Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Wędkuj z CF

PSTRĄG

Pstrąg potokowy

Bez wątpienia najpiękniejsza ryba ze wszyskich, które możemy spotkać w Polscich wodach. Pstrąg to ryba żyjąca w bystrej i zimnej wodzie, jednak jak się okazuje często można go spotkach w niewielkich, nizinnych rzeczkach płynących przez łąki. Czesto ogromne pstrągi potokowe łoione sa w nizinnych rzekach, które nie słyną z populacji lorbasków. Pstrąg potokowy jest rybą, której najlepsi wędkarze poświecili swoje wędkarskie życie. Znamy takich, którzy nie polują na nic innego. W głowie mają jedynie pstrąga. Wśród wędkarzy bezgranicznie oddanych czerwonym kropkom odnaleźliśmy tych, którzy podczas swoich wędrówek nad rzeką ciągle doskonalą i budują najlepsze przynęty pstrągowe w kraju. To właśnie pstragarze i ich produkty są dla nas największą dumą. Dzięki nim możemy Tobie przedstawić najskuteczniejsze woblery, wahadłówki i inne pstrągowe przynęty.
Pstrąg to nasza specjalność, pasja i wielka miłość. Właśnie dla tej kolorowej ryby przygotowaliśmy szereg najlepszych w kraju przynęt stworzonych specjalnie na pstrąga. Uzupełnieniem doskonałej przynęty jest niezawodny kołowrotek, oraz sprawdzone przez nas wędki i plecionki. Dzięki naszym sugestiom i skutecznym rozwiązaniom, wykonasz zdecydowany krok w przód jeśli chodzi o pstrągowanie. Podpowiemy Ci, jak złowić wymarzonego sześćdziesiątaka i udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące podwodnego świata pstrągów potokowych.
Przynęty
Woblery
Wahadłówki
Obrotówki
Wędki
Kołowrotki
Artykuły
Opinie

Przynęty na pstrąga

Przynęta na pstrąga to temat rzeka. Wielokrotnie podejmowaliśmy próby opisu doskonałej przynęty na pstrąga. Dziś wiemy jedna! Nie ma takiego wabika, który jest jeden jedyny i działa zawsze. Pstrąg potokowy to przedziwna ryba, która swoje żerowanie dyktuje wieloma zmiennymi. Tych czynników w życiu tej pięknej i wymagającej ryby jest cały szereg. Pierwsza podstawowa sprawa to dobór przynęty względem otaczającego środowiska czyli konieczność wykorzystania tzw. pokarmu sezonowego. W określonych porach roku w wodzie zachodzą istotne zmiany a w ślad za nimi podąża apetyt pstrągów.
Przynęty pstrągowe z naszego pudełka dzielą się na podstawowe grupy. Wahadłówki, obrotówki i woblery. Czasem całość uzupełniamy  jigami lub kogutami. Pstrąg jest bardzo wybredna ryba i czasem najdrobniejsze detale decydują o skuteczności poszczególnych modeli przynęt. Raz dany wobler będzie wyjątkowo skuteczny innym razem, dokładnie w tym samym łowisku woble rek nie da nam oczekiwanego efektu. Przynęty na pstrąga to temat bardzo szeroki i bodaj w całym wędkarstwie najbardziej zagadkowy. Poniżej przedstawiamy kilku reprezentantów przynęt w naszym odczuciu najbardziej skutecznych.
woblery szuszkiewicza strzyga

Strzyga 3D

Podstawowy wobler w pudełku
wobler hand made witching

Panic Trout

Błyszcząca imitacja żywej, tłustej ryby.
najlepszy wobler na pstrąga

Kwiski Foxinus

Killer w ofercie CF od 2008 roku.
woblery pstrągowe

Kwiskie Gobio

Najbardziej uniwersalny wobler pstrągowy na rynku.
łamaniec na pstrąga

Meres

Łamana strzebla, której lorbas nie potrafi się oprzeć.
wahadłówki na pstrąga

Wahadłówki pstrągowe

Klasyczne blaszki pstrągowe.
woblery na pstrąga  - Bóbr / Kwisa

Pstrąg

Pstrągowy wobler prosto z Bobru
woblery pstrągowe

Hulk

Doskonale wykonany woblerek na najbardziej cwane pstrągi w kraju.
woblery pstrągowe

Kiełbik

Wierna imitacja kiełbia znad Bobru.
wobler na klenia

Klasyczny MINI

Wzór pstrągowych woblerów. Na rynku od ponad 30 lat.
wobler na pstrąga hand made

Flasz

pstrągowy wzór
obrotówka na pstraga

Garbatka Mała

Obrotówka na pstrąga na dużą wodę
obrotówka na okonia

Klepanka Aglia 2

Podstawowa obrotówka na lorbaski.
jig pstrągowy - Muddler

JIG Muddler

Jig imitujący głowacza. Nr 1 na większości rzeczek w całej Polsce.
woblery na pstrągi handmade

Holle

drobna rybka dla pstrąga
wahadłówki pstrągowe

Wahadłówki Trout

Specjalnie na duże pstrągi potokowe i tęczowe.

Woblery na pstrąga

Jeszcze kilka lata temu dobry wobler pstrągowy był skrzętnie skrywany w najgłębszych zakamarkach pudełek pstrągarzy. Dziś w dobie Internetu magia i tajemnica woblerów na pstrąga nieco zniknęła. My jednak nieustannie trwamy przy woblerkach, które od dziesiątek lat w Polsce i poza jej granicami złowiły ogromne i cwane pstrągi. Nasze woblery pstrągowe to perełki na skalę całego kraju. Od wielu lat wykonywane przez doskonałych pstrągarzy i rzemieślników którzy dużą część swojego życia podporządkowali właśnie przynętom.
Woblery na pstrąga to niezliczone modele, wzory i kolory. Jesteśmy pewnie że właśnie te przynęty stanowią największa grupę wabików spinningowych. Przyczyną mnogości woblerów  na pstrąga jest kapryśny charakter lor basków. Poniżej kilka naszych ulubionych woblerów. Wszystkie przynęty w tej grupie stanowią podstawę naszego pstrągowego ekwipunku
woblery szuszkiewicza

Krąpik 3D Duży

wobler na pstrąga

Kwiski Kasper

wobler corona fishing

Kwiski Romper

woblery pstrągowe

Doger

wobler łamany na pstrąga

Łamaniec Mały SS 3D

woblery pstrągowe hand made

Dzierzba

wobler uniwersalny na rzekę

Dreszcz

wobler - imitacja żaby

Kwiska Żaba

wobler łamany

Broken

wobler na płytką wodę

Kwiski Mizer

woblery na pstrąga

Flaker

Wahadłówki na pstrąga

Wahadłówki pstrągowe to temat przez wielu doskonałych pstrągąrzy bardzo zatajony. Skuteczne modele w wielu rzekach w Polsce złoiły rekordowe pstrągi potokowe. Szczególnie w większych rzekach z nico głębsza wodą dobrej jakości wahadłóki na pstrąga okazują się przynętami które nie mają sobie równych. Wahadełka pstrągowe zazwyczaj imitują drobne rybki a ich praca to połączenie misternego migotania z cyklicznym ale nieregularnym kolebaniem. Wahadłówki na pstrąga które proponujemy to nasze ulubione i najczęściej stosowane modele.  W zależności od panujących warunków sugerujemy dobierać przynęty względem grubości blachy z której zostały wykonane.
wahadłówka miedziana

Delbanka LE

wahadłówki na pstrąga

Wahadłówki pstrągowe

mini wahadłówki na klenia

Wahadłówki Mini

wahadłówki mikro

Wahadłówki Mikro

wahadłówka na pstrąga

Żabka

Obrotówki na pstrąga

Obrotówki to najstarsze i swego czasu najpopularniejsze przynęty na pstrąga. Dobrej jakości błystka obrotowa w wielu sytuacjach staje się ostatnia deska ratunku. Najciekawszą sprawą dotycząca obrotówki na pstrąga jest jej skuteczność. Prawdopodobnie nikt nie określił przyczyn skuteczności błystki obrotowej bowiem jej praca oraz zachowania nie imituje naturalnego pokarmu pstrągów. Błystki obrotowe na pstrąga w naszej ofercie to przynęty ręcznie wykonywane przez znakomitych wędkarzy. Zachęcamy do stosowania modeli wirówek nieco większych, które jak się okazuje w wielu sytuacjach potrafią otworzyć pstrągowa wodę.
obrotówka na okonia

Klepanka Aglia 2

obrotówka na pstraga

Klepanka Aglia 3

klepanka comet piotr lipiec

Klepanka Comet

obrotówka long na pstrąga

Klepanka Long 2

obrotówka na pstraga

Garbatka Mała

wirówka na szczupaka

KASZUBKA SALMON

Wędka na pstrąga

Czy istnieje coś takiego jak wędka na pstrąga? Zdecydowanie tak! Wędki pstrągowe generalnie rynek Wędkarski podzieliła dwie grupy po jednej stronie będziemy mieli do czynienia ze specjalistycznymi, krótkimi i bardzo delikatnymi kijkami do łowienia na jigi i gumki a po drugiej stronie znajdziemy wędziska przygotowane do uniwersalnego łowienia łososiowatych. Dobra wędka na pstrąga to taka która pozwoli ci nad woda wybrać i w komforcie łoić wszystkimi przynętami ze swojego pudełka. Od kilku lat w swojej ofercie posiadamy specjalistyczne i celowo przygotowane na pstrągi wędki Pstrąg Fascynacja, które cenione są obecnie przez wielu doskonałych pstrągarzy. Obok naszych pstrągowych wędek przedstawiamy Wam kilka wybranych wędzisk ze stajni St.Croix, które przez nas lubiane są najbardziej.
wędka na pstrąga pstrąg fascynacja

Pstrąg Fascynacja

Wędki Corona Fishing przygotowane specjalnie dla pstrągtarzy
St.Croix Premier Spinning

