Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing >
15 lat na rynku

15 lat na rynku

Najlepsze wędkarskie rękodzieło. Długoletnie doświadczenie. Wspólna pasja. Odwiedź nas w naszym salonie wędkarskim w Warszawie!

Sklep wędkarski Warszawa

Nasz sklep wędkarski powstał z pasji. Nie jest dziełem przypadku, nie powstał wyłącznie w celach zarobkowych. To efekt miłości do wędkarstwa, z której zrodził się pomysł, by radością płynącą z wędkowania dzielić się z innymi. Doskonale wiemy, jak wielką satysfakcję daje każda wyprawa na ryby, każdy złowiony wielki sum, a nawet te najmniejsze płotki. To czyni nas wyjątkowymi, a wraz z nami – cały sklep wędkarski. Warszawa nie kojarzy się ze świetnymi łowiskami, jednak to centrum Polski i świetna baza wypadowa dla każdego wędkarza. Naszym zadaniem jest zadbać o to, aby łowy okazały się owocne. W tym celu dostarczamy Wam sprzęt z najwyższej półki i - podobnie jak w przypadku powstania sklepu – tu też nic nie jest dziełem przypadku. Od zawsze przyświeca nam idea, że dobry sprzęt, to taki na lata. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zakupy były przyjemnością i każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jest wytrawnym wędkarzem, czy amatorem, który próbuje swoich sił na pierwszych wyprawach. Znajdziesz nas: Corona Fishing ul. Międzyborska 11 U2, 04-041 Warszawa

Sklep wędkarski – Warszawa Praga

Jako że sami jesteśmy pasjonatami wędkarstwa, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak powinien wyglądać internetowy sklep wędkarski. Warszawa jest naszą stacjonarną siedzibą, gdzie obsługujemy klientów bezpośrednio na miejscu. Znajaduje się tu szeroki wybór doskonałego sprzętu i przynęt handmade, takich jak różnego rodzaju woblery (np. smużaki, łamane itd.), jerki, wahadłówki, obrotówki, cykady, a także gumy, jigi, paralonki czy koguty. To jednak pewne ograniczenie, bo nie wszyscy wędkarze mają okazję mieszkać czy przejeżdżać akurat przez stolicę Polski. Dlatego powstał sklep wędkarski online, gdzie każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, może zaopatrzyć się w sprzęt niezbędny do zasadzania się na wybrane gatunki ryb. Sukcesywnie dodajemy kolejne usprawnienia i dbamy o to, aby zakupy były szybkie i intuicyjne.

Nasz asortyment stale się poszerza

Dodajemy nowe produkty – tak samo w warszawskim sklepie wędkarskim, który działa stacjonarnie, jak i w sklepie online –aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Na rynku nieustannie pojawiają się nowe modele wędek, lepiej opracowane kołowrotki czy nowoczesna odzież. Naszym zadaniem jest dostarczyć Wam jak najlepsze rozwiązania, które będą służyć przez lata, wspomogą w czasie połowów i jednocześnie będą gwarancją bezpieczeństwa.
Sklep wędkarski – Warszawa Praga
Wybór asortymentu jest bardzo szeroki. Zarówno sklep wędkarski w Warszawie, jak i internetowy sklep wędkarski, oferuje sprzęt, odzież i wyjątkowe przynęty hand made. Podstawę stanowią wędki St.Croix oraz wędziska produkowane przez Corona Fishing uzupełnieniem są od zawsze nasze ulubione, ręcznie robione przynęty. Jednak nie tylko na tym opiera się nasz sklep. Wędkarz - niezależnie od doświadczenia – wie, że odzież niejednokrotnie stanowi połowę sukcesu. Dlategosklep wędkarski nie może funkcjonować bez sprzedaży ubrań skrojonych na miarę potrzeb współczesnychpasjonatów łowienia. I tutaj postawiliśmy na jakość i trwałość, dodając do oferty wyłącznie znanych i cenionych producentów, takich jak Norfin czy Geoff Anderson, a także odzież sygnowaną naszym logo. Dzięki temu można wyposażyć się w cały zestaw odzieży wędkarskiej, takiej jak bielizna, skarpety, czapki, rękawiczki, spodnie, kurtki czy kombinezony dla wędkarzy. Nie zapomnieliśmy przy tym o fanach wędkarstwa podlodowego, muchowego i spinningu. Sprzętu w tych kategoriach również nie brakuje i każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie.

