Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Obrotówki klepanki > Klepanka Aglia 2

Klepanka Aglia 2

obrotówki na okonia
obrotówki na okonia
obrotówka na okonia
Cena:

28.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Klepanka LP Aglia 2 to bez wątpienia najbardziej znana i ceniona błystka obrotowa handmade w Polsce. Jest obecna w naszej ofercie od samego początku jej powstania. Dostępna w niezmiennej formie i skuteczności od kilkunastu lat, jest traktowana przez naszych klientów jako podstawowa błystka obrotowa.

Kiedy pojawiła się w ofercie naszego sklepu, była wybierana głównie na klenie i pstrągi. Z czasem zaczęliśmy otrzymywać od naszych klientów coraz więcej informacji o tym, że Klepanka LP Aglia 2 staje się jedną z najbardziej cenionych obrotówek na okonia. Dziś błystki obrotowe Klepanki CF to znane i cenione w całym kraju obrotówki na okonia. Są wykorzystywane przez wielu najlepszych polskich spinningistów. Najbardziej doceniane są za doskonałą jakość wykonania oraz swoją wyjątkową pracę. Klepanki to obrotówki, które pracują niemal od momentu zetknięcia z wodą. Ich praca jest płynna i pozbawiona jakichkolwiek zakłóceń, co czyni je niezastąpionymi na wielu łowiskach.

Traktowane jako ostatnia deska ratunku, skuteczna obrotówka na okonia to niezastąpiona przynęta na wielu łowiskach. Szczególnie polecamy Klepanki Aglia na pstrągi, okonie, klenie, jazie oraz lipienie. Ich wyjątkowa praca i wysoka skuteczność sprawiają, że są one wyborem numer jeden dla wielu wędkarzy, którzy szukają niezawodnych przynęt do połowu różnych gatunków ryb.


ModelDŁUGWAGACena
K2 MP4cm4,5g28.00 PLN
K2 MO4cm4,5g28.00 PLN
K2 SI4cm4,5g28.00 PLN
ZESTAW 3 SZT81.00 PLN
ModelCena
K2 MP28.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 4cm
WAGA: 4,5g
K2 MO28.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 4cm
WAGA: 4,5g
K2 SI28.00 PLN parametry
DŁUG: 4cm
WAGA: 4,5g
ZESTAW 3 SZT81.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
dariuszmajkowski1@wp.pl
polecam super przynęta na okonia
niezarejestrowany
Super sprawa. Okonie szaleją . Polecam.
sebastian.grabski9@gmail.com
Świetna obrotówka, zawsze zaczynam od niej łowienie, otwiera wodę i daje sygnał czy ryby są aktywne. Uwaga kusi sumy grubo ponad metr niestety nawet nie do ruszenia na okoniowym zestawie.
pjeter74
Witam dostawa jak zwykle szybka ,towar super zapakowany co do Klepanka Aglia 2 to wykonanie mega jak na razie to okonie szaleją jeden nawet miał 36 cm tak że , polecam
marhap
Pstrągi i Okonie szaleją, obrotówka zaczyna pracować od razu po dotknięciu wody i co ważne pod prąd, jedyna wirówka na którą mam brania z opadu.
niezarejestrowany
Okonie szaleją. A i czasem jakiś szczupaczek się zapnie. Jeśli na tą blaszkę nic nie złowisz tnz. że tego dnia już nic nie wpadnie. POLECAM!
as45
Piękne wykonanie, perfekcyjna praca w wodzie stojącej, dociążona 2g. świetnie odlatuje no i zapina tęczaki, okonie a nawet niewielkie (~40cm) szczupaczki. Świetny zakup. Polecam
jordan380
Wygląd i wykonanie rewelacyjne.
Jeszcze nie testowane nad wodą.
zaslaw1980
Pierwsze testy potwierdziły tylko moje wcześniejsze przypuszczenia, odpowiednie poprowadzenie i dwa garbusy zameldowały się na kotwicy:).Z utęsknieniem czekam na początek roku, wtedy zobaczymy czy kropkom smakuje, polecam tą przynętę - 10/10!!!
kamil
Rzucałem trochę woblerem za pstrągiem same wyjścia więc zmiana na blaszkę w momencie kontaktu blachy z wodą 2 s i piękny kropas :))
Wiking
Okonie, okonie... też na nie liczyłem. Pierwszy test, pierwszy rzut, szczupak ok 60cm niestety, ściął ją... przez niego nie mam jak napisać o niej więcej :)
adam13
Pięknie pracuje, okoniom smakuje ;)
Luka
Obrotówka idealna... nie ma co więcej pisać
spino
Przepięknie pracująca obrotówka. Najlepsza obrotówka na rynku. Bezapelacyjny faworyt na przelewowe jazie i klenie
Marek
Mistrzostwo świata, każda inna to persona non grata. Każda jest niepowtarzalna bo ma niepowtarzalną fakturę paletki a muszka na kotwiczce to często celownik dla Okoni
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Obrotówki Piotra Lipca - Klepanka LP 2

Wykonawcą tych wyjątkowo pięknych i łownych błystek obrotowych jest Piotr Lipiec. Błystki wykonywane są od początku do końca ręcznie i stanowią kwintesencję polskiego rękodzieła. To jedne z najpopularniejszych błystek obrotowych handmade w Polsce.