Premier Spinning

PS76MLF
St. Croix Avid Inshore

St. Croix Avid Inshore

VIS76MLF / VIS70MM
St. Croix Avid Spinning

St. Croix Avid Series Spinning

AVS80MLM2
St Croix Triumph przelotki

St. Croix Triumph Spinning

TRSs86MF2

Kołowrotek na pstrąga

Determinantem wyboru kołowrotka na pstrąga jest kij oraz metoda jaka będziemy łowili. Wielu wędkarzy ponad wszystko ceni stare sprawdzone i nieco archaiczne konstrukcje. Tutaj wierni jesteśmy marce PENN. Kołowrotek na pstrąga o takich parametrach nie będzie się bał błota, bagna, deszczu i mrozu. Z drugiej strony wielu wędkarzy wymagać będzie od kołowrotka minimalnej wagi i maślanej pracy. Tu najlepiej spradzają się legendarne Shimano Stradic i znacznie tańsze Ryobi Applause.
shimano ultegra

Ultegra FC

Kołowrotek Shimano Vanford

Vanford

shimano twin power

TWIN POWER

shimano stradic

STRADIC FL

Ryobi Applause cr

Ryobi Applause

kołowrotek ryobi Zauber

Ryobi Zauber

Zobacz nasze artykuły
poranek nad rzeką
Poznałem pstrąga
Grube krople burzowego deszczu wściekle uderzają w stary, blaszany dach, i tylko przerażający grzmot na chwilę przerywa tą wdzięczną muzykę. Otaczająca ciemność oraz obecność rzeki z tymi cwaniakami, które znam tylko z
wędki na pstrąga
Wędka na pstrąga
Pstrągowanie to więcej niż wędkarstwo, hobby czy tym bardziej moda. To wędkarska fascynacja. Pstrągi łowi się cały rok! Jeśli tylko regulaminy na to pozwalają, to niemal w każdej wolnej chwili tropi się te najpiękniejsze w naszym kraju
przynęty spinningowe
Przynęty spinningowe. Prawdziwa moc.
Przynęta spinningowa nabrała dziś przeróżnych kształtów, kolorów i wszelakiej maści parametrów, kuszących w takim samym stopniu drapieżniki jak i wędkarza. Konstruktorzy prześcigają się w wymyślaniu nowych
Pamiętnik starego Lorbasa
Po kilku godzinach snu budzi mnie wściekły sygnał budzika. Jest czwarta rano. Obolały po wczorajszej i przedwczorajszej gonitwie po bagnach i krzakach, organizm mówi mi: jeszcze nie wstawaj, pośpij choć kilka chwil! Nic z tego. Przez
łowienie pstrągów na cykadę
Pstrąg na cykadę.
Przez wiele lat „lokalni” pstrągarze z Dolnego Śląska nie wierzyli mi, że można łowić duże potokowce na cykady. Powoływali się na swoje doświadczenia, jakieś książki, jakieś artykuły i wiedzieli swoje. Nieraz dochodziło
wobler na pstrąga
Pstrąg na duże przynęty
Kiedyś przeczytałem słowa znanego łowcy pstrągów mówiące, że kolor, wielkość i akcja przynęty, którą mamy łowić pstrąga potokowego, nie ma znaczenia. Było to ładnych parę lat temu, a do dziś przed oczyma mam
pstrąg potokowy
Pstrągi w czasie jętki
Maj to miesiąc, który wielu zagorzałych pstrągarzy traktuje wyjątkowo. Chodzi oczywiści o jętkę. Na tego niewielkiego owada, tak samo jak wędkarze, czekają prawdopodobnie ryby. W tym właśnie okresie nad niewielkimi nawet rzekami
łowienie w rzece
Przynęty spinningowe. Jak dokonać wyboru.
Przynęty wędkarskie to dla wędkarzy podobne atrybuty, jak dla małych chłopców armia plastykowych żołnierzyków. Spinningowych przynęt mamy prawdopodobnie połowę szafy. Wszystkie poukładane misternie w poszczególne
pstrąg na wobler
Początek pstągowego sezonu. Polowanie na lorbasa.
Okres wielkiego pstrągowania nadchodzi z chwilą, gdy resztki śniegu topnieją w oczach. Za oknami z dnia na dzień widać jakby więcej słońca. Pstrągarze doskonale znają ten znak i wiedzą, że to właśnie czas, gdy mogą pierwszy raz
Pstrągowe porachunki
Od powrotu z pstrągowego zlotu "Karpacz 2009" upłynęło już wiele czasu. Czas płynie szybko, ale nie mogłem zapomnieć o bezrybiu, jakie nas wszystkich wtedy dotknęło. Bardzo zależało mi na tym, aby każdy z nas złowił choć
pstrąg w zimę
Pstrąg. Zimowe krajobrazy przeplatane czerwonymi kropkami.
Zima i wczesna wiosna to przełomowa chwila w polowaniu na ryby z płetwami tłuszczowymi. Jedna część wędkarzy przemierza setki kilometrów aby zapolować na troć i łososia, inni znowu niezmiennie i uparcie widzą tylko jedną rybę.
wobler na pstrąga
Budzenie letniego pstrąga
Dla każdego z nas, najpiękniejszą chyba chwilą jest widok wielkiej, pędzącej jak błyskawica ryby, która z impetem uderza w prowadzona przynętę. Błysk oliwkowo-złotego ciała, gejzer na wodzie i miękki pulsujący ciężar na
pstrgarze
Pstrągarz. Pstrągowe pokolenia
Kim jest prawdziwy pstrągarz? Najprościej należałoby powiedzieć, że to facet, który kocha pstrągi. Jednak to łowienie pstrągów to tylko i wyłącznie wstęp do tego, aby mówić że ktoś jest pstrągarzem. Znamy wielu
przynęty przebłyszczenie
Przebłyszczenie
Termin „przebłyszczenie” powstał wśród wędkarskiej braci już dość dawno temu. Pierwotnie oznaczał brak reakcji ryb drapieżnych na błystki (stąd prawdopodobnie nazwa „przebłyszczenie”). Wiązano to z
kamienista rzeka
Cały rok w czerwone kropki.
Pstrąg potokowy to ryba wyjątkowa, dzika i żyjąca w niedostępnych miejscach. Jest cwana, bo widziała już setki przeróżnych przynęt i nadal dostojnie pływa w swojej rzeczce. Jest również mądra, bo tylko mądrość pozwala
Pstrągowy Armagedon
Kolejna wyprawa do Norwegii za nami. Tym razem było nie tyle zimno, co deszczowo. Ale co tam…. Widokowo jak zawsze Pierwsza Liga, albo nawet Extra Klasa. Góry, rzeki, rzeczki, pstrągi, owce…. Niekiedy tylko jakiś
rzeka pstrągowa
Innowacyjne pstrągi potokowe.
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że już można je łowić. Czekałem na ten czas pół roku. Od ostatniego dnia sierpnia odliczałem dni, jakie zostały do tego, aby znowu zabrać maleńkie pudełko, wziąć kijek i przejść przez
pstrąg na wobler
Naturalnie złamane pstrągi
Środek lata to czas, kiedy mamy szansę złowić najpiękniejszego i najbardziej dzikiego pstrąga potokowego. Niewielkie rzeki stają się dla ryb idealnym schronieniem. Przez letnie miesiące spokój dziewiczych rzeczek był burzony jedynie
Przygotowania do pstrągowania.
Pewnie wszyscy fani kropkowej szaty doskonale wiedzą, że już za chwilę startujemy. Jeszcze dosłownie kilka dni i staniemy na swojej ulubionej rzeczce. Jedni będą starali się łowić na
Jętka majowa i Pstrąg potokowy.
Jętka majowa kojarzy się pstrągarzom z wędkarskim eldorado.  Okres wylęgu jętki to jednak nie jest prosty temat szczególnie dla spinningistów, którzy jak często słyszę w czasie rójki tego owada pozostają w
łowienie pstrąga latem
Pstrągowe menu w środku lata
Od wielu lat sierpień to dla mnie czas wyjątkowy, bowiem właśnie wtedy udało mi się złowić największe pstrągi. Jeśli miałbym wybrać najpiękniejszy czas na pstrągowanie, to bez chwili zastanowienia wybrałbym końcówkę
wobler na pstrąga
Skuteczny wobler na pstrąga
W wędkarstwie spinningowym jest pewien element, który nie do końca jesteśmy w stanie zrozumieć. Wielu spinningistów do swojego hobby podchodzi dość pragmatycznie, i opiera swój arsenał przynęt o kilka czy kilkanaście
TCeglarski
Strzyga 3D
Jakość wykonania wyrywa z butów,piękne malowanie,zajebiste kotwice,w rzeczywistości wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach,najfajniej pracują pod prąd.
Tabisz
Strzyga 3D