Stacjonarny sklep wędkarski w Warszawie

Wędkarstwo, często wbrew pozorom, jest bardzo popularnym hobby. Zapewnia stały kontakt z naturą, pozwala poczuć dreszczyk emocji i pobijać własne rekordy. Z tego też względu coraz więcej osób decyduje się złapać za kij i spróbować swoich sił. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie powstają kolejne sklepy wędkarskie. Warszawa ma ich na mapie całkiem sporo, a więc i konkurencja jest ogromna. Nasz sklep wędkarski oferuje sprzęt i akcesoria na szczupaki, okonie, klenie, bolenie, sumy, sandacze, pstrągi, trocie i inne.

Dobry sklep wędkarski to taki, który gwarantuje kompleksową ofertę. Składają się na nią nie tylko wędki, chociaż to jeden z najistotniejszych elementów wyposażania.

Asortyment powinien obejmować również przynęty najróżniejszego rodzaju, kołowrotki, plecionki Power Pro oraz JMC 8XCJ, akcesoria i odzież. Czyli to, w co musi wyposażyć się wędkarz, planując wyprawę na ryby. Nasz sklep wędkarski w Warszawie ma wszystko to, co może okazać się potrzebne. Oferujemy sprzęt topowych firm, które zdobyły uznanie klientów na całym świecie. W warszawskim sklepie wędkarskim znajdziecie wędki St.Croix – marki znanej niemal na całym świecie, która zasłynęła z produkcji świetnych kijów. Każdy, kto chociaż raz miał okazję łowić z użyciem tych wędek, doskonale wie, w czym tkwi ich fenomen. Mamy też wędki własnej produkcji, które w niczym nie ustępują najlepszym markom, bo powstały na bazie naszych doświadczeń. Każdy model został wyprodukowany ręcznie w Polsce. To w pełni rodzime produkty, które są funkcjonalne oraz spełniają wszelkie walory użytkowe. Są to kije stworzone z myślą o łowieniu konkretnych gatunków ryb, odpowiadające metodzie łowienia, technice, prowadzeniu przynęty.
Na nic jednak zda się najlepsza wędka, jeśli kołowrotek nie pozwoli w pełni uwolnić jej potencjału, dlatego i te znajdziecie w sklepie wędkarskim. Warszawa jest miastem, w którym wędkarze szukają najlepszych kołowrotków spinningowych, a w naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze marki: Ryobi, PeenReels oraz Shimano. Warszawa, a w tym oczywiście i nasz sklep, ma też kołowrotki dla pasjonatów wędkarstwa muchowego oraz podlodowego.
 
To jednak nie wszystko, co może zaoferować nasz sklep wędkarski. Warszawa stała się dzięki niemu centrum wymiany doświadczeń pomiędzy wędkarzami. Wielu klientów, którzy przychodzą do nas na zakupy, chętnie dzieli się wiedzą i nabytą praktyką. Tym samym odwzajemniamy się i my, doradzając w kwestii wyboru najlepszego sprzętu i wymieniając się doświadczeniem. Wędkarski sklep stał się centrum spotkań ludzi o przeróżnych umiejętnościach i praktyce w łowieniu. Mniej doświadczeni pasjonaci mogą liczyć na pomoc w każdej dziedzinie, zaś ci bardziej doświadczeni chętnie wymieniają się informacjami.

 
sklep wędkarski warszawa praga

Tworzymy społeczność, którą łączy miłość do wędkarstwa. I o ile naszym głównym zadaniem jest dostarczanie możliwie jak najlepszego sprzętu, tak każda chwila spędzona na rozmowie pozwala nam lepiej dostosować ofertę do potrzeb klientów. Od zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które pozwoliłyby nam stawać się coraz lepszym miejscem.

Sklep wędkarski w Warszawie to najwyższy poziom obsługi klientów

Nie da się ukryć, że osoby, które odwiedzają sklepy wędkarskie, szukają i wybierają takie miejsca, gdzie mogą liczyć na pomoc. Nawet najbardziej zaawansowany wędkarz z wieloletnim doświadczeniem nie zawsze wie, czy sprzęt, który wpadł mu w oko, jest godzien uwagi. Z wiadomych względów z jeszcze większymi problemami dotyczącymi wyboru optymalnych rozwiązań borykają się początkujący adepci sztuki. Często też przyda się zapytać kogoś bardziej doświadczonego o radę. Dobry sklep wędkarski to taki, w którym każdy może liczyć na fachową obsługę i szybką podpowiedź. To coś, czym nasz sklep wędkarski w Warszawie zdecydowanie się wyróżnia.

