Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > St. Croix > St. Croix Avid

St. Croix Avid

Seria wędek St.Croix Avid to bez wątpienia najbardziej popularne kije amerykańskiego producenta. Avid zasłynął w Polsce z doskonałego dopasowania parametrów użytkowych do panujących na naszych wodach warunków. Wśród całej masy modeli znajdziesz bez wątpienia wędkę idealną dla siebie, bez względu na to, czy polujesz na sandacza, szczupaka czy okonia. Seria długich Avidów, wykorzystywanych do łowienia z brzegu, to prawdopodobnie jedyne dostępne na rynku wędki o tak szerokim zastosowaniu.

St. Croix Avid Spinning
St. Croix Avid Series Spinning od 1247.00 PLN
kup teraz >
St. Croix Avid Walleye Spinning od 1187.00 PLN
kup teraz >
St. Croix Avid Panfish od 1187.00 PLN
kup teraz >
St. Croix Avid Inshore
St. Croix Avid Inshore od 1471.00 PLN
kup teraz >
St. Croix Avid Inshore Casting od 1587.00 PLN
kup teraz >
Avid Trek od 1657.00 PLN
kup teraz >
Avid Series Casting od 1527.00 PLN
kup teraz >
Avid Salmon & Steelhead Casting od 1397.00 PLN
kup teraz >
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

St. Croix Avid: Ikona nowoczesnego wędkarstwa w Stanach Zjednoczonych

Seria wędek Avid firmy St. Croix jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych linii produktów tego legendarnego producenta wędek, będąc niemal synonimem wysokiej jakości wędkarstwa w Stanach Zjednoczonych. Charakteryzuje się ona nie tylko długotrwałą reputacją i zaawansowaniem technologicznym, ale również jest głęboko zakorzeniona w kulturze wędkarskiej USA. Wędki z serii Avid są znane z wykorzystywania zaawansowanych technologii, takich jak Integrated Poly Curve® (IPC®) i Advanced Reinforcing Technology (ART), które zwiększają ich wydajność, czułość i wytrzymałość. Różnorodność modeli, zarówno spinningowych jak i castingowych, czyni je popularnym wyborem dla szerokiego spektrum wędkarzy, od amatorów po profesjonalistów. Ich wszechstronność jest doceniana w różnych formach wędkarstwa, od łowienia w słodkich wodach po wędkarstwo morskie.

Wędki Avid cieszą się pozytywnymi recenzjami i rekomendacjami zarówno od profesjonalnych wędkarzy, jak i hobbystów, co dodatkowo wzmacnia ich pozycję na rynku. St. Croix, jako marka, buduje swoją renomę na solidnej jakości, innowacyjności oraz lokalnej produkcji, co jest szczególnie cenione w Stanach Zjednoczonych. St. Croix aktywnie promuje swoje produkty poprzez sponsorowanie zawodów wędkarskich i współpracę z profesjonalnymi wędkarzami, co jeszcze bardziej podkreśla ich obecność i wpływ w społeczności wędkarskiej. Uchwyty z wysokiej jakości korka, dobrze wyważona konstrukcja oraz atrakcyjny wygląd wędzisk dodatkowo przyczyniają się do ich popularności.

Seria Avid od St. Croix reprezentuje połączenie dziedzictwa, zaawansowanej technologii i niezawodności, będąc jednym z filarów nowoczesnego wędkarstwa w USA. Zdobyła status ikoniczny wśród amerykańskich wędkarzy, będąc wyrazem zarówno tradycji, jak i nowoczesnego podejścia do wędkarstwa. Seria wędek Avid od St. Croix rzeczywiście zdobyła status niemal ikoniczny w świecie wędkarstwa w Stanach Zjednoczonych, będąc synonimem jakości i zaawansowania technologicznego. Ta głęboko zakorzeniona pozycja w kulturze wędkarskiej USA wynika z kilku kluczowych czynników:
0.28 s