Genialna praca pod prąd, z prądem radzi sobie też dobrze, u mnie na nizinnej rzece złowiłem ładnego okonia i przyjemną brzanę na model KLB
drebel1
Strzyga 3D
przynęta z duuużym potencjałem do zabawy w rzece.10/10
niezarejestrowany
Strzyga 3D
Jestem bardzo zadowolony z zakupów w waszym sklepie. Towar najwyższej jakości, ale przede wszystkim kontakt jest miły i sympatyczny Gorąco polecam.
TYKRYSEK1
Strzyga 3D
Nie łowiłem na niego jeszcze ale on pracuje do złudzenia jak mała żywa rybka, które obserwowałem w czystej wodzie Sanu, praca rewelacyjna. Wobler pracuje pięknie tak jak ktoś wcześniej napisał 10/10 i ja się z tym zgadzam, bardzo uniwersalna przynęta.
przybysz.romuald@gmail.com
Strzyga 3D
Wobler nad woblery. Lowie nim na islandzkich jeziorach. Trocie i lososie wala w te woblery jak jechowi do drzwi.
Klima
Strzyga 3D
Zdecydowanie mój faworyt, praca wprost genialna! Delikatne lusterkowanie, ale przy mocniejszym szarpnięciu odjazd, do tego w nurcie rewelacyjnie tańczy! Wykonanie doskonałe, szczerze polecam!
niezarejestrowany
Strzyga 3D
Kupiłem ten wobler na koniec sezonu, w pierwszym rzucie zaciąłem kropka. Jeden z najlepszych wobków w moim arsenale.
niezarejestrowany
Strzyga 3D
Polecam! Bardzo łowne! Jakość wykonania perfekcyjna!
grzegorz-irski@wp.pl
Strzyga 3D
Można nim daleko machnąć i za jednym przepuszczeniem mieć 2 brania, niezwykle łowny, pstrągi głupieją na jego punkcie
Borysowiec
Strzyga 3D
Polecam 10/10.
PeleND
Strzyga 3D
Zdjęcia nie oddają tego jak pięknie Pan Sławek wykończył tą przynętę. Strzyga nie ma pracy ... tylko zachowanie żywej rybki pod lustrem wody. Patrząc na żyłkę widzisz w jaki sposób ten wobler śmiga, a podginając oczko ... no bajka.
karpc
Strzyga 3D
Łowi wszędzie, w tym sezonie sprawdzę, czy złowię na strzygę pstrąga na łące :) wierzę, że jest taka szansa ..
niezarejestrowany
Kwiski Foxinus
Kolor PSN dla mnie numer 1 na pstrągi, polecam :)
Szczurek
Kwiski Foxinus
Polecam model Strzebla! Rewelacja!
yomodeus
Kwiski Foxinus
Foxinusa kupiłem na duże Irlandzkie pstrągi, efekt do tej pory to 2 Łososie 61 i 67 cm
indianer
Kwiski Foxinus
Co tu dużo pisać Foxinus PSF skusił mojego rekordowego pstrąga i do tego ściągany z prądem co pokazuje że w tej płaszczyźnie też robi robotę
Luka
Kwiski Foxinus
Za foxinusa o smaku kiełbia dałbym sobie nogę odciąć, mój ulubiony wobler
spenser233
Kwiski Foxinus
Bardzo dobry wobler, pięknie pracuje i świetnie wygląda
akasatanus
Kwiski Foxinus
Doznałem miłego uczucia gdy zacząłem go prowadzić, jeszcze większego po wyciągnięciu zasiedziałej 60 cm troci. Piękny woblerek, pracujący naprawdę świetnie.
niezarejestrowany
Kwiski Foxinus
Fajnie pracuje, na razie brak efektów
KACZOR343@WP.PL
Kwiski Foxinus
Super wobler...kilka niedużych pstrągów było...tylko ten strach przed zaczepem ;P
jerryhzs
Kwiski Foxinus
Moj Ci On ...Foxinus Golden
harrysg
Kwiski Foxinus
OL jest ok. Troszkę tonący więc na większe dołki ale złapałem niezłe sztuki szczególnie w bardziej brudnej widzie.
rafalnikodem@onet.pl
Kwiski Foxinus
super woblery , czekam z niecierpliwością na ich większych braci foxinus 9
niezarejestrowany
Kwiski Foxinus
Super. Nie mogłem się do niego się przekonać po zakupie. Rok temu kupiłem kolor ORF. Długo czekał aż przyszedł jego czas. I w końcu na bezrybiu zapiąłem tą pomarańczę. Kolebie się, kolebie i kusi tym kolebaniem. Chwila i dwa pstrągi, szczupak i dwa zejścia ryb. Dokupiłem Klb i znowu otworzył wodę. Wobler super na zimowe leniwe ryby.
czarny1
Kwiski Foxinus
Bardzo fajna drobna praca. Przy testach wyjscie około 50-tki, ale niestety on mnie też zobaczył...
PeleND
Kwiski Foxinus
Pstrągowy klask. Podstawowa przynęta w moim pstrągowym pudełku. Uwielbiam łowić foxinusem. Pięknie drobi, a podginając oczko dostaje fajny myk przy każdym mocniejszym podciągnięciu. Urywam i wracam po kolejne. Najważniejsze w tej całej historii z Kwiskimi Foxinusami jest to, że dostajesz dokładnie to czego oczekujesz.
pmajcher
Kwiski Foxinus
Świetna praca woblera na , którego złowiłem pstrągi, jak i szczupaczek się pokusił.
rafalnikodem@onet.pl
Kwiski Foxinus
najbardziej uniwersalny pstrągowy wobler jaki znam obowiązkowy w moim pudełku gdziekolwiek jadę na pstrągi
KamosMlz
Kwiski Foxinus
bardzo dobry wobler kolor gld sprawdził mi sie wiosna podczas wyprawy na klenie :)
demcik
Kwiski Foxinus
Potwierdzam skuteczność woblera pstrągowego na wodzie nizinnej, fajny szczupak wyjechał na majówkę, co prawda liczyłem na klenia, ale z efektu i tak byłem zadowolony!
niezarejestrowany
Kwiski Foxinus
ładnie pracował , niestety wzbogacił zasoby królowej Parsęty
johny205
Kwiski Foxinus
Bardzo ciekawy woblerek super pracuje i super smakuje pstraga. POLECAM!!!
lipien9900
Kwiskie Gobio
Bardzo fajne woblery !kupiłem parę i przetestowałem na Kwisie , b. dobrze wykonane, solidne i te kolory(perfekcja), nic nie musiałem korygować jak to zazwyczaj bywa w masowo robionych. No i są pierwsze wyniki na Kwisie - 46 cm kropek. Napiszę jeszcze o ludziach co tam pracują - nigdzie nie spotkałem się z takim podejściem do ludzi - naprawdę rewelacja, pełny profesjonalizm. lipien9900
lukibielany@wp.pl
Kwiskie Gobio
Super wobler nie tylko na pstrągi. Ładnie wykonany.
ppatryk13@wp.pl
Kwiskie Gobio
jeden z lepszych woblerow w moim pudełku
Franek1985
Kwiskie Gobio
Serdecznie polecam. Te woblery mają duszę, a tę nie każdy rozumie. Nr.1 w Polsce, jeśli o dostępność chodzi.
rafaloni73
Kwiskie Gobio
Witam!
Super łowny i ładnie wykonany woblerek!
niezarejestrowany
Kwiskie Gobio
Po odpowiednim dostrojeniu robi robotę !! Świetny woblerek - kupiłem kolor GL na jedną z pomorskich Rzeczek.
Luke
Kwiskie Gobio
Woblerek bardzo łowny jedyny minus to bardzo cienka/słaba powłoka lakierowa. Po kilku wyjazdach wobler nasiąknął mocno i stał się mocno tonący. Znajomy miał identyczną sytuację tylko z pierwowzorem Gobio - Drozdim.
spenser233
Kwiskie Gobio
Bardzo dobry wobler, pięknie pracuje i świetnie wygląda.Jednak dość mocno wyczuwalny jest zapach lakieru którym jest pokryty. Inne modele mają ten sam problem.
akasatanus
Kwiskie Gobio
Jeden telefon, dluzsza rozmowa i kilka rad co do przynet i tego wobka poskutkowaly naprawde ladnymi rybami. Podejscie obslugi Corona fishing do wedkarzy jest znakomite. Wprost chce sie dzwonic, wymieniac opinie i spostrzezenia. Pozdrawiam i polecam.
niezarejestrowany
Kwiskie Gobio
Świetna Praca wykonanie wręcz idealne jak dla mnie jeden z killerów z pudła na pstrągi!
rafalnikodem@onet.pl
Kwiskie Gobio
Gobio jeden z moich ulubionych woblerów pstrągowych , lekko tonący , ściągając go z prądem i co jakiś czas mocniej podszarpując czyni cuda w głębszych rynnach . SPRUBUJCIE.
mkokonek
Meres
Uważam go za jeden z najlepszych woblerów łamanych z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia (i to podgięcie steru -mistrzostwo w drganiach) 100% polecam a wykonawcy gratuluję.,
dede
Meres
fantastyczna przynęta.
Borysowiec
Meres
Moja ocena 10/10
PetereK
Meres
rewelacyjna konkurencja dla Rapali - po prostu trzeba kupić i łowić ! - polecam !
niezarejestrowany
