Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Obrotówki klepanki > Gruby Long 7

obrotówka na szczupaka- Gruby Long 7

duża błystka obrotowa na szczupaka
duża błystka obrotowa na szczupaka
duża obrotówk na szczupaka
duże błystki na szczupaka
Cena:

54.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
O tę przynętę staraliśmy się kilka sezonów. Zależało nam na wielkiej obrotówce, która będzie pozwalała operować już średnim zestawem spinningowym, czyli takiej, która nie będzie stawiała zbyt dużego oporu podczas prowadzenia. Ważne tez było aby duża obrotówka na szczupaka pozwalał się prowadzić na różnych głębokościach. Oto nowość na sezon szczupakowy  2023!

Gruby Long w rozmiarze 7 to duża obrotówka na szczupaka, która śmiało możesz wykorzystać zarówno w płytkiej jak i głębokiej wodzie. Możesz do niej śmiało założyć obfity chwost z syntetyków lub sierść. Można tez tego typu przynętę połączyć z naszą mucha na szczupaka Pike Flaj. Wówczas stworzysz wyjątkową, dużą obrotówkę na naprawdę poważne ryby. W podstawowej wersji nasz Gtuby Long 7 to selektywna błystka obrotowa na szczupaki choć jak się okazuje sześcdziesiątaki też w niej bardzo gustują. Podstawowa cechą tej przynęty jest jej wyjątkowa „zamaszysta praca” i stawianie stosunkowo małego oporu w wodzie. Już na ciężkim kiju szczupakowym w wersji spinningowej będziesz nią mógł w pełnym komforcie operować. Dzięki dużemu i ciężkiemu skrzydełku, blaszka pozwala na prowadzenie w głębokiej wodzie nawet na blatach kilkumetrowych. Przy podniesionej szczytówce ku górze, pozwala na prowadzenia na płyciznach gdzie świetnie daje się prowadzić pomiędzy podwodna roślinnością.

Gruby Long 7 to selektywna obrotówka na duze szczupaki. Świetnie się sprawdza na podwodnych górkach i blatach gdzie wymagana jest własnie przynęta robiące w wodzie duże zamieszanie. Niezastąpiona okazuje się na płytkich blatach pomiędzy podwodna roślinnością.

ModelDŁUGWAGACena
7 BLskrzydełko 8,5cm28g54.00 PLN
7 YLskrzydełko 8,5cm28g54.00 PLN
7 ORGskrzydełko 8,5cm28g54.00 PLN
ZESTAW 3 SZT156.00 PLN
ModelCena
7 BL54.00 PLN -+ parametry
DŁUG: skrzydełko 8,5cm
WAGA: 28g
7 YL54.00 PLN -+ parametry
DŁUG: skrzydełko 8,5cm
WAGA: 28g
7 ORG54.00 PLN -+ parametry
DŁUG: skrzydełko 8,5cm
WAGA: 28g
ZESTAW 3 SZT156.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.64 s