Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Muchy Spinningowe > Hydra Flaj Dysk

Hydra Flaj Dysk

muchy szczupakowe
muchy szczupakowe
muchy szczupakowe z ogonem
muchy na szczupaka z ogonem
muchy na szczupaka
Cena:

97.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
NOWOŚĆ
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Hydra Flaj Dysk  to innowacyjna wersja przynęty dużej muchy szczupakowej, która poza klasyczną pracą posada ukrytą własciwość wywołującą pod wodą spore zamieszanie. Ta przynęta szczupakowa, podobnie jak klasyczny Hydra Flaj Big, osiąga imponującą długość 27 cm, jednak wyróżnia się dodatkowym elementem – pływającym dyskiem zamontowanym tuż przed głową przynęty. Dysk ten sprawia, że przynęta nie tylko płynnie i kusząco porusza się w wodzie, ale również generuje efekt „pchania wody”, co wywołuje w podwodnym świecie znaczne zamieszanie, przyciągając drapieżniki z większej odległości.

Hydra Flaj Dysk opiera się na przegubowej konstrukcji z dwoma dużymi hakami, co stanowi mocną podstawę dla przynęty. Drugi hak wspiera drut stalowy, zakończony efektownie pracującym ogonem, kuszący do ataku najbardziej leniwe szczupaki. Dzięki swojej konstrukcji przynęta pulsuje kusząco niemal w miejscu, co jeszcze bardziej zwiększa jej skuteczność. Hydra Flaj Dysk oferuje wiele możliwości zastosowania, umożliwiając zbrojenie przynęty lekką czeburaszką dla łowienia na płytkiej wodzie oraz obciążanie dla efektywnego połowu na głębszych wodach. Mimo imponujących rozmiarów, przynęta zachowuje znikomą wagę własną, pozwalając na używanie lekkich i średnich kijów szczupakowych, nie obciążając nadmiernie sprzętu.

Mucha Hydra Dysk to wyjątkowe rozwiązanie dla wędkarzy, którzy poszukują przynęty, zdolnej do wabienia szczupaków w różnorodnych warunkach, z dodatkowym efektem wizualnym i akustycznym, co sprawia, że Hydra Flaj Dysk jest jednym z najbardziej skutecznych narzędzi w arsenale każdego miłośnika połowu szczupaków.

ModelDŁUGCena
GLD27cm97.00 PLN
SI27cm97.00 PLN
GRF27cm97.00 PLN
RD27cm97.00 PLN
ZESTAW 4SZT369.00 PLN
ModelCena
GLD97.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 27cm
SI97.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 27cm
GRF97.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 27cm
RD97.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 27cm
ZESTAW 4SZT369.00 PLN -+
DŁUG:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.38 s