Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing >
Dożywotnia gwarancja na przynęty CF

Dożywotnia gwarancja na przynęty CF

Dajemy Ci dożywotnią gwarancję Premium Handmade na nasze przynęty. Dlaczego? Bo są najlepsze.
Ręcznie wykonane przynęty nie tylko pięknie wyglądają i doskonale pracują – ich jakość wykonania znacznie przewyższa plastikowe produkty z fabrycznej taśmy. W Coronie Fishing dbamy o to, aby specjalnie dla Ciebie przygotować  wyłącznie najlepsze i najbardziej trwałe woblery, jerki, cykady, wahadłówki, obrotówki i koguty, właśnie po to, byś mógł cieszyć się nimi przez wiele lat.

Ale nie musisz nam wierzyć na słowo!  Nasza wędkarska wiedza, lata doświadczeń nad wodą i opinie klientów potwierdziły to ponad wszelką wątpliwość – przynęty ze znakiem CF to produkt niemal niezniszczalny. Chcąc zapewnić Ci absolutną satysfakcję z naszych produktów, wprowadzamy dożywotnią gwarancję Premium Handmade na ręcznie wykonywane przynęty Corona Fishing!

Jak to działa? Jeśli podczas używania przynęty powstaną jakiekolwiek uszkodzenia wynikające z jej wadliwego wykonania (np. nieprawidłowa praca, odprysk farby czy lakieru), wystarczy wysłać do nas zakupiony produkt wraz z paragonem, a wymienimy go na nowy.
To wszystko! Nie ma ograniczenia co do długości trwania gwarancji, gdyż nasze przynęty będą służyć ci przez całe życie!
 
Uwaga!
Gwarancja nie działa wstecz i obejmuje wyłącznie przynęty zakupione po dacie jej ogłoszenia, czyli 19.04.2016 r.

Warunkiem udzielenia gwarancji jest załączenie paragonu, będącego dowodem zakupu oryginalnej przynęty w naszym sklepie. W przypadku przynęt wycofanych z naszego asortymentu, skontaktujemy się z tobą by ustalić warunki wymiany na inny model.

Gwarancja nie obejmuje zniszczeni mechanicznych, złamań, zgdnieceń itp. Gwarancja nie obejmuje również przynęt utraconych podczas łowienia, czy zagubionych w innych okolicznościach ;)

 
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.19 s