Meres
dobra przynęta ciekawa drobna ale mocna praca, polecam.
wojtek1977
Wahadłówki pstrągowe
Pstrągi i okonie walą w wahadełko jak oszalałe.
wojtek1977
Wahadłówki pstrągowe
Świetna praca i 2 rybki już wytarmoszone.
mazikrzych
Wahadłówki pstrągowe
Świetna praca daje się wolno prowadzić,pierwszą straciłem w drugim rzucie jak walnął psrąg około 60cm zbyt cienka żyłka i zaskoczenie,dobrze że mam zapas ,obowiązkowa w zestawie na pstrąga jak dla mnie.
spino
Wahadłówki pstrągowe
Okonie polubiły wahadłówki z miedzi. Łowię nimi nad roślinami podwodnymi. Fajna sprawa
Fatso
Wahadłówki pstrągowe
Bardzo fajne żelazo na ciut głębszą wodę. Zębaty, pstrąg i co tam jeszcze ...
indianer
Wahadłówki pstrągowe
Kiedy zimą zawiodły mnie woblery Rogatka dała mi kontakt z rybą
niezarejestrowany
Wahadłówki pstrągowe
Świetne blaszki na głebszę miejsca pstrągowe,osobiście bardzo leniwie prowadzę...gorąco polecam.
niezarejestrowany
Wahadłówki pstrągowe
Pracuje fajnie jak na razie nic do niej nie wyszło
bomciu
Wahadłówki pstrągowe
Świetna wahadłówka. Zarówno na szczupaka jak i na pstrąga. Często po przerzuceniu wody innymi przynętami bez puknięcia zakładam ją i brania już w pierwszym rzucie. Bardzo dobrze zbalansowany ciężar do rozmiaru.
DamianLabadz
Wahadłówki pstrągowe
Zamówiłem "rogatkę" a otrzymałem "trumienkę" - nie zmienia to jednak faktu, że wahadłówka ta idealnie pracuje nawet w wolnym nurcie (nie gaśnie), pięknie wchodzi w ruch obrotowy przy "żywszym" prowadzeniu - no i bardzo lubią ją...okonie.
malleator
Wahadłówki pstrągowe
Bardzo dobra praca wahadłówki. Na tą blaszkę skusiła się troć 67 cm. To moja pierwsza trotka. Rybka wróciła do wody a blaszka też została we wodzie (urwałem na zaczepie).
maupek66
Wahadłówki pstrągowe
ciekawe porządnie wykonane wahadłóweczki
niezarejestrowany
Wahadłówki pstrągowe
Zamówiłem wahadłówki pstrągowe- dostałem okoniowe...; po wyprostowaniu sprawy trochę się przeraziłem ich wielkością (duże, szerokie), po pierwszej wyprawie zmieniłem zdanie, świetne łowne przynęty, uzbrojone w ostre haki.
niezarejestrowany
Pstrąg
Polecam! Bardzo łowne! Jakość wykonania perfekcyjna!
zelek230
Pstrąg
Wykonanie pierwsza klasa i łowny. Polecam
Adrian1987
Hulk
Cudenko.
Po rzucie powolutku opada do 20-25cm pod tafle i stamtåd startuje. Czuly! Zaczyna pracowac mocno juz przy pierwszym najmniejszym oporze wody i kontunuuje tak juz jednolicie do ostatniego obrotu kolowrotkiem. Ladnie staje na zawolanie, pod koniec i przy podniesionej lince wyplywa co pomaga oplywac podwodne galezie. Swietnie radzi sobie na bystrzach, w silnym nurcie mocno wyczuwalny, mozna postawic i poudawac slabå rybke walczåcå z nurtem. Z prådem jesli chcemy by pracowal pod wodå wymaga raczej energicznego sciågania, inaczej niesie go po powierzchni.
karpmaniak1@wp.pl
Kiełbik
Zamiast zamówionego kiełbika dostałem kozę więc nie mogę wystawić komentarza bo poprostu nie mam tego woblera
peteros
Kiełbik
Pięknie pracuje. Numer 1 w moim łowisku. Daje świetne efekty prowadzony blisko dna nawet czepiając o nie. Bardzo polecam
Borysowiec
Kiełbik
Moja ocena 10/10 (najbardziej realny wobler kiełbiowaty jakiego miałem), pozdrawiam.
demcik
Kiełbik
Tak, jak niegdyś żywy kiełbik był legendarną przynętą sandaczową, tak wobler kiełbik jest bardzo chętnie zagryzany przez sandacze. Kolejny dowód, na skuteczność pstrągowych woblerów na wodach nizinnych
niezarejestrowany
Kiełbik
Kupiłem z myślą o pstrągach z uwagi na ciekawe malowanie pasowało pod moją rzeczkę, ale spodziewałem się innej pracy wobler szeroko zamiata ogonem wciąż szukam dla niego zastosowania.
titanum
Klasyczny MINI
Wykonanie na najwyższym poziomie, praca też wydaje się ciekawa.
Remik
Garbatka Mała
Małe Garbatki to moje ulubione przynęty na duże dystanse. Stosuje je w dużych pstrągowych rzekach do obławiania rynien po drugiej stronie rzeki.
sabciu77
Garbatka Mała
przesyłka dotarła szybko, wykonianie przynęty super ,jeszcze nie widziałem jej w akcji ale myślę zę będzie dobrz
ADAM1971
Garbatka Mała
Polecam sprzedawcę, towar zgodny z opisem , realizacja zamówienia satysfakcynująca
karpc
Garbatka Mała
szybka wysyłka, super opakowanie :) świetne wykonanie
ElJohnny
Garbatka Mała
Polecam!
niezarejestrowany
Klepanka Aglia 2
Okonie szaleją. A i czasem jakiś szczupaczek się zapnie. Jeśli na tą blaszkę nic nie złowisz tnz. że tego dnia już nic nie wpadnie. POLECAM!
kamil
Klepanka Aglia 2
Rzucałem trochę woblerem za pstrągiem same wyjścia więc zmiana na blaszkę w momencie kontaktu blachy z wodą 2 s i piękny kropas :))
Marek
Klepanka Aglia 2
Mistrzostwo świata, każda inna to persona non grata. Każda jest niepowtarzalna bo ma niepowtarzalną fakturę paletki a muszka na kotwiczce to często celownik dla Okoni
spino
Klepanka Aglia 2
Przepięknie pracująca obrotówka. Najlepsza obrotówka na rynku. Bezapelacyjny faworyt na przelewowe jazie i klenie
marhap
Klepanka Aglia 2
Pstrągi i Okonie szaleją, obrotówka zaczyna pracować od razu po dotknięciu wody i co ważne pod prąd, jedyna wirówka na którą mam brania z opadu.
Luka
Klepanka Aglia 2
Obrotówka idealna... nie ma co więcej pisać
zaslaw1980
Klepanka Aglia 2
Pierwsze testy potwierdziły tylko moje wcześniejsze przypuszczenia, odpowiednie poprowadzenie i dwa garbusy zameldowały się na kotwicy:).Z utęsknieniem czekam na początek roku, wtedy zobaczymy czy kropkom smakuje, polecam tą przynętę - 10/10!!!
pjeter74
Klepanka Aglia 2
Witam dostawa jak zwykle szybka ,towar super zapakowany co do Klepanka Aglia 2 to wykonanie mega jak na razie to okonie szaleją jeden nawet miał 36 cm tak że , polecam
adam13
Klepanka Aglia 2
Pięknie pracuje, okoniom smakuje ;)
jordan380
Klepanka Aglia 2
Wygląd i wykonanie rewelacyjne.
Jeszcze nie testowane nad wodą.
Wiking
Klepanka Aglia 2
Okonie, okonie... też na nie liczyłem. Pierwszy test, pierwszy rzut, szczupak ok 60cm niestety, ściął ją... przez niego nie mam jak napisać o niej więcej :)
as45
Klepanka Aglia 2
Piękne wykonanie, perfekcyjna praca w wodzie stojącej, dociążona 2g. świetnie odlatuje no i zapina tęczaki, okonie a nawet niewielkie (~40cm) szczupaczki. Świetny zakup. Polecam
sebastian.grabski9@gmail.com
Klepanka Aglia 2
Świetna obrotówka, zawsze zaczynam od niej łowienie, otwiera wodę i daje sygnał czy ryby są aktywne. Uwaga kusi sumy grubo ponad metr niestety nawet nie do ruszenia na okoniowym zestawie.
niezarejestrowany
JIG Muddler
Świetnie wykonane przynęty.Polecam serdecznie.
christhof70
Pstrąg Fascynacja
PF260MMF ,po 7 miesiącach użytkowania mogę się podzielić wrażeniami. w kiju się zakochałem . ponad 50 miarowych pstrągów 35 cm +, 7 ryb powyżej 50 cm ,kilka powyżej 45 . zaliczone tylko 3 spady . wędka ma przepiękną pracę pod każdego rozmiaru pstrągiem . rzuca jak katapulta , trzeba się przyzwyczaić do odległości i często blokować lot przynęty . operuje od 3 do 10 gramów na żyłce 0,25 bez najmniejszego problemu . zaliczyłem kilka potężnych gleb z kijem w ręku ,zero uszkodzeń , walnięcia w kij przynęt , uderzenia o drzewa i nic , jak pancernik . jedyna sprawa ,to trzeba się nauczyć celności . mi to zajęło około 2 miesiące . podsumowując : nie chcę innego kija . to jest to czego szukałem . żeby nie było to przejechałem wiele wędek przy łowieniu pstrągów i ten jest najlepszy , choć na odcinki leśne maleńkich siurków używam krótszych patyków . polecam każdemu kto łowi pstrągi normalnie , a nie ultrasrajty i micronic przynęty