Dobry sprzedawca musi wiedzieć, czym wyróżnia się konkretna wędka, jakie są jej atuty i jacy wędkarze będą z niej zadowoleni.Prowadząc sklep, nie można skupiać się wyłącznie na parametrach i cechach, które deklaruje producent. Tak samo, jak nie można myśleć wyłącznie o tym, by sprzedać wybrane produkty, zamykając się jednocześnie na faktyczne potrzeby klienta. Co więcej, tak rozległej wiedzy nie uda się zdobyć, opierając się wyłącznie na danych z opakowania. Doświadczenie zdobyte nad łowiskiem, z wykorzystaniem danego sprzętu, akcesoriów czy odzieży, jest niezbędne, by pomóc wybrać możliwie najlepsze rozwiązanie, dostosowane do oczekiwań i wymagań wędkarza.

Natrafić można na różne sklepy wędkarskie. Warszawa nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Nietrudno trafić do miejsca, gdzie wiedza o oferowanym asortymencie jest znikoma, a sklep nastawiony na ilość sprzedanych produktów. My wyznajemy zgoła odmienne zasady. W warszawskim sklepie wędkarskim od lat pracują ludzie, dla których łowienie ryb jest nie tylko hobby, ale i sposobem na życie. Od samego początku naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każdy wędkarz – niezależnie od doświadczenia – będzie w stanie nabyć możliwie jak najlepszy sprzęt. Najlepszy, czyli trwały, niezawodny i dostosowany do techniki łowienia. Z dumą możemy stwierdzić, że to założenie udało się w pełni zrealizować. Każdego dnia doradzamy i pomagamy wędkarzom, a liczne grono zadowolonych klientów umacnia nas w przekonaniu, że cały czas zmierzamy w dobrym kierunku.

Jedyny taki sklep wędkarski w Warszawie z rękodziełem

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się na tym, dlaczego jedne przynęty działają lepiej, a inne gorzej, to pewnie natrafiliście na temat rękodzieła. My też kiedyś się na tym zastanawialiśmy, a dzisiaj już wiemy, że stworzenie idealnej przynęty dla wielu pasjonatów staje się najważniejszym celem. Rękodzieło wędkarskie ma długą tradycję, a w naszym warszawskim sklepie wędkarskim i sklepie online oferujemy wyłącznie najlepsze i ściśle wyselekcjonowane przynęty, których koncepcja powstała nad brzegiem rzeki i zrodziła się z potrzeby wykonania produktu doskonałego.

Zgromadziliśmy wyroby najlepszych rękodzielników w jednym miejscu, aby każdy wędkarz mógł samodzielnie przekonać się, czym różni się przynęta z taśmy produkcyjnej od tej wykonanej ręcznie. A różnice są ogromne i dają się zauważyć już podczas pierwszej wyprawy z przynętami hand-made. To przede wszystkim znacznie większa łowność oraz niepowtarzalne wykonanie. Za te cechy wędkarze pokochali polskie rękodzieło.

Co jednak ciekawe, pierwszymi rękodzielniczymi produktami w sklepie nie były przynęty a wędki. I to jednej z najlepszych światowych marek – St. Croix. To kije, które po dziś dzień są u nas flagowym produktem cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wędkarzy.
sklep wędkarski w warszawie
sklep wędkarski warszawa
sklep wędkarski warszawa rękodzieło

Internetowy sklep wędkarski – by zakupy stały się jeszcze łatwiejsze

Dzisiaj niewielu ludzi wyobraża sobie życie bez dostępu dointernetu. Tam też często przenosi się sprzedaż, a sklepy wędkarskie nie są tu wyjątkiem. Oczywiście, tego typu rozwiązanie ma wiele zalet, które i my dostrzegamy. Nie mogliśmy pozostać obojętnie na korzyści, jakie dają zakupy w sieci.

Wielu naszych klientów chceznaleźć dobry sklep wędkarski. Warszawa, mimo, że w centrum Polski, często nie znajduje sięw zasięgu dojazdu. Wyprawa jest już zaplanowana, ale nagle okazuje się, że brakuje kilku istotnych sprzętów w ekwipunku. Do dobrze zaopatrzonego sklepu mamy spory kawał drogi, czas zaczyna naglić. Właśnie z myślą o takich klientach stworzyliśmy sklep wędkarski online. To bogaty wybór produktów i asortyment najwyższej jakości, który dostarczymy bezpośrednio do Ciebie, prosto pod drzwi Twojego domu.

Internetowy sklep wędkarski działa przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. To ty decydujesz, kiedy chcesz zrobić zakupy. Masz też nieograniczony czas do namysłu. Nikt nie będzie Cię pospieszał, możesz na spokojnie porównać interesujące Cię produkty czy przeczytać o nich więcej w sieci. Jeśli wiesz już, co chcesz kupić, wystarczy dodać wybrane produkty do koszyka i poczekać na kuriera. Wszystko to zrobisz z domu, siedząc wygodnie przed ekranem monitora albo przeglądając wędkarski sklep na smartfonie.
Sklep wędkarski - szybka wysyłka

Szybka realizacja zamówień

Sklep wędkarski - bezpieczna wysyłka

Bezpieczna wysyłka

Sklep wędkarski - doradztwo

Doradztwo doświadczonych wędkarzy

Sklep wędkarski - jakość

Produkty wysokiej jakości

Sklep wędkarski - skuteczność

Gwarancja skuteczności

Sklep wędkarski online - wygodne zakupy

Zdajemy sobie sprawę, że czasem lepiej odwiedzić stacjonarny sklep. Wędkarz może wziąć do ręki przynęty i przyjrzeć się im z bliska albo złapać za wymarzoną wędkę. Niemniej, nie każdy ma taką możliwość. Internetowy sklep wędkarski pozwala zakupić wybrane produkty na odległość, z kolei my dołożyliśmy wszelkich starań, by poruszanie się po witrynie było intuicyjne.

Wszystkie produkty zostały podzielone na kilka kategorii, aby ułatwić odnalezienie sprzętu.

Do dyspozycji wędkarzy pozostawiamy szeroki wybór przynęt, wędek St.Croix i Corona Fishing, kołowrotków spinningowych, plecionek, sprzętu przeznaczonego dla miłośników wędkarstwa podlodowego i muchowego, odzież i akcesoria, a także gotowe prezenty dla wędkarzy. W każdej kategorii znajdują się dodatkowe podkategorie, które ułatwiają nawigację po stronie. W sklepie znajduje się również wyszukiwarka produktów – polecamy z niej korzystać tym, którzy dokładnie wiedzą, jakiego produktu szukają. Przewidzieliśmy również liczne promocje i rabaty dla naszych klientów. Od tych stałych, jak na przykład darmowa dostawa, po promocje cykliczne.

Ze względu na to, że jest to internetowy sklep wędkarski i nie ma możliwości dotknięcia każdego interesującego Was produktu, zadbaliśmy o maksymalnie rzetelny opis asortymentu. Wszystkie artykuły zostały wyposażone w zdjęcia oraz najważniejsze z punktu widzenia wędkarza informacje techniczne. Dzięki temu nasi klienci mogą kupować sprzęt na odległość z pełną świadomością tego, czego spodziewać się po produktach.

Sam proces zakupowy postanowiliśmy uprosić, aby każdy, nawet jeśli nie jest obyty z zakupami przez internet, poradził sobie podczas składania zamówienia. Wystarczy dodać wybrane produkty do koszyka, podać dane do wysyłki, a na koniec wybrać sposób dostawy i metodę płatności. Klient może dokonać zakupów bez rejestracji albo założyć konto. W przypadku tej drugiej opcji zyskuje dostęp do wielu dodatkowych funkcji (historia zamówienia, status realizacji) i rabatów (specjalne oferty, progi rabatowe).

Internetowy sklep wędkarski z bazą wiedzy

Radą i pomocą służymy każdemu, kto odwiedzi stacjonarny sklep wędkarski. Warszawa nie jest jednak jedynym punktem, w którym można szukać wiedzy. Dla klientów stworzyliśmy szeroką bazę porad i informacji, dostępną na naszej stronie. Nieustannie uzupełniamy witrynę o kolejne artykuły, które tworzone są przez praktyków – ludzi, dla których łowienie stało się prawdziwą pasją. Baza wiedzy stale się poszerza, cyklicznie pojawiają się artykuły o sprzęcie wędkarskim, metodach łowienia i najskuteczniejszych sposobach zasadzania się na konkretne gatunki ryb. Dzięki tym informacjom możesz doskonalić i próbować swoich sił w nowych technikach. Bez trudu skompletujesz wyposażenie niezbędne na każdą wyprawę.

