Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski

Zestawy wędkarskie

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyselekcjonowane zestawy przynęt i grubszego sprzętu. Zestawy wędkarskie dobrane celowo pod określony gatunek ryb, metodę łowienia czy typ łowiska. W tym miejscu możesz wybrac sprawdzony zestaw wędkarski na okoni szczupaka czy sandacza. Wędki idealnie skomponowaliśmy z kołowrotkami i plecionkami abyś nie musiał zastanawiać się nad wyborem odpowiednich elementów. Wszystkie elementy w zestawach zostały przez nas przetestowane i skomponowane tak, by idealnie się uzupełniały. Kupując w zestawach - oszczędzasz!

Stwórz zestaw
Raty 0%

Zestawy wędkarskie

Wielu wędkarzy, bardzo często napotyka wydawałoby się banalny kłopot polegający na skompletowaniu odpowiedniego zestawu wędkarskiego. Szczególnie ma to znaczenie jeśli wybierasz zakupy drogą elektroniczną i nie masz możliwości spasować kołowrotka razem z wędką. Ma to ogromne znacznie jeśli chodzi o wyważenie zestawu wędkarskiego. Wszystkie dobrane przez nas zestawy wędkarskie złożyliśmy tak aby wędka idealnie współgrała razem z kołowrotkiem i plecionką. Wszystko pogrupowane jest tak abyś miał pewność ze zakupiony przez ciebie zestaw będzie służył ci przez wiele sezonów.

Zestaw wędkarski na okonia

Dobór zestawu na okonia jest prawdopodobnie najtrudniejszy i przysparza sporo kłopoty nawet wytrawnym spinningistom. Trudność ma genezę w wielu rodzajach technik łowienia oraz stosowanych przynęt spinningowych. Idąc drogą zapewnienia najwyższego komfortu, stworzyliśmy kilka grup produktów, które w idealny sposób pasują do siebie. Zestawy na okonia dzielą się na takie gdzie wybrać możesz idealny kołowrotek na okonia z nawiniętą już plecionką lub jeśli potrzebujesz zestaw w pełni kompletny możesz całość kupić razem z wędką.

Zestaw Wędkarski na szczupaka

Dobranie zestawyu na szczupaka podyktowane jest przede wszystkim wyborem odpowiedniej techniki łowienia. Istotne są niezmiernie przynęty jakie będziemy stosowali. Po jednej stronie będziemy mieli do czynienia z klasycznymi niewielkimi gumami a po drugiej stronie przyjdzie nam wykorzystać ciężkie i masywne Jerki. Zestaw wędkarski na szczupaka zbudowany być powinien tak abyś mógł z pełnym komfortem wędkować przez wiele długich i intensywnych sezonów. Po pierwsze stawiamy na trwałośc i niezawodność.