christhof70
Pstrąg Fascynacja
PF260MMF ,po 7 miesiącach użytkowania mogę się podzielić wrażeniami. w kiju się zakochałem . ponad 50 miarowych pstrągów 35 cm +, 7 ryb powyżej 50 cm ,kilka powyżej 45 . zaliczone tylko 3 spady . wędka ma przepiękną pracę pod każdego rozmiaru pstrągiem . rzuca jak katapulta , trzeba się przyzwyczaić do odległości i często blokować lot przynęty . operuje od 3 do 10 gramów na żyłce 0,25 bez najmniejszego problemu . zaliczyłem kilka potężnych gleb z kijem w ręku ,zero uszkodzeń , walnięcia w kij przynęt , uderzenia o drzewa i nic , jak pancernik . jedyna sprawa ,to trzeba się nauczyć celności . mi to zajęło około 2 miesiące . podsumowując : nie chcę innego kija . to jest to czego szukałem . żeby nie było to przejechałem wiele wędek przy łowieniu pstrągów i ten jest najlepszy , choć na odcinki leśne maleńkich siurków używam krótszych patyków . polecam każdemu kto łowi pstrągi normalnie , a nie ultrasrajty i micronic przynęty
ppatryk13@wp.pl
Pstrąg Fascynacja
po trzech miesiacach użytkowania mogę powiedziec że kij jest super wykonany, dobrze trzyma rybę i spadki zdarzają się rzadko. Warto wydać trochę więcej i mieć bardzo dobry kij. No i to piękne ugięcie, którego zdecydowana większość wędek nie ma.
piotr19450902
Pstrąg Fascynacja
Produkt bdb wykonany.Moim zdaniem,akcja trochę za miękka.Dobrze się łowi.
Seweryn 89
Pstrąg Fascynacja
Pstrąg Fascynacja jak dla mnie to więcej niż kij wędkarski . To coś z czego jestem dumny wędkując na Irlandzkich wodach . Moi koledzy po fachu widząc jak taki niby delikatny kijek radzi sobie z pięknymi pstrągami potokowymi , a nawet łososiami są pod wielkim wrażeniem . Panowie z CF wykonaliście kawał dobrej roboty ..
TCeglarski
Premier Spinning
Bardzo szybka realizacja zamówienia(standard jeśli chodzi o Corone)kijek kupiłem pod pstrągi na male rzeki,solidna jakość wykonania,fajna praca,kijek szybki a pod ciężarem pięknie oddaje.
wojtek1977
Premier Spinning
Świetny kijek.Teraz czuję tzw."'finezję''podczas holu pstrągów .Sprzedający są fantastycznymi facetami a do tego naprawdę znają się na rzeczy . Na pewno coś sobie jeszcze w C.F. kupię.
niezarejestrowany
Premier Spinning
Kijek 1 liga. Wędkuje nim od 2 tygodni. Kleń, okoń. Dobre czucie, fajny hol. Brzana 70 cm nie zrobiła na nim wrażenia. Super czuły + dobry zapas mocy. Tego szukałem.
slammer
Premier Spinning
PS76mf2.Dostawa super szybka.
Wędka po pierwszym wypadzie zdała egzamin wzorowo, na pięć brań pięć szczupaków na brzegu, (a wcześniej 50% ryb się wypinało).
Pozdrawiam JC
niezarejestrowany
Premier Spinning
Dostawa terminowa, wędka b.dobrej jakości - parametry zgodne z opisem.
Spiningu używam do połowu pstrągów, lipieni, ewentualnie okoni na b, lekkie przynety. Świtnie sprawdza się na małych rzekach na Pomorzu gdzie mieszkam.
Pozdrowienia - Aleksander Mroczyński
niezarejestrowany
Premier Spinning
PS66L-bardzo interesujacy kijek o małej zbieżności ,długim,głębokim ugięciu,w trakcie wymachu zagina sie na ok.60proc. długości. Przy wększych rybach pracuje tylko dolnik ,bo góra \"ciągnie się \"wzdłuż napiętej żyłki. Z tego nic nie spada, giętki niesamowicie.. Ładny lakier,przelotki zgrabne, nie za duże, zastosowano uchwyt o mniejszej średnicy niz w cięższych wędkach, i korek, przez co wygląd jest taki filigranowy. Szkoda ,że dopiero teraz go kupiłem powinienem go mieć pare lat wcześniej :/
Robert1962@gazeta.pl
Premier Spinning
PS70MLF .To moja druga wëdka w przeciągu miesiąca. Już ją przetestowałem i jestem ponownie zauroczony. Ten kij rzuca wszystkim co ma więcej niż 1gram a w górze spokojnie do 18 w pełnym komforcie. Szczupaki 50cm to sama frajda. Najlepsze kije na świcie . Polecam sklep. Dostawa błyskawica .Następna wędka już w planie.. Tym razem Moderate.Darek i Remek prośba. Więcej o takich w serii Lubię Wędki.
niezarejestrowany
Premier Spinning
Kij wykonany bardzo dobrze, szybka dostawa. Przeznaczenie pod łowienie pstrąga czy lipienia. Używam czasami na wyjazdy jak mam problem z zabraniem jednoczęściowych do łowienia okoni, szczupaków na lekko. Fajna długość, na łódkę i z brzegu. Za takie pieniądze nic lepszego ręcznie robionego nie kupicie. Pozdrawiam
MAX1004
Premier Spinning
helikon13 PS86LM2 tu nie ma CO GADAĆ wszystko już zostało powiedziane https://www.youtube.com/watch?v=fF1ced0OzzI a od mnie ..... wędka PETARDA
ichelstowski@gmail.com
Premier Spinning
PS76mf2. Błyskawiczna dostawa.
Super kijek, wszystko wykonane z największą prezycją. Przeznaczony głównie do połowu okoni i szczupaków. Długość uniwersalna na łodkę i z brzegu.
Jest to mój pierwszy zakup wędki ze stajni St. Croix - ale na pewno nie ostani :)
Pozdrawiam
dyzio.tom@vp.pl
Premier Spinning
Kij pod pstrąga jak dla mnie bardzo dobry!
Dobrze "trzyma"rybę po prostu trafiony zakup:-) Ps. Dostawa na czas polecam!
niezarejestrowany
Premier Spinning
Bardzo sprawnie i szybko dostarczono, kijek spełnia moje oczekiwania co do pstrągow. Profesjonalna konsultacja w doborze wędki.
niezarejestrowany
Premier Spinning
Wędka rewelacyjna.Wszystkie materiały z których została wykonana są wysokiej jakości.Teraz czekam na sezon szczupakowy aby zobaczyć jak się sprawuje.Pozdrawiam.Kamil
mpolitowicz@gmail.com
Premier Spinning
Dostawa bardzo szybka
Kijek fajny pod pstrąga, ale łowie nim też okonie.
jar_wal1@op.pl
Premier Spinning
Wędka na +, dostawana+, sprzedawca na +\r\nDzięki Corona Fishing
pozerek1977
niezarejestrowany
St. Croix Avid Inshore
VIS70MLF-Dla mnie, rewelacja na szczupaka. Kij świetnie amortyzuje ,nie usztywnia się w trakcie walki z rybą jak jego bracia z rodziny \"freshwater\" , i jeszcze, ryby głębiej zasysają przynęty. Szczupak 60cm zagina kij do połowy,a samo ugięcie sięga ,aż do dużej przelotki,a więc wędka może \"zamęczyć\" jeszcze większego. Moja najcięższa przynęta główka15g plus guma ok.10g katapultowana jest z energią ,kij nie przysiada. Moje \"freshwatery\" schowałem za szafę i zostałem z jedną wyndką :/
rafalnikodem@onet.pl
St. Croix Avid Inshore
za doradą P.Remka nabyłem w tamtym roku VIS80MLF kij rewelacja totalny uniwersał to jest mój kij pstrągowy wyciągnął 64 cm tęczaka w silnym nurcie ryba ugięła dwa razy kij z metrowym odjazdem i miała dość. Tym kijem łowię wszystko okonie,klenie , bolenie,pstrągi, sandacze i z metrowym sumem też dała radę bez problemu. . rewelacyjny kij pod woblery super czuły wobki od 3g do 20g obsługuje bez problemu . to mój kij nr 1 na każdą wędkarską eskapadę
niezarejestrowany
St. Croix Avid Inshore
VIS76MF - Taki fajny, że kupie jeszcze jeden . I tyle :]
niezarejestrowany
St. Croix Avid Inshore
Wędka AIS70MHF

