Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > St. Croix

St. Croix

St. Croix to marka znana niemal na całym świecie. Wędziska wytwarzane ręcznie w fabryce w Park Falls w stanie Wisconsin słyną z wyjątkowych właściwości, cenionych przez profesjonalnych wędkarzy specjalizujących się w najbardziej wymyślnych technikach połowu. W ofercie St. Croix znajdziemy doskonałe wędki spinningowe, castingowe, muchowe oraz morskie. Jakość i niezawodność wędek St. Croix to bez wątpienia zasługa wieloletniego doświadczenia najbardziej uznanych na świecie konstruktorów z branży wędkarskiej. Już od ponad 65 lat inżynierowie Wędki St.Croix zaskakują wędkarzy, dając im możliwość wypróbowania najlepszych wędek na świecie.

Zobacz: Jak zarejestrować wędkę St. Croix?  |  Budowa blanków St. Croix  |  Gwarancja na wędki St. Croix  |  Historia firmy St. Croix  |  Oznaczenia wędek amerykańskich

15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
Wędki St. Croix to dla nas oczko w głowie. Produkty amerykańskiego producenta traktujemy priorytetowo i z największa starannością staramy się doskonalić i pogłębiać wiedze aby dać Tobie możliwość zakupu wędki dokładnie takiej jaką potrzebujesz. Od 2008 roku jesteśmy autoryzowanym i certyfikowanym dystrybutorem marki St.Croix. Każdego dnia wysyłamy wędki dla wędkarzy ceniących najwyższa jakość produktów. Wędki St. Croix  cieszą się ogromnym uznaniem i popularnością zarówno w Polsce jak i wielu krajów na całym świecie. Najwyższej jakości kije spinningowe i castingowe zdobyły przez wiele lat ogromna liczbę zwolenników, którzy dziś nie wyobrażają sobie wędkarstwa bez wędki St.Croix.

Wędki St.Croix

W Polsce największą popularnością cieszą się modele drogie. Reprezentują tę grupę St. Croix Legend Elite , Legend Xtreme oraz Legend X.  Naszpikowane najnowszymi technologiami, uzbrojone w najdroższe komponenty  wędki amerykańskiego producenta uznawane są przez wielu wędkarzy za produkty z najwyższej półki. Firma z ponad 70-letnią tradycja każdego niemal roku zaskakuje swoich klientów i wprowadza na rynek kolejne perełki. Tak powstał właśnie legendarny dziś St.Croix Legend Tornament Inshore czy najnowszy Legend Xtreme, który wprowadzony został w marcu 2020 roku.
Ciekawostką jest to, że wędkarz mieszkający w USA najczęściej wybiera zdecydowanie tańsze serie. W Ameryce największa popularnością cieszą się  St.Croix Premier, St. Croix Avid a ostatnio Mojo Bass i Bass X. To właśnie te grupy wędek w porównaniu z konkurencyjnymi markami  zaznaczają swoja przewagę najwyraźniej.

St.Croix w Polsce

Swoista legendą stały się sandaczowe kije z serii St.Croix Legend Tournament. Dla wielu wędkarzy specjalizujących się w łowieniu sandacza to właśnie te wędki traktowane są jako sandaczowe uniwersały. Długie rzeczne Avidy dla wędkarzy łowiących w naszych największych rzekach to podstawowe wędziska. Te z kolei zasłynęły z mocy, trwałości i uniwersalności zastosowania.
0.19 s