Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Wahadłówki > HAUER

blachy na szczupaka - Hauer

blacha na szczupaka
blacha na szczupaka
duża blachy na szczupaka
blachy na szczupaka

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Opis
Komentarze

To nie lada hit dla zapaleńców i fanów blachy na szczupaka. Hauer jest mocno wzorowany na klasycznym Gnomie. Jest jednak kilka elementów, które wyróżniają naszą przynętę i tworzą z niej bardzo łowną wahadłówkę. Wielu spinningistów doskonale pamięta starego Gnoma, wykonywanego jeszcze w latach 50. przez regionalnych rzemieślników. Hauer to właśnie wierna kopia tamtej przynęty, tyle że powiększona oraz pokryta przecieraną cyną i wytłoczoną łuską. Blachy wahadłowe znane od wielu lat jako doskonałe przynęty na duże szczupaki, sumy i głowatki. Hauer to przynęta w naszej ofercie, któa złowiła ogromną ilośc szczupaków. Wielokrotnie stawała się ostatia deską ratunku na totalnym bezrybiu.

Prowadzenie blachy na szczupaka

Polecam bardzo wolne prowadzanie z częstymi zatrzymaniami. Tylko wtedy wydobędziemy prawdziwy potencjał z naszej wahadłówki na szczupaka. Migocząca i mocno kolebiąca praca imituje konającą rybę. Wszyscy wiemy, kto najbardziej lubi takie kąski. Koniecznie sprawdz zbrojenie odwrotne w przypadku naszej blachy. Zamontuj kotwice tam gdzie pierwotnie przewidzieliśmy mocowanie stalowego przyponu. Wówczas przynęta uzyska zdecydowanie inną, bardziej oszczędną i migocząca pracę. Będziesz mógł ją też zdecydowanie płycej poprowadzić.

Dostępne są dwie wersje. Hauer Lekki - wykonany z miedzianej blaszki o grubości 1 mm, specjalnie na leniwe prowokowanie drapieżnika w toni. Doskonały na szczupaki z zarośli. Hauer - nieco krótszy i znacznie cięższy. Na głębsza wodę oraz na rzeczny nurt. Wahadłówki zostały uzbrojone w kotwice JMC #2/0.


ModelDŁUGWAGACena
Hauer10cm31g38.00 PLN
Hauer Lekki11cm22g38.00 PLN
Zestaw 2 szt74.00 PLN
ModelCena
Hauer38.00 PLN parametry
DŁUG: 10cm
WAGA: 31g
Hauer Lekki38.00 PLN parametry
DŁUG: 11cm
WAGA: 22g
Zestaw 2 szt74.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
niezarejestrowany
Przynęta bardzo dobrze pracuje. Dla mnie idealna na płytką wodę. \r\nJak zawsze świetna obsługa w sklepie !
niezarejestrowany
Przy wolnym/normalnym prowadzeniu pracuje niesamowicie, bardzo zamaszyście wężowato i tak jest oczywiście ok ale kiedy nadajemy jej nieregularną prędkość, pauza + szarpnięcie potrafi nie tylko odjechać w bok ale też góra dół. Doskonała blacha i oczywiście bardzo łowna.
niezarejestrowany
Blacha super wykonana i super łowna polecam
majka1970-70
Rewelacyjna wahadłówka, nie wymaga wