Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > St. Croix > St. Croix Triumph

St. Croix Triumph

Nowy zmieniony St.Croix Triumph tozdecydowanie nowa lepsza jakość. nowe wędki wśród których znajdziesz kilkadziesiąt doskonałych modeli wędzisk spinningowych. Asortyment modeli z serii Triumph, zbudowanych na bazie wyselekcjonowanych komponentów, to najlepsza wartość, jaką możesz zabrać dziś nad wodę. Wędka, która łączy i szanuje tradycyjne techniki łowienia i radość przebywania nad wodą, z najnowszymi odkryciami techniki inżynieryjnej. Ceny ciągle rosną a Triumph jest zawsze tani – tylko po to, abyś mógł zacząć swoją przygodę z St. Croix.

St. Croix Triumph Spinning od 697.00 PLN
kup teraz >
St. Croix Triumph Casting od 732.00 PLN
kup teraz >
Triumph Travel od 1027.00 PLN
kup teraz >
St. Croix Triumph Inshore Spinning od 827.00 PLN
kup teraz >
St. Croix Triumph Inshore Casting od 827.00 PLN
kup teraz >
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

St.Croix Triumph

Rynek sprzętu wędkarskiego w USA jest szacowany jako większy niż ten w całej Europie. Firmy produkujące sprzęt Wędkarski konkurują ze sobą na nieco innych płaszczyznach i od lat oferują w danej grupie cenowej produkty niosące za sobą cechy wyższe niż te znane wędkarzom z Europy.  Wielkość rynku oraz jego potencjał w USA determinuje jakość nawet w segmencie w niskocynowych grupach towarowych . Marka St.Croix od wielu lat w swojej ofercie posiada wędziska których cena nie przekracza 150 dolarów. Mimo stosunkowo niskiej ceny zakupu St.Croix Triumph jest bardzo mocno ceniony przez wędkarzy zza oceanu. Co ciekawe nie jest to wędka wybierana jedynie przez amatorów. Bardzo często zwolennicy łowienia basów wybierają właśnie St.Croix Triumph jako podstawową, uniwersalną wędkę do połowu tej popularnej ryby.
Wędkarstwo w USA jest zdecydowanie inaczej poukładane niż w Polsce. Wybór wędki podyktowany jest metoda łowienia lub rodzajem zastosowanej przynęty. Dlatego bardzo często na łodziach wędkarskich wędkarzy z USA widzimy kilka różnych modeli wędek różniących się mocą, charakterem ugięcia albo długością. Często dzieje się tak że wędkarz na wyprawę zabiera kilka  wędek St.Croix Triumph różniących się właśnie mocą i możliwością zastosowania określonego rodzaju przynęt.
St.Croix Triumph to w USA synonim wędkarstwa spinningowego. Wędki z tej serii wybierane są do bardzo szerokiego zastosowania. Wielu wędkarzy łowi nimi pstrągi potokowe, pstrągi tęczowe, palie i oczywiście basy. Długie modele od lat stanowią ogromną siłę w wędkarstwie łososiowym. Ze względu na niska cenę zakupu jest to najczęściej sprzedawana wędka spinningowa w swojej grupie w całych Stanach Zjednoczonych

st croix triumph 2021

Na koniec 2020 roku amerykański producent zaproponował swoim klientom zdecydowanie odmienione wędki w serii St.Croix Triumph. Na najnowszy sezon Triumph 2021 zmienił uzbrojenie, kolorystykę, wykorzystane komponenty oraz co najciekawsze samo serce wędki czyli blank nabrał finezji i dynamiki. Inżynierowie poszli w kierunku legendarnych Avidów, które tak bardzo są lubiane przez wędkarzy w Europie. Modele Triumph na 2021 zostały w znaczący sposób zmienione. Nowe wędki są zdecydowanie bardziej dynamiczne a środek ugięcia został przeniesiony w kierunku szczytówki. Daje to w ten sposób wędzisko znacznie szybsze i bardziej dynamiczne
0.77 s