Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > G. Loomis > GLX

GLX

Wyjątkowa kolekcja specjalistycznych wędek firmy G.Loomis, przygotowanych celowo do określonych zadań i technik połowu. Wędki z serii GLX zasłynęły na świecie przede wszystkim ze względu na najwyższa dynamikę oraz niespotykaną czułość blanków. Wędki GLX charakteryzują się ogromną sprężystością i szybkością, które połączone zastały w doskonały sposób z mocnym Dolnikiem. G.Loomis GLX to kilkanaście specjalistycznych, bardzo zaawansowanych wędzisk produkowanych ręcznie w USA
GLX Jig & Worm Spinning
GLX Jig & Worm Spinning od 2127.00 PLN
kup teraz >
G. Loomis GLX Spin Jig
GLX Spin Jig od 2127.00 PLN
kup teraz >
GLX Dropshot od 1997.00 PLN
kup teraz >
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Wędki z serii G.Loomis GLX

Wędki GLX firmy G.Loomis to wędki o bardzo wysokiej jakości wykonania, stworzone z myślą o wymagających wędkarzach, którzy poszukują narzędzia pozwalającego na osiągnięcie najlepszych wyników w swoim hobby. Wędki G.Loomis GLX wykonane są z bardzo lekkiego i wytrzymałego materiału, który umożliwia precyzyjne rzuty oraz wyczucie delikatnych drgań i uderzeń co decyduje o klasyfikowaniu tej serii jako jednaj z najczulszych wędek w swojej grupie cenowej. Są to wędki wyjątkowo precyzyjne, co pozwala na dokładne kontrolowanie przynęty oraz szybkie reagowanie na każde nawet najdelikatniejsze branie.
Producent położył ogromny nacisk na wagę i walory użytkowe. Wędki są bardzo ergonomiczne, co zapewnia wygodne i komfortowe łowienie nawet przez dłuższy czas. Dodatkowo, wędki GLX firmy G.Loomis wyróżniają się stylowym designem oraz wysoką estetyką wykonania, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających wędkarzy. Seria GLX firmy G.Loomis to wędziska dla osób, które oczekują od swojego sprzętu najlepszej jakości, niezawodności oraz wygody użytkowania. Są to wędki dla prawdziwych pasjonatów, którzy cenią sobie każdy szczegół w swoim hobby i chcą osiągać jak najlepsze wyniki. GLX jest nadal jednym z najlżejszych, najbardziej czułych modeli wędek o wysokiej wydajności, jakie produkujemy. Jest zauważalnie lżejszy i bardziej czuły niż nasz IMX i wszystkie inne materiały o niższym module, których używamy. Jest kamieniem węgielnym naszej linii produktowej od ponad 20 lat. Jego wysoki moduł i wysoka wytrzymałość na rozciąganie pozwalają na użycie nawet 15% mniej materiału niż porównywalny kij IMX, co powoduje bardzo dramatyczną redukcję masy i utrzymanie tej samej mocy. W tym roku całkowicie przeprojektowaliśmy serię GLX, wykorzystując nowy opatentowany uchwyt kołowrotka, konfigurację rękojeści z dzieloną rękojeścią i przelotki SIC Fuji K-frame. Wędki Mag Bass i Spin Jig w klasycznych akcjach posiadają pełne korkowe uchwyty. Nowy GLX ma zwiększoną czułość, jeśli można to sobie wyobrazić! Możemy tylko powiedzieć. . . że są niesamowite!
 

Technologie zastosowane w wędkach G.Loomis GLX

Wędki G.Loomis GLX to jedne z najwyższej jakości wędek dostępnych na rynku, które wykorzystują najnowsze technologie w swojej konstrukcji. Oto kilka najważniejszych technologii zastosowanych w tych wędkach:
Wędki G.Loomis GLX to prawdziwe dzieła sztuki, które wykorzystują najnowsze technologie w swojej konstrukcji. Dzięki temu, wędki te są niezwykle lekkie, wytrzymałe i czułe, co pozwala na precyzyjne i skuteczne łowienie.
0.87 s