Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing >
O firmie

O firmie

Z niesłabnącą pasją działamy na rynku wędkarskim od ponad 15 lat. Zaufaj doświadczeniu!

 

Wędkarstwo dla wielu z nas to nie tylko hobby, czy miłe spędzanie wolnego czasu, ale ogromna i nieustannie rozwijana pasja. Pielęgnujemy ją przez wiele lat, a niekiedy przez całe życie, poświęcając własną energię, a czerpiąc w zamian przyjemność, którą nam daje.

Corona Fishing jest organizacją powstałą właśnie z takiej pasji. Staramy się prowadzić działalność skierowaną do ludzi podobnych do nas. Nasze założenia zostały oparte o kilka podstawowych zasad, wyłonionych z dwóch istotnych obszarów. Pierwszy to wędkarstwo – nasza pasja i miłość. Drugi to determinacja w krzewieniu tego najwspanialszego hobby. Naszym celem jest dotarcie do wędkarzy - pasjonatów, ludzi poświęcających swój czas dla wody, dzikiej przyrody i radości płynącej z doświadczeń czerpanych z wiedzy o podwodnym świecie. Zależy nam na przekazaniu wędkarskiej "iskry", kropli zimnego górskiego potoku i dreszczy, które budzą w nas instynkt łowcy wtedy, gdy w krystalicznie czystej rzece obserwujemy pięknego, starego pstrąga.

Corona Fishing to największy w Polsce producent i dystrybutor ręczne wykonywanych przynęt wędkarskich. To właśnie przynęty stały się naszym oczkiem w głowie.

Dokładamy wszelkich starań, aby przekazywać swoim Klientom produkty wyjątkowe, odznaczające się bezwzględną łownością. Jest jeszcze coś…

Tak, to prawda, i nie będziemy tego ukrywali. Inni sprawdzają swoje przynęty w wannie, jeszcze inni tylko myślą, że je sprawdzali. My działamy tak, aby przekazać Wam najlepsze przynęty w kraju. Wszystkie nasze przynęty zanim trafią do sprzedaży są bardzo wnikliwie testowane przez najlepszych rękodzielników w Polsce, i co najważniejsze, testujemy na rybach. Testujemy w jeziorach, rzekach, stawach czy zbiornikach zaporowych. Bez ściemniania testujemy i się tego nie wstydzimy.

Corona Fishing prowadzi swoje działania w sposób zgodny z najwyższymi standardami rzetelności i etyki. Dążymy do tego, aby relacje z Klientami były partnerskim układem, pozwalającym wytworzyć najwyższy poziom współpracy.
Jesteśmy otwarci na prowadzenie dialogu, aby wspólnie rozwijać nasze doświadczenia i móc przedstawiać najwyższej jakości rozwiązania i produkty.

Remigiusz Kopiej
Corona Fishing

15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.1 s