodzi się nad brzegiem naszej ukochanej wody. Gdzieś w głowie wędkarza-pasjonata rodzi się pomysł przynęty, która ma spełnić określone zadania, ale co najważniejsze - musi łowić ryby.

Pomysłodawca nieustanie tworzy zawiłe koncepcje i plany dotyczące zbudowania przynęty wyjątkowej, obdarzonej niecodziennymi cechami. Znamy przypadki, kiedy tego rodzaju pomysły rodzą się w głowach producentów przez wiele lat.

Niejeden pomyśli sobie "Cóż takiego trudnego jest w produkcji woblera czy wahadłówki"? Wystarczy przecież kawałek drewna i ostry nożyk, aby zastrugać drewnianą rybkę.
Nic podobnego! Drewniana czy blaszana rybka nie jest jeszcze nawet przynętą, a jej droga do przynęty łownej to już długie kilometry.

Najważniejsza sprawa to doświadczenie, wiedza oraz miłość do wędkarstwa - dopiero potem idą zdolności czysto techniczne, które pozwalają skonstruować przynętę. Tak to wszystko się zaczyna, od koncepcji, przez plany, aż do wykonania prototypów. Wiele czasu upływa, zanim do naszego sklepu trafia przynęta gotowa do sprzedaży.

Z wielką dumą Corona Fishing proponuje wędkarzom z całego świata najlepsze i wyselekcjonowane przynęty, powstałe właśnie nad brzegiem rzeki. Przynęty zbudowane w jednym konkretnym celu… po to, aby były najlepsze, wyjątkowe i bezlitośnie łowne.
Raty 0%
0.11 s