Na stronie znajdują się merytoryczne artykuły wędkarskie, które obejmują luźne felietony, relacje z wypraw, techniki i taktyki łowienia, a także najważniejsze informacje o gatunkach ryb. W sekcji z poradnikami podpowiadamy, jak wybrać sprzęt i z jaką przynętą zasadzić się na konkretne ryby. Budujemy również encyklopedię wędkarstwa, która będzie syntezą wszystkich najważniejszych informacji. Swoją wiedzą dzielimy się także na YouTube, a nasi internetowi klienci mogą również wypowiadać się na forum, które zrzesza pasjonatów wędkarstwa i jest świetnym miejscem na wymianę doświadczeń. Stworzyliśmy również kalendarz brań, który pomoże zaplanować wyprawę na ryby.
Wszystko to pozwala nam dzielić się wiedzą i doświadczeniem nie tylko z tymi klientami, którzy mają okazję odwiedzić nasz stacjonarny sklep. Wędkarz może czerpać z informacji zgromadzonych w witrynie, nie opuszając zacisza własnego domu.

Jeśli w wędkarskim sklepie internetowym nie znajdziesz wszystkich potrzebnych informacji, możesz skontaktować się bezpośrednio z nami. Zrobisz to mailowo albo dzwoniąc na naszą infolinię, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

ZADZWOŃ 663 388 097 / 663 388 109
Corona Fishing, ul. Międzyborska 11, 04-041 Warszawa

Kołowrotki od Daiwa i Shimano – Warszawa Praga

Wędkarze wiele uwagi poświęcają na wybór odpowiedniej przynęty i dopasowaniu jej do wody, na której będą łowić. Sporo czasu poświęca się również na wybór dobrego kija, który będzie przedłużeniem ręki. Kołowrotki natomiast traktowane są trochę po macoszemu – całkowicie niesłusznie, bo ich praca, jakość i wytrzymałość jest niezwykle ważna w każdej wyprawie na ryby. Na rynku dostępnych jest wiele firm, które zajmują się produkcją młynków. Są tańsze modele, te ze średniej półki i kołowrotki dla prawdziwych koneserów. My natomiast postanowiliśmy się skupić na tylko na sprawdzonych producentach: Daiwa i Kołowrotki Shimano. Warszawa i nasz sklep wędkarski ma w swojej ofercie młynki z różnych przedziałów cenowych. Kołowrotki dla początkujących i zaawansowanych wędkarzy, którzy dokładnie wiedzą, czego oczekują.

Nasza oferta skupia się głównie wokół kołowrotków spinningowych. Klienci mogą kupić młynki uniwersalne i te o określonych walorach użytkowych. Oferowane modele różnią się od siebie pod wieloma względami: zaczynając od wielkości, poprzez ilość linki, którą można nawinąć na szpulę, aż do technologii wykorzystanych przy produkcji. Wśród najczęściej polecanych firm prym wiedzie Shimano – Warszawa Praga, gdzie mieści się sklep Corona Fishing, ma w swojej ofercie najnowsze modele, które producent od lat udoskonala, oferując niezawodną jakość i płynność pracy. To kołowrotki, które świetnie sprawdzą się w rękach niewprawionych wędkarzy, a także zadowolą najbardziej wymagających pasjonatów łowienia. Shimanojest firmą cenioną w wędkarskim świecie za świetny stosunek ceny do możliwości, szeroką gamę modeli, w której każdy znajdzie młynek dopasowany do własnych potrzeb oraz niezawodność. To jednocześnie najnowsze technologie, które dają niesamowite wrażenia podczas wędkowania, a przy tym stale są ulepszane. Kołowrotki z wyższej półki przez wielu uważane są za najlepsze młynki na świecie.
W kontekście multiplikatorów też warto wspomnieć o Shimano. Sklep wędkarski w Warszawie i sklep wędkarski online ma w swojej ofercie również młynki do metody castingowej, które chętnie wybierane są przez morskich wędkarzy i tych zasadzających się na szczupaki. Multiplikatory są wyjątkowo wytrzymałe i wręcz stworzone do połowu dużych, ciężkich ryb.

Nasza oferta nie ogranicza się jednak wyłącznie do Shimano. Warszawa i sklep Corona Fishing oferuje również kołowrotki od firmy Daiwa, która słynie z produkcji najbardziej uniwersalnych kołowrotków do metody spinningowej, które zapewniają bardzo duże możliwości w przystępnej cenie. To jednocześnie jedne z najchętniej wybieranych kołowrotków na rynku. Dla pasjonatów wędkarstwa morskie skompletowaliśmy trwałe i niezawodne kołowrotki spinningowe Daiwa - japońskiej firmy, która zasłynęła z produkcji niezwykle wytrzymałych młynków. Kołowrotki Daiwa mogą służyć przez wiele sezonów, nawet jeśli wędkujemy bardzo intensywnie. Młynki charakteryzują się bardzo prostą konstrukcją, a do ich produkcji wykorzystano technologie sprawdzone na przestrzeni wielu lat.
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.23 s