Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made

Przynęty - CF Hand Made

Wobler Hand Made to nasze oczkow głowie/ Z ogromną radością i dumą, jako jedyni w Polsce, możemy podzielić się z Tobą doskonałymi i niezwykle łownymi przynętami hand made. Przynęty spinningowe, które za chwilę zobaczysz, zostały wykonane przez wędkarzy pasjonatów, którzy niejednokrotnie swój warsztat organizują tuż nad brzegiem rzeki. Woblery hand made, błystki, cykady, obrtotówki to efekt ogromnego doświadczenia, pasji, znajomości wody i potężnej wiedzy o upodobaniach ryb. Wszystkie nasze przynęty wykonywane są ręcznie przez znakomitych wędkarzy z całej Polski.

Gatunek ryby rozwiń
Rodzaj przynęty rozwiń
Długość rozwiń
Głębokość pracy rozwiń
Stwórz zestaw
15 lat na rynku
Raty 0%

Przynęty Hand Made

Spinningowe przynęty Hand Made to idea i wyznacznik działania Corona Fishing. Od pierwszego dnia kiedy nasza marka pojawiała się w Internecie za wszelką cenę staraliśmy się wspierać producentów wytwarzających przynęty hand made. Dzięki uporowi i mozolnej pracy, dziś wielu wędkarzy w Polsce stosuje przynęty wyprodukowane w Polsce. Dzięki naszym staraniom rękodzieło w wędkarstwie stało się dla wielu sposobem nażycie i wielką pasją.

Przynęty Spinningowe

Ręcznie strugany wobler czy  misternie klepana wahadłówka to kwintesencja wędkarstwa spinningowego. Każda powstała nad brzegiem rzeki przynęta spinningowa posiada w sobie to czego nigdy plastikowa wytłaczanka mieć nie będzie. My nazywamy to drewniana dusza woblera, tykającym swoim rytmem  życiem przynęty. Setki godzin spędzonych nad woda. Tysiące wyprodukowanych przynęt spinningowych decydują o skuteczności przynęty. Spinningowe przynęty wykonywane są w Polsce od dziesiątek lat i niemal każdego roku na mapie producentów przynęt pojawiają się nowi zdolni producenci. Dziś dostęp do wielu modeli przynęt jest ogromy. Corona Fishing współpracuje od wielu lat z producentami o ogromnym doświadczeniu i wiedzy. Z wędkarzami, dużą część swojego życia oświęci właśnie przynęcie doskonałej.

Woblery Hand Made

To wielka i bardo rozwijająca się dziedzina przynęt produkowanych w Polsce. Woblery hand made to wyjątkowe produkty, które niejednokrotnie powstają na bazie wieloletnich doświadczeń wędkarzy, rzemieślników. Drewniany wobler to przynęta unikalna, niepowtarzalna i każdy jeden egzemplarz nacechowany jest nieco odmiennymi parametrami. Wobler produkowany ręcznie to unikat, który potrafi otworzyć wodę. Woblery hand made cenimy ponad wszystko i to dla nich poświęcamy całą mase energii. Wobler ręcznie produkowany to przynęta niepowtarzalna i taka która daje możliwość zupełnie innego spoglądania na podwodny świat.