Dziś błystki obrotowe Klepanki CF to znane i cenione w całym kraju obrotówki na okonia. Są wykorzystywane przez wielu najlepszych polskich spinningistów. Najbardziej doceniane są za doskonałą jakość wykonania oraz swoją wyjątkową pracę. Klepanki to obrotówki, które pracują niemal od momentu zetknięcia z wodą. Ich praca jest płynna i pozbawiona jakichkolwiek zakłóceń, co czyni je niezastąpionymi na wielu łowiskach.

Traktowane jako ostatnia deska ratunku, skuteczna obrotówka na okonia to niezastąpiona przynęta na wielu łowiskach. Szczególnie polecamy Klepanki Aglia na pstrągi, okonie, klenie, jazie oraz lipienie. Ich wyjątkowa praca i wysoka skuteczność sprawiają, że są one wyborem numer jeden dla wielu wędkarzy, którzy szukają niezawodnych przynęt do połowu różnych gatunków ryb.

Niezwykła popularność Klepanki LP Aglia 2 wynika nie tylko z jej doskonałych właściwości użytkowych, ale także z pasji i zaangażowania, jakie Piotr Lipiec wkłada w każdy etap produkcji. Każda błystka przechodzi przez jego ręce, co zapewnia najwyższą jakość i dbałość o najdrobniejsze detale. Dzięki temu każda obrotówka jest unikalna i dopracowana do perfekcji. Piotr Lipiec nieustannie testuje swoje produkty, wprowadzając drobne ulepszenia, które mogą jeszcze bardziej zwiększyć ich skuteczność. Jego doświadczenie i intuicja w tworzeniu błystek obrotowych sprawiają, że Klepanka LP Aglia 2 jest nie tylko narzędziem, ale również małym dziełem sztuki, które można podziwiać zarówno na półce, jak i podczas wędkarskich wypraw. Te przynęty są doskonałym przykładem połączenia tradycji z nowoczesnością, gdzie klasyczne techniki rękodzieła spotykają się z nowoczesnymi rozwiązaniami, by tworzyć produkty najwyższej jakości. Od dobrej obrotówki w przypadku okoni nie uciekniemy. Od lat te właśnie przynęty cieszą się ogromnym uznaniem wśród wielu nawet najlepszych wędkarzy. Okonie mimo wędkarskiej mody na gumki i inne przynęty jigowe nie zapomniały o kuszącej i zawsze skutecznej obrotówki handmade. Klepanki powstały z myślą o pstrągach jednak jej skuteczność bardzo szybko przeniosła się na garbusy. Wielu wędkarzy z całej Polski właśnie tę niepozorna wirówkę traktuję jaka najbardziej niezawodna i uniwersalną błystkę obrotowa na okonia.

Klepanka Aglia w rozmiarze 2 dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych jej skrzydełko jest misternie młoteczkowane i pokrywane w zależności od modelu różnymi dodatkami w postaci farb, cyny itp. Kotwiczki w naszej okoniowej obrotówce sa dodatkowo dekorowane muszka która w doskonały sposób zwiększa atrakcyjność przynęty. Dla wielu wędkarzy Aglia w rozmiarze 2 będzie zdecydowanie zbyt mała. Dlatego właśnie kilka lat temu wprowadziliśmy kolejne jej wielkości Aglia 3, która przez wielu wędkarzy oceniana jest za najbardziej uniwersalna obrotówkę w naszej ofercie oraz Aglia 4 i 5  traktowane jako podstawowy arsenał na jeziorowe szczupaki oraz okonie

Jak wykorzystywać obrotówki na okonia?

Teoretycznie prosta i niezbyt wymagająca przynęta. Wydawałoby się… „rzuć i ściagaj” Stosowanie obrotówki na okonia to tylko pozornie jest prosty temat. Większość wędkarzy zakłada, czasem doskonała obrotówkę i traktuję łowienie  na te przynętę jako kilka ostatnie rzutów. To wielki błąd!. Inni po prostu zwijają żyłkę prowadzać obrotówkę jak po sznurku. Poniżej kilka sposóbór które warto wykorzystać podczas łowenie na obrtówkę.
2.35 s