Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > St. Croix > St. Croix Legend Elite

St. Croix Legend Elite

Seria St.Croix Legend Elite to najwyższa jakość wędzisk, jaką możesz sobie wyobrazić. Dynamika, moc, finezja i czułość to cechy, które idealnie opisują dumnie brzmiąca serię Legend Elite St.Croix. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się najwyższym komfortem wędkowania. Każda wędka z tej serii skonstruowana jest z grafitu SCVI, kije dodatkowo zostały wyposażone w najnowsze technologie FRS, ART i IPC, pozwalające na stworzenie ultraczułego i superszybkiego, a jednocześnie mocnego kija. Najwyższej jakości komponenty Fuji stanowią godne uzupełnienie dla wyjątkowego blanku Legend Elite.

St. Croix Legend Elite Spinning od 2287.00 PLN
kup teraz >
St. Croix Legend Elite Casting od 2387.00 PLN
kup teraz >
Legend Elite Panfish od 1979.00 PLN
kup teraz >
Legend Glass od 1447.00 PLN
kup teraz >
Legend Elite Musky od 3237.00 PLN
kup teraz >
St. Croix Legend Elite Salmon & Steelhead od 2137.00 PLN
kup teraz >
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
Jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych grup wędek St. Croix. Legendarna zielona Elitka. Swego czasu produkowana jeszcze w starszym designie. Brązowy blank nico staromodne przelotki i klasyczny uchwyt kołowrotka. Nawet wówczas stanowił najwyższa jakość i prestiż nad wodą. Legend Elite to mimo swojej ceny najcześciej wybierany model z całej oferty amerykańskiego producenta. Od lat ceniony  przez wszystkich wędkarzy na świecie!

Legend Elite St.Croix

Bez wątpienia kij legenda. Seria wędek, która prawdopodobnie nigdy nie spotkała się z negatywnymi opiniami klientów. St.Croix Legend Elite to charakterystyczne, bardzo dynamiczne i szybkie wędziska o wyraźnej szczytowej akcji.  Wyraźnie inne  od Xtreme oraz Legend X ze względu na bardziej widoczna akcję szczytowa i nieco bardziej finezyjne szczytówki.  ST. Croix Legend Elite to wędki o bardzo szerokim zastosowaniu, które względem określonej metody możemy bardzo precyzyjnie dobierać z oferty producenta. Od typowo delikatnych okoniówek ES70LF przez ultraszybkie ES68MXF kije sandaczowe do klasycznych koutowych mocarzy jak ES71MHXF. Mamy w tej grupie bardzo szeroki wybór wędzisk, które łączy ponad wszystko jedno. Niespotykana szybkość, moc i niedościgniona przez konkurencję jakość.
1.06 s