Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Wędki Corona Fishing

Wędki Corona Fishing

Z ogromną dumą dajemy Wam możliwość łowienia ryb na wędki wyprodukowane w oparciu o nasze wędkarskie doświadczenia. Specjalnie dla prawdziwych fanów łowienia poszczególnych gatunków ryb, stworzyliśmy serię wędek idealnie wpisujących się w oczekiwania wędkarzy. Głównym założeniem Rodbuilding Corona Fishing było wykonanie wędek o charakterystyce odpowiadającej metodzie łowienia, wykorzystywanych przynęt oraz technik ich prowadzenia.
Wszystkie wędki Corona Fishing zostały wyprodukowane ręcznie w Polsce. W najmniejszych szczegółach zadbaliśmy przede wszystkim o ich funkcjonalność oraz walory użytkowe. Do produkcji wędzisk wykorzystaliśmy komponenty wiodących na świecie producentów, takich jak Alps, Fuji, Flex Coat, Kigan. Serce wędek - czyli blanki - zostały zaprojektowane oraz wykonane specjalnie na potrzeby wędzisk Corona Fishing.
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Rodbuilding

Ręcznie produkowane wędki to temat bardzo popularny w Polsce. Wędkarze, którzy decydują się na zakup przygotowanej specjalnie dla siebie wędki  wybierają zwykle wędzisko względem bardzo sprecyzowanych wymagań i  cech które dla klienta są najważniejsze. Corona Fishing od lat produkuje zaawansowane technologicznie wędziska przygotowane względem określonych technik i sposobów łowienia. Rodbuilding to dla nas istotna cześć działalności, w którą w ostatnim czasie wkładamy cała masę energii aby przygotować najlepsze wędki ręcznie produkowane w kraju.

Rodbuilding sklep

Dla wielu wędkarzy rodbuilding to proces budowy wędki od podstaw razem ze zbrojmistrzem. Corona Fishing temat produkcji wędki potraktowała nieco inaczej. Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń przygotowaliśmy kilka serii wędek specjalistycznych. Znajdziesz u nas ręcznie produkowane wędziska, od podlodowych przez ultranowoczesne okoniówki do mocarnych kijów szczupakowych. Wędki budowane przez Corona Fishing to produkty najwyższej jakości, wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale wykończenia. Wędki dostępne są od ręko w sklepie on-line
0.94 s