Świetny kij na łódkę do połowu szczupaków. Pięknie pracuje na rybie, posiada zapas mocy. Solidnie wykonany, gwarantujący pewny i bezpieczny hol ryby.
rami7@op.pl
St. Croix Avid Series Spinning
AVS80MLM2. Wędka jest dokładnie taka jak opisują ją chłopaki na yt. Można tym łowić zarówno okonie, klenie jak i pstrągi. Zastanawialiście się na filmie jak ona pracuje pod dużą rybą, Przetestowałem przez tydzień na pstrągach 50-65 cm na łowisku pisaseczno (około 40 ryb). Mega frajda, pięknie pracuje a jednocześnie daje poczucie panowania nad rybą. Niestety przy małych okoniach nie odczuwałem już satysfakcji bo nie było terkoczącego kołowrotka - wszystko amortyzowała wędka ;) Kijek zdecydowanie godny polecenia choć jak Remik zauważył na filmie trzeba go polubieć i wyczuć jego specyficzną gumiastość.
rafal.dziel@gmail.com
St. Croix Avid Series Spinning
AVS76MLXF2 - zaczynam testować, pierwsze wrażenia są bezcenne. Wspaniała praca i czucie oddechu ryby :) już przed przynętą.
krisfalek
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90MLF2-nic dodać nic ująć,to już mój czwarty kij tej firmy więc nie będę się rozpisywał,zakupiony z myślą o kleniach i jaziach ale śmiało targa bolenie i szczupaki.W tej chwili jest dla mnie moim uniwersalnym kijkiem.Zakupy w CORONA FISHING to czysta przyjemność.
Lulu
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MLF2 - wstrzymałem się z wystawieniem opinii zaraz po zakupie tego wędziska. Teraz po kilkudziesięciu wyjazdach na ryby kilka słów o tym modelu. Wędzisko idealne na dużą rzekę, do łowienia z brzegu kleni. Zapas mocy pomoże nam w zmaganiach z naprawdę dużymi kluskami. Woblerki od smużaków do agresywnych 5cm dp obsługuje bez problemu. Jazie? Istnieją lepsze konstrukcje do połowów tego gatunku ( choć kilka rzecz jasna złowiłem). Bolenie? również złowiłem kilka sztuk, jednak tutaj przy dużych rybach i ciężkich przynętach lepiej zastanowić się nad Avidem 21g. Miałem go również na pstrągach - 0 spadów, ryby się niemal kleją do tego patyka. Jednak tutaj wolę krótsze konstrukcje. Konkludując - chcesz łowić z premedytacją kleniki/duże klenie + przyłowy = kij idealny.
Biuro@emilio-Kielce.pl
St. Croix Avid Series Spinning
AVS70MHF spokojnie pracuje z 25 + guma . Wędka mięsista dobrze czuć brania sandaczowe. Nadaje się pod sandacza i szczupaka. Jeśli chodzi o wędkę typowo sandaczowa polecam tournament
Szymi132
St. Croix Avid Series Spinning
Wczoraj odebrałem AVS90MLF2. Kijek cudo.Dziś już wiem, że to nie jest moja ostatnia wędka St.Croix.Doskonała pomoc przy wyborze wędkize strony Pana Remka.Człowiek rozumie najściślej czego oczekiwałem i wiem, że w przypadku innych klientów jest tak samo.Profesja, zrozumienie fachowe doradztwo.Sprzęt idealny dziś właśnie były pierwsze testy;)Jeśli ktoś szuka rozwiązania do kleniowania to ten model to bajka.100% polecam
dede
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MLF2 - przepiękny kij. Bardzo dobry na małe i średnie woblerki. Ideał na klenia i jazia. Dzięki za podpowiedz odnośnie wyboru.
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
Sklep super. Dostawa bezproblemowa.
bodzio58
St. Croix Avid Series Spinning
AVS 80 MLM2 - wędkę kupiłem polecaną przez Panów ze sklepu za co bardzo dziękuję.
Oraz za przynęty wybrane dla mnie na klenie i jażie. Wędkę kupiłem na początku roku z myślą o kleniach w Niemczech niestety byłem tylko raz/brak czasu/. Łowiłem za to okonki na woblery, cykady, wirujące ogonki, gumki, na boczny trok. Wędka w moim odczuciu jest wyśmienita, ładnie się ładuje, bardzo czuła, mocna a zarazem delikatna dla holowanej ryby.
Szczupak 50+ nie robi na kiju wielkiego wrażenia.
Szczerze polecam tego kijka.
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
obsluga i wysyłka OK!
kij sprawdzę i podziele się opinią na wiosne
AVS96HF2
maupek66
St. Croix Avid Series Spinning
AVS80MLM2 - dostawa jak zwykle szybciutko. A kijek....rewelacja. Do lekkiego łowienia, w zasadzie do każdej metody po prostu miodzio. Nabyłem już cztery wędki St.Croix i z każdej byłem bardziej niż zadowolony.
nalewator
St. Croix Avid Series Spinning
nalewator
zakupiłem avs66mlf ,kijek na łódkę pod sandacza okonia na lekko .Jak dla mnie narazie bez wad dokładnie to czego szukałem.
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
AVS70MHF-ciężka,masywna pałeczka z grubą mało finezyjną szczytówką, która radzi sobie bezwstydnie z ciężkimi przynętami nawet 50gr, Pałeczka zdecydowanie na większe ryby od 60cm wzwyż. Dla mnie na jesień jest grejt. Tera wygląd: ładny lakier, czarne przelotki fuji concept guide i jasny korek-całość bjutifull*****
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MF2- kijek marzenie cudownie wykonany wszystkie detale dopracowane do perfekcji juz nie moge sie doczekac holu pierwszeJ ladnej rybki goraco polecam :)
zadnych klopotow z dostawa bardzo dobry kontakt sklep jednym slowem SUPER:)
romplo
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96LM2 - najlżejszy w seri 96 wygląda ekstra, jak na razie opinii praktycznej brak - wiadomo pandemia. Czegoś takiego poszukiwałem na małe przynęty. Wielkie dzięki za cenne wskazówki i uwagi przy wyborze.
radek
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90MLF2- Witam po paru miesiącach testów stwierdzam rewelacja małe ryby sie super holuje , ale dzisiaj przez przypadek miałem na tym kiju wielkiego szczupaka
(metr to Mało ) hol trwał 20 min w rzece ,wędka dawała radę ale szczupak pod koniec ugryzł fluorocarbon.:)
demcik
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96LM2, po pierwsze bardzo podoba mi się klasyczny, elegancki design. Kij jest też bardzo lekki, i po prostu \"dobrze leży w dłoni\". Kupiłem go z myślą przede wszystkim o dziąślakach, póki co żadnego klenia ani jazia nie udało mi się na niego złowić, za to , oczywiście w charakterze przyłowu trafiły się dwa bolki i szczupaki, dzięki czemu mogłem się przekonać, jak kij zdaje egzamin przy większych rybach, bardzo mi się podoba progresywna akcja. CW także wydaje mi się zgodne z podanym przez producenta, bardzo dobrze rzucało się zarówno przynętami ważącymi ok. 1,5 g jak i wobkami koło 5-6 g.
nazghul2
St. Croix Avid Series Spinning
AVS86MHF2 - dziś otrzymany, pierwsze wrażenie super kijek, wygląda pięknie. Pozostaje poczekać do testów nad wodą, po których z pewnością coś dopiszę. Dzięki za pomoc w dokonaniu wyboru.
furmek1
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90MH2 -Zamówienie-otrzymanie kija expresowe.Kijek elegancko wykonany,testów nad wodą jeszcze nie było.Remik dzięki za doradztwo.i jak by się ktoś zastanawiał nad wyborem kija z oferty corona fishing to Remik zajebiście doradzi
Pozdrawiam Irek
em.marcinkowski@gmail.com
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90MLF2 - Niestety nie napiszę nic więcej niż poprzednicy w tych komentarzach. Kij klasa sama w sobie, design bardzo mi odpowiada. Testy nad wodą cały czas czekają.. norweski lód sprawnie hamuje moje zapędy do wypadów nad rzeczki. Udało się co prawda 2 razy zarzucić nim woblerka i obrotówkę i byłem baaardzo miło zaskoczony jak to wszystko ładnie pracuje. Podziękowania dla Remigiusza, który pomógł w wyborze. Całość pracy zespołu CF można opisać tylko i wyłącznie jako profesjonalny. Pozdrawiam
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
AVS86MHF2 -po 12 latach sandaczowego świra i łowienia na batsony, lamiglasy i inne tańsze kije po kilku rzutah wiedziałem już że o ten kij mi zawsze chodziło tylko musiałem dojrzeć do tego wydatku.Szkoda ,że tak póżno ,bo wiele zakupów po drodze zsumowało by się na jeszce kilka takich st.croix.Ten kij po prostu gra w innej lidze niż wszyskie pozostałe.
Urko
St. Croix Avid Series Spinning
AVS86MH2 na rzeczową ocenę kija zbyt wcześnie, gdyż nie uprawnia do tego machanie nim w pokoju ;-). Wędka piękna, gdyż skromna dizajnersko, co mi akurat odpowiada. Niesamowita szpada, aż wierzyć się nie chce, iż ma, pod obciążeniem, pracować niemal parabolicznie i być tak czuła i uniwersalna, jak zapewniają użytkownicy. W praktyce wypowiem się po sprawdzeniu jej nad wodą. Na bazie osobistych doświadczeń, na tę chwilę, pochwalić mogę i to bardzo Panów Remigiusza i Darka, którzy ujęli mnie swym profesjonalizmem, kulturą osobistą i ogromną życzliwością. Pozdrawiam Urko.
romanhobbit@op.pl
St. Croix Avid Series Spinning
AVS80MLM2 - super kijek, wygląda przepięknie - na razie przeszedł test z kilkoma okonkami - wrażenia niesamowite :). Dzięki za pomoc w dokonaniu wyboru.
Robert1962@gazeta.pl
St. Croix Avid Series Spinning
AVS80MLM2 To już moja piąta wędka St.Croix. Jedna lepsza od drugiej.Jeszcze jej nie wypróbowałem ale już wiem ze to będzie mój nr.1 do lekkiego łowienia.Wierze opini Remigiusza bo jeszcze się nie zawiodlem. CF to profeska . Najciekawsze jest to że przestałem interesować się innymi wędkami z poza branży amerykańskiej . St.Crix jest najlepsza. Tylko wypróbujcie a się przekonacie. Żeby nie było za późno .
jarekasprzyk@icloud.com
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90MLF2 - kij rewelacyjny , mega czuły , przynęty katapultuje na odległości mi do dzisiaj nie znane . Wyholował na żyłkę 18 jako przyłów 65 cm szczupaka . Rewelacyjnie amortyzował odjazdy i świece . Okonie jak ogonki cięły to czułem jak Phinixie . Zestawiłem go z Quickiem 3000 . Idealna para . Teraz czas na Odrę . Aż się nie mogę doczekać , klenia i sandacza pod tym kijem 😀
troutmaniacs
St. Croix Avid Series Spinning
Kupiłem ten kijek z myślą o pstrągu na lekko. Podczas pierwszej wyprawy złowiłem około 15 pstrągów z czego kilka powyżej 40 centymetrów i kij sprawuję się wyśmienicie. Świetnie czuć prowadzoną przynętę, pięknie trzyma rybę. Polecam każdemu kto chce spróbować łowic jakimś nowym wynalazkiem.
slodki03
St. Croix Avid Series Spinning
AVS70MHF - piękny kijek, super wykonanie i niesamowita moc. Dolna granica jakiej używałem guma + główka to 25g. Górna to buster jerk 15cm 75g !!! i dawał radę :) wiadomo bez większego komfortu, ale jednak. Bez problemowo, oczywiście w moim odczuciu to 40 - 45g. Kijek jak na razie wyciągał same szczupaki i w tej roli spisał się doskonale, żaden nie nawiał :) Podziękowania dla Panów Remigiusza i Darka za pomoc w wyborze.
andor_drakon
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MF2 - przepiękny kij, świetne wykonania i strasznie przyjemna praca!
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
AVS90LM2
Idealny kij pod klenia/jazia ale na pewno będę łowił okonie a z przyłowem bolenia zapowiada się że poradzi sobie bez większych problemów.Pierwsze wędkowanie już za mną czekam do wiosny aby użyć większa gamę przynęt.
Dziękuje za profesjonalne doradztwo i ekspresowe zrealizowanie zamówienia !:)👍🎣
ango
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MLF2- PIĘKNIE WYKONANY ,DETALE DOPRACOWANE . NAWET WOBLER 1,5 G LECI BEZ PROBLEMU . DZIĘKI ZA POMOC W WYBORZE POZDRAWIAM
guma
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96MLF2-dziś dostarczony zakupiłem w imieniu kolegi.Sam posiadam taki sam model od ubiegłego roku spisuje się super!!! kolega w imieniu którego zakupiłem kij,w zeszłym roku śmiał się ze mnie po co kupiłem tak drogi kij.Pożyczyłem mu aby sam na niego polowił i okazało się że na dotychczasowych wędkach( wklejankach) miał na 10 holowanych ryb około 5 spadów.
Z Avidem odnotował skuteczność 10 na 10 udanych holów.

niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
AVS80MLM2 świetny kij wyczuwalne każde delikatne branie, ugięcie petarda nie holowal jeszcze większej ryby ale jest czym holowac;) to już mój drugi że stajni st.croix. na pewno będą kolejne;)
wojnicki73
St. Croix Avid Series Spinning
AVS96HF2 znakomity kij do dużych woblerów
mariusz410
St. Croix Avid Series Spinning
AVS80MLM2-Jak dla mnie ten kij jest rewelacyjny zarówno pod względem czułości przekazywania brań jak i pracy podczas holu ryby.Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości jego wykonania po prostu wygląda super.
niezarejestrowany
St. Croix Avid Series Spinning
Andrzej, AVS70MlF2 wędka rewelacyjna, obsługa i dostawa - wzorowa. Jednak przy tej cenie, brak tuby lub futerału zaskoczył mnie. Szkoda, że wcześniej nie podjąłem decyzji. Mam trzy spinningi, które będą leżeć, ehh.
krzysztofmachtura@wp.pl
St. Croix Avid Series Spinning
AVS86MF2- idealny kijek. Kij został mi polecony przez Panów ze sklepu. Kupiłem ostatni model, już nie jest produkowany a szkoda. Łowię na niego sandacze na gumy i koguty. Praca wędki jest idealna. Miałem kilka ryb na koguta. W zeszłym roku miałem przyłòw w postaci tołpygi 110 cm i dał radę. Kijek jest idealny. Praca pod rybą idealna. Polecam ten kijek.
karmazyn
St. Croix Triumph Spinning
TRS70MLF2 - doskonały kijek do cykady, gumki i kogucika. MAM KIJ ST.CROIX - Mój pierwszy
niezarejestrowany
St. Croix Triumph Spinning
TRS86MHF2 Polecam
Gares
St. Croix Triumph Spinning
TRS70MF2 idealny na małe, mocno zarośnięte rzeczki, ładna praca wędki, nie boi się dużych i małych przynęt, tak samo jak i ryb.
Robert1962@gazeta.pl
St. Croix Triumph Spinning
Wędka jest piękna w swojej prostocie .Po wzięciu do ręki już wiem że to będzie mój numer jeden.Dziękuje Dariuszowi za recenzję w serii Lubię .Wędki.Takiej właśnie szukałem. Szybka dostawa. Na pewno kupię inne modele .Nie myślałem że można na tym punkcie zwariować. Nie wiem tylko po co nakupowałem tyle innych wędek z różnych firm jak można nabyć tylko trzy sztuki z St.croix i łowić wszędzie i wszystko.
Rodez1
St. Croix Triumph Spinning
Profesjonalna obsługa, Towar Super dziękuje i pozdrawiam!!!!
jar_wal1@op.pl
St. Croix Triumph Spinning
Szybka i miła transakcja, Sprzęcik klasa sama w sobie - polecam.
KamosMlz
St. Croix Triumph Spinning
TRS90ML2. Posiadam ten model do polowu na małe jak i duże woblerki. kij jak narazie sprawdza sie idealnie . Pozrawiam :)
Greg
St. Croix Triumph Spinning
Profesjonalna pomoc przy wyborze wędki.
Kijek TRS70MF2-komfortowe łapanie na przynęty do 20gr.Pozdrawiam!!!
adrianos34@interia.pl
Krzguz2545@wp.pl
St. Croix Triumph Spinning
Kij rewelacja łowię nim na gumy w rzece. Bardzo dobrze wcina sandacze nawet z dużej odległości i świetnie trzyma rybę na kiju. Na pewno sprawie sobie jeszcze krótszy i mocniejszy na łódkę.
pocztakowalczyka@gmail.com
St. Croix Triumph Spinning
Zakupy szybkie i profesjonalne. Przed decyzją telefon do Corona Fishing z prośbą o poradę. Pomogło w decyzji. Teraz tylko czekać na rozpoczęcie sezonu.
szrek45
St. Croix Triumph Spinning
TRS86MF2 bardzo dobra obsluga klienta ,a co do wedeczki to okaze sie nad woda.pozdrawiam CORONE FISHING.
mazikrzych
Wahadłówki Trout
pierwsze wyjście na trudne łowisko,jezioro w górach i pstrąg około 1,5kg bardzo wyżarty a jednak wziął nabrde klepaną.Jakość wykonania i praca tych wachadłówek a mam wszystkie pierwsza liga
mazikrzych
Wahadłówki Trout
ponownie dokupiłem te wahadła są sytuacje że pstrąg bierze tylko na nie,dodatkowo sprawdziła mi się na okoniach.
TYKRYSEK1
Krąpik 3D Duży
Czytając te komentarze byłem bardzo sceptyczny co do ich treści, jednak sam się przekonałem po nabyciu dużego krąpika, że jest to skuteczna maszynka. Złowiłem na niego sandacza 60cm. Wobler pracuje znakomicie polecam!!!
Strzebuszewski
Krąpik 3D Duży
Faktycznie łowi wszystko i wszędzie.Bardzo dobry wobler.
pawelzpoczta@wp.pl
Krąpik 3D Duży
Moje doświadczenie z pstrami jest bardzo krótkie bo zaledwie od roku,pamietam jak w tamtym sezonie zaczynałem przypadkowe nie zamierzone ryby. Po zakupie woblera w tym sezonie można powiedzieć przeszłem na wyższy poziom szacunek Panie SS.
Borysowiec
Krąpik 3D Duży
Tak jak jego mniejszy brat bardzo atrakcyjny wobler polecam.
tramontana
Krąpik 3D Duży
Piękna rzecz i warta swej ceny. Juz kilka potokowców i kleni mi przyniosła. A ten strach przed zaczepem i ew. zerwaniem bezcenny!
zambezi
Krąpik 3D Duży
Uaaa, wobler majstersztyk. Zadziewająca akcja. Chodzi jakby był trochę po kielichu. Wykłada się , lusterkuje. Kilka gatunków ryb na niego złowiłem. Wart swojej ceny. Tył....k parę razy zamoczyłem aby go uratować z zaczepu. Na szczęście się udało.
tomas01
Krąpik 3D Duży
Wobler wszechczasów ....Amen
sandaczyk22
Kwiski Kasper
No jestem zaskoczony. Woblera kupiłem już dawno, ale dziś dopiero mogłem przetestować go na pstrągach. Wybraliśmy się we czwórkę i tylko ja wyciągnąłem rybę. Zameldowały się 2 pstrążki jeden 31cm, a drugi jeszcze ,,niepełnoletni" 24cm. Oczywiście wróciły do wody, polecam Kasperka w kolorze GL.
niezarejestrowany
Kwiski Kasper
Witam właśnie miałem okazję przetestować kaspera świetna praca idealny na wąskie rzeczki w świętokrzyskim, pozdrawiam :)
lipien9900
Kwiski Kasper
Od pewnego czasu robie zakupy w tym sklepie i powiem , że szukałem takich woblerów na kropkowane długo i w końcu znalazłem. Są dobre na wszyskie ryby występujące w rz.Kwisie i nie tylko złapałem na nie jednego potoka, tęczaka, szczupaka i okonia. Są bardzo dobrze wykonane i ich łowność piewsza klasa.
mischa
Kwiski Kasper
Pewniak w pudełku, wersja GL na czystej Kwisie bardzo skuteczna
Franek1985
Kwiski Kasper
Serdecznie polecam każdemu. Połowiłem na niego wiele potoków. Lotny i celny wobler.
krystian_w
Kwiski Kasper
Najskuteczniejszy jak do tej pory wobler w moim pudełku, uwiesi się na nim nie tylko potok, ale i kleń, okoń czy szczupły. Doskonała praca ogonkiem, lubi agresywnie odjechać prowadzony pod prąd. Polecam
kamil
Kwiski Kasper
Duże pstrągi go lubią :)
zambezi
Kwiski Kasper
6 kwietnia br. urocza rzeczka ( szer.8-10 m)przy ujściu do wisły. Przy drugim rzucie Kasperkiem potworny atak. Spinning w parabolę, ujrzałem tylko na 3 sek. cielsko szczupaka i .. woblerek z nim odjechał. Moja wina bo nie miałem przyponu. To miały być takie pierwsze koty za płoty na początku sezonu. Trzeba Kasperka odkupić!
niezarejestrowany
Kwiski Kasper
Co mogę powiedzieć na temat tego woblera to same superlatywy bo nigdy mnie nie zawiódł a jak ktoś potrafi go wykorzystać to nawet z przełowionej wody można kabana wyciągnąć bez żadnego ale:)
PeleND
Kwiski Kasper
\"Kasperek\" ma coś w sobie z foxinusa, ale jak dla mnie to jednak taki mniejszy wariat. Co do samej pracy w porównaniu do moich foxinusów, a mam też kilka starszych modeli to jednak ten kasper różni się dość wyraźnie od swojego starszego \"brata\". Chętnie po niego sięgam.
ango
Kwiski Kasper
Ciekawie pracuje trzeba samemu wypróbować
niezarejestrowany
Kwiski Romper
Jeszcze nie testowałem
ango
Kwiski Romper
Dobrze wabi pstrągi polecam
niezarejestrowany
Doger
swietna praca pstragi iklenie szaleja za nim
paszka13
Doger
STR niezawodny wobler nie tylko na pstrąga, okoń i szczupak też nim nie gardzą a wszystko to za sprawą świetnej pracy woblera. polecam!
niezarejestrowany
Doger
Świetna praca, super wykonanie.
Bartek Dobaczewski
Doger
Doger Gi kosa na duże klenie :D
Pieknie się mieni w wodzie i nie wywraca się w nurcie .

Borysowiec
Doger
Piękna praca i wykonanie 10/10.
titanum
Doger
Kolejny kolor w moim pudełku poprzednie już sprawdzone
niezarejestrowany
Doger
Swietna praca, wspaniałe wykonanie. Przynęta trochę niedoceniona przez wędkarzy a naprawdę łowna.
titanum
Łamaniec Mały SS 3D
Nie miałem okazji dokładnie przetestować bo w tym roku moja pstrągowa rzeka jest wyjątkowo mała. Ale widze ze reaguja
rafalnikodem@onet.pl
Łamaniec Mały SS 3D
super woblery brakuje mi jeszcze w kolorze pstrąga.
jw2399
Dreszcz
Znakomicie się spisuje prowadzony po łuku praktycznie bez zwijania woda robi swoje delikatna praca i głębokość pracy około 50 cm . Super przynęta zwłaszcza na zimową porę polecam .
thorbjorn71
Kwiska Żaba
Wobler kapitalny. Realistyczna praca i wygląd. schodzi trochę głębiej, miałem zaczepy na metrowej wodzie :).
Dziś podczas polowania na klenie wziął na niego metrowy sumik.
zaslaw1980
Kwiska Żaba
Świetna praca,jeszcze lepsze wykonanie no i oczywiście pierwsze pstrągi już się skusiły na żabie udko!!
styrcz83
Kwiska Żaba
Wykonanie wzorowe. Praca i łowność jeszcze nie sprawdzona.
niezarejestrowany
Kwiska Żaba
Fajnie pracuje zaczepiały ją klenie, teraz będą próby z pstrągami
Remik
Broken
Moje odkrycie w sezonie 2014. Złowił dla mnie wiele fajnych pstrągów w Polsce i w Skandynawii.
Borysowiec
Broken
Moja ocena to 10/10...
niezarejestrowany
Kwiski Mizer
Super polecam
aru911
Kwiski Mizer
kosa na pstrągi!!! odwagi, spróbiujcie!
marhap
Kwiski Mizer
Zacząłem łowić pstrągi w tym roku, jak na razie jest to mój najlepszy wobler (PSN) który dał mi największego jak na razie pstrąga (39cm).
demcik
Kwiski Mizer
Testowałem na niewielkiej rzece nizinnej i co ciekawe bardzo chętnie był atakowany przez szczupaczki pistolety i przyzwoite okonie
Tabisz
Kwiski Mizer
Mój najłowniejszy wobler z rodziny Kwiskich i ulobiony do łowienia z nurtem
spenser233
Kwiski Mizer
Bardzo dobry wobler, pięknie pracuje i świetnie wygląda
titanum
Kwiski Mizer
Pierwsze wrażenie: dziwny, jakby gasł przy wolnym prowadzeniu. Ale nagłe i nieregularne odskoki do boków prowokują wszystkie pstrągi. Polecam!
gregory65
Kwiski Mizer
transakcja i przynęty ok.
demcik
Kwiski Mizer
Poza moimi poprzednimi spostrzeżeniami dotyczącymi skuteczności tego woblera na wodach nizinnych, w tym sezonie bolenie i klenie dołączyły do amatorów Mizera :)
ango
Kwiski Mizer
PRACUJE INACZEJ NIŻ SERYJNE POLECAM WYPRÓBOWAĆ
niezarejestrowany
Wahadłówki Mini
jeszcze nie były w wodzie, ale wygląd piękny i mam nadzieję że będą łowne
wojtek1977
Wahadłówki Mikro
Piękne wahadełka.Oby mi się nie urywały bo będzie mi przykro ;)
Strzebuszewski
Wahadłówki Mikro
Dziwne ale te wahadełka jak i obrotówki klepanki na moich wodach uwielbiają szczupaki i to spore największy 96 cm,więc warto posiadać te cudeńka.
mazikrzych
Wahadłówki Mikro
Wykonanie super zakup z myślą o lipieniach jeszcze dam znać jak je stestuje.
niezarejestrowany
Wahadłówki Mikro
Świetna przynęta zwłaszcza na przełowione wody, sprawdza mi się niezawodnie, polecam\r\n
dlizak
Wahadłówki Mikro
polecam na duże okonie
niezarejestrowany
Wahadłówki Mikro
ładnie wykonane , ale jeszcze nie testowałem
damian72
Nord
Transakcja przebiegła pomyślnie. Produkty zgodne z opisem.Błyskawiczna dostawa. Serdecznie polecam !!!
niezarejestrowany
Nord
Transkacja przebiegła pomyślnie. Produkty zgodne z opisem.Błyskawicza dostawa. Serdecznie polecam !
ASAPfishing
Żabka
Srebrna kusi Wiślane bolenie, Żółta sandacze.
niezarejestrowany
Klepanka Comet
Przepięknie wykonane. Polecam oburącz!
niezarejestrowany
Klepanka Long 2
super!!! super!!!!!!!!!!!!!!
niezarejestrowany
STRADIC FL
Super kołowrotek, lekki i mega wyważony.
Cykadass
Ryobi Zauber
Posiadam taki kołowrotek. Na trzech szpulkach mam trzy grub. plecionek. Używam go w trochę ekstremalnych warunkach na Odrze, Warcie itp. i po trzech latach częstego łowienia nie mogę mu nic zarzucic, choc bym chciał...
-PYTOON-
Ryobi Zauber
Obraca się płynnie jak po maśle, dobrze nawija linkę i smacznie wygląda! Czego można chcieć więcej?!
Mikhail Grigorev
Ryobi Zauber
Катушка отличная. Смазка везде в норме. Поначалу был легкий рокот при работе и не самый легкий старт, но через несколько рыбалок катушка приработалась, рокот исчез, ход стал плавным. В России она стоит значительно дороже, а по смазки деталей зачастую уступает. Спасибо за качественный продукт.
milleros
Ryobi Zauber
Rewelacja, jest dokladnie taki jak sobie wyobrazałem :)
Irek11
Ryobi Zauber
Profesjonalna obsługa, kołowrotek Zauber 3000 sprawdził się. Jestem zadowolony z płynnej pracy i dobrego wykonania. Polecam
Luka
Ryobi Zauber
ostatnio nabyłem 3000 i był to bardzo dobry zakup... mocny kołowrotek zapewne wytrzyma niejedne boje z rybami ciężkimi warunkami
mucha
Ryobi Zauber
Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Ryobi Zauber 3000. Solidne arcydzieło. Polecam wszystkim spinningistom.
maciek86
Ryobi Zauber
Kołowrotek bardzo fajny wygląda że posłuży dobry czas. Świetna obsługa i doradztwo. Dziękuje i pozdrawiam!! Polecam
pawelekk
Ryobi Zauber
Miałem obawy, czy spełni moje oczekiwania (byłem zagorzałym zwolennikiem firmy Shimano). Jestem bardzo pozytywnie zaskoczyny zarówno pracą jak i wyglądem. Sprzęt wydaje się być solidny. Jestem bardzo zadowolony. Polecam osobom jeszcze niezdecydowanym
ozbychu
Ryobi Zauber
Wygląd i działanie bez zarzutu, praktyka pokarze prawdziwą wartość użytkową.
Opinie ma super.
hrodobert
Ryobi Zauber
Fajna maszyna. Szybka przesyłka. Pełna profeska.
niezarejestrowany
Ryobi Zauber
paweł
super sklep, super kołowrotek ryobi zauber 4000
Rodez1
Ryobi Zauber
Profesjonalna obsługa, Towar Super dziękuje i pozdrawiam!!!!
Greg
Ryobi Zauber
Bardzo fajny kołowrotek solidnie wyglądający.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.Szybka wysyłka,Profesjonalne doradztwo.Bardzo dziękuje i pozdrawiam!!!
nurek28
Ryobi Zauber
Właśnie otrzymałem mój egzemplarz pięknie wykonany chodzi jak masełko. Jestem mile zaskoczony że można kupić dobry kołowrotek za rozsądne pieniądze.
Majuss
Ryobi Zauber
Witam, ostatnio zakupiłem Zaubera 1000 dla siebie. Pierwsze wrażenie: super wykonanie i odjazdowy wygląd. Po kilku dniach udałem się nad wodę żeby przetestować sprzęt. Złowiłem wtedy szczupaka 72cm ważącego 3kg i mogłem w pełni przetestować możliwości kołowrotka. Pięknie pracował bo były dwa długie odjazdy ryby. Sprzęt spisał się wyśmienicie jak na pierwszy raz, mam nadzieje że wystarczy na parę ładnych lat. Gorąco wszystkim polecam, nie ma lepszego za tą cenę.
niezarejestrowany
Ryobi Zauber
Polecam. Szybka dostawa fachowa obsługa. Produkt super. Ja jestem zadowolony z tego kołowrotka.
akasatanus
Ryobi Zauber
Po złych przejściach z Shimano w podobnej cenie zakupiłem 4000 jako "maszyne" na rzekę i jezioro, ciągam na to wszystko od okoni po większe szczupaki i trotka sie trafila. Polecam wszystkim szukającym mocnego uniwersalnego sprzętu za rozsądne pieniądze.
grz888
Ryobi Zauber
Zauber 4000 kołowrotek proporcjonalny do wydanych na niego pieniędzy. Twierdzę tak ponieważ, użytkuję już zaubera zakupionego w 2006 -na dzień dzisiejszy ma się zupełnie nieźle.
W kwestii samego sklepu: bardzo miły kontakt, wysyłka i realizacja zamówienia szybko i bez komplikacji - Polecam !!!!!!!
niezarejestrowany
Ryobi Zauber
Prawdą jest, że to kawał solidnego sprzęta :)
andrew256@vp.pl
Ryobi Zauber
Profesjonalna obsługa. Polecam. Kołowrotek Ryobi Zauber 3000
paszekmarek
Ryobi Zauber
kołowrotek rewelacja polecam wszystkim wędkarzom
Ostry21
Ryobi Zauber
Kolejny Zauber jest w moim arsenale, maszyny są niezawodne i perfekcyjne.
Doradztwo i obsługa na wysokim poziomie.
czakos_
Ryobi Zauber
Na chwilę obecną mało używany kołowrotek ale wydaje się być solidny co stwierdzam po jego płynnej pracy i precyzyjnym hamulcu. Myślę, że nie będę rozczarowany.
niezarejestrowany
Ryobi Zauber
Super kołowrotek, super kontakt ze sprzedawcą ..
slawek599
Ryobi Zauber
Kołowrotek model 2000 bardzo dobry tylko jeden feler zaczyna po kilku dniach spiningowania szumieć,plecionkę nawija bardzo ładnie, polecam do spiningowania
Koral1944
Ryobi Zauber
Kołowrotek jakiego długo szukałem. Żadnych wad nie stwierdzono. Kręci aż miło patrzeć.
Spinnigista
Ryobi Zauber
Szybka przesyłka, dobre spasowanie. Jedyny mankament złuszczony i odpryśnięty lakier przy kabłąku.
turtle01
Ryobi Zauber
Towar extra. Polecam
szelpa
Ryobi Zauber
to mój trzeci kołowrotek tej firmy, więcej chyba dodawać nie trzeba. Polecam!!
Raty 0%