Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Wędkarstwo muchowe > Sztuczne muchy

Sztuczne muchy zestaw

Sztuczne muchy to dla nas produkt bardzo ważny. Od wielu lat w Polsce produkuje się wyjątkowej jakości i łowności sztuczne muszki. Sztuczne muchy zestawy zostały stworzone na bazie doświadczeń znakomitych, polskich muszkarzy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilkanaście zestawów sztucznych muszek dobranych tak, abyś mógł dostosować nasze przynęty do niemal każdych warunków panujących na polskich łowiskach. Zestawy much mogą służyć Tobie jako wzory do samodzielnego wykonywania sztucznych muszek. Wszystkie sztuczne muszki wykonywane są przez najlepszych flytiersów w Polsce.

15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
Sztuczna mucha

Każdy wędkarz łowiący metodą muchową w swoich pudełkach wędkarskich ma setki różnego rodzaju sztucznych muszek. Przynęty zazwyczaj podzielone są na wiele różnych grup, odmian i wzorów. Sztuczna mucha dla muszkarzy to ogromny temat do analiz, często dyskusji. Wielu wędkarzy wykonuje tego rodzaju przynęty samodzielnie obserwując podwodny świat. Inni ufają doświadczonym wędkarzom, którzy swoje doświadczenie przenoszą na wykonywane własnoręcznie przynęty. Tak powstaje sztuczna mucha teoretycznie idealna.

Sztuczne muchy

Bez wątpienia największa i najbardziej rozbudowana grupa przynęt wędkarskich. Prawdopodobnie sztuczne muchy mają już zatarty klasyczny podział na pierwotnie stworzone ramy. Dziś Sztuczne muchy to setki a może tysiące wzorów i odmian. Na przynęty tego typu łowi się wszystkie ryby zarówno drapieżne jak i te spokojnego żeru. Sztuczne muchy to przynęty które służą do łowienia w górskich strumieniach, w wielkich rzekach nizinnych oraz ostatnio coc raz częściej  w stawach i bajorkach

Sztuczne muchy zestawy

Specjalnie dla wędkarzy, którzy nie mają specjalnego doświadczenia w samodzielnej produkcji muszek przygotowaliśmy sztuczne muchy w zestawach. To grupa przynęt, które połączone są w niewielkie zestawy muszek o określonym przeznaczeniu. Tak zbudowane zestawy muszek będą doskonałym pomysłem dla muszkarzy, którzy potrzebują wyposażyć się w przynęty przygotowanych do łowienia w określonych warunkach.

Sztuczne muchy nimfy

Nimfy to specjalne przynęty muchowe imitujące drobne organizmy wodne w stadium rozwoju larwalnego. Nimfy to jedne z najbardziej popularnych przynęt muchowych w Polsce. Dziś wielu muszkarzy nimfami łowi klenie jazie oraz takie gatunki jak liny płocie czy karasie. Sztuczne muchy nimfy to często przynęty, które są dodatkowo obciążone dzięki czemu możesz przynętę prowadzić w głębszej partii wody.

Sztuczne muchy sklep

To miejsce idealne dla wędkarzy którzy chcą zakupić zestaw muszek przygotowany specjalnie na określone gatunki ryby lub warunki łowienia. Sklep wędkarski Corona Fishing oferuje muszki przygotowane przez doskonałych wędkarzy łowiących metoda muchowa od wielu lat. Dzięki temu klient otrzymuje przynęty sprawdzone i skuteczne.

Sztuczne muchy na zamówienie

Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś muszek które sprawdzają się na twoim łowisku to przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie możliwość przygotowania sztucznych much na zamówienie. Podając swoje preferencje i oczekiwania otrzymasz towar najwyższej jakości i dokładnie taki jakiego potrzebujesz na swoją wodę.
0.7 s