Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Katalog produktów > St. Croix > St. Croix Legend Elite

St. Croix Legend Elite

Seria St.Croix Legend Elite to najwyższa jakość wędzisk, jaką możesz sobie wyobrazić. Dynamika, moc, finezja i czułość to cechy, które idealnie opisują dumnie brzmiąca serię Legend Elite St.Croix. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się najwyższym komfortem wędkowania. Każda wędka z tej serii skonstruowana jest z grafitu SCVI, kije dodatkowo zostały wyposażone w najnowsze technologie FRS, ART i IPC, pozwalające na stworzenie ultraczułego i superszybkiego, a jednocześnie mocnego kija. Najwyższej jakości komponenty Fuji stanowią godne uzupełnienie dla wyjątkowego blanku Legend Elite.

St. Croix Legend Elite Salmon & Steelhead od 2137.00 PLN
kup teraz >
St. Croix Legend Elite Spinning od 2347.00 PLN
kup teraz >
St. Croix Legend Elite Casting od 2457.00 PLN
kup teraz >
Legend Elite Panfish od 2037.00 PLN
kup teraz >
Legend Elite Musky od 3237.00 PLN
kup teraz >
Legend Glass od 1447.00 PLN
kup teraz >
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
Jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych grup wędek St. Croix. Legendarna zielona Elitka. Swego czasu produkowana jeszcze w starszym designie. Brązowy blank nico staromodne przelotki i klasyczny uchwyt kołowrotka. Nawet wówczas stanowił najwyższa jakość i prestiż nad wodą. Legend Elite to mimo swojej ceny najcześciej wybierany model z całej oferty amerykańskiego producenta. Od lat ceniony  przez wszystkich wędkarzy na świecie!

Legend Elite St.Croix legendarna seria wędek produkowanych ręcznie w USA

Bez wątpienia kij legenda. Seria wędek, która prawdopodobnie nigdy nie spotkała się z negatywnymi opiniami klientów. St.Croix Legend Elite to charakterystyczne, bardzo dynamiczne i szybkie wędziska o wyraźnej szczytowej akcji.  Wyraźnie inne  od Xtreme oraz Legend X ze względu na bardziej widoczna akcję szczytowa i nieco bardziej finezyjne szczytówki.  ST. Croix Legend Elite to wędki o bardzo szerokim zastosowaniu, które względem określonej metody możemy bardzo precyzyjnie dobierać z oferty producenta. Od typowo delikatnych okoniówek ES70LF przez ultraszybkie ES68MXF kije sandaczowe do klasycznych koutowych mocarzy jak ES71MHXF. Mamy w tej grupie bardzo szeroki wybór wędzisk, które łączy ponad wszystko jedno. Niespotykana szybkość, moc i niedościgniona przez konkurencję jakość.

"Legend Elite od St. Croix: Połączenie precyzji rzemiosła i zaawansowanej technologii"

Legend Elite to jedna z flagowych serii wędek oferowanych przez firmę St. Croix, słynącą z łączenia ręcznego rzemiosła z najnowszymi technologiami w produkcji wędkarskiej. Wprowadzona na rynek w pierwszej dekadzie XXI wieku, seria ta szybko zyskała uznanie wśród wędkarzy za wyjątkową jakość i wydajność.

Technologia i konstrukcja St.Croix Legend Elite:

Zaawansowane Materiały: Legend Elite wykorzystuje wysokiej jakości grafit wysokomodułowy, który zapewnia niezwykłą lekkość i wytrzymałość wędek. Materiał ten pozwala na precyzyjne przenoszenie drgań, co jest kluczowe w wędkarstwie wymagającym wysokiej czułości.
  • Integrated Poly Curve® (IPC®) Technology: Ta rewolucyjna technologia polega na eliminowaniu wszystkich przejść i stref słabych wzdłuż blanku wędki, co prowadzi do gładkiego, wytrzymałego i efektywnego łuku przy zgięciu wędki.
  • Advanced Reinforcing Technology™ (ART™): Jest to kolejna innowacja zwiększająca wytrzymałość i czułość wędki bez dodawania dodatkowej masy.
  • Taper Enhancement Technology (TET): Technologia ta polega na precyzyjnym dopasowaniu wzoru węglowego w procesie produkcji, co zwiększa wydajność i czułość wędki.
Wędki Legend Elite są przeznaczone dla wędkarzy, którzy poszukują sprzętu najwyższej klasy, oferującego doskonałą wydajność w różnych formach wędkarstwa, od lekkiego spinningu po cięższe techniki castingowe oraz muchowe. St. Croix Legend Elite to wędki, które łączą w sobie ręczne rzemiosło, zaawansowane technologie i niezrównaną jakość wykonania. Stanowią one wybór dla wędkarzy, którzy cenią sobie najwyższą wydajność i niezawodność sprzętu na każdym etapie swojej wędkarskiej przygody.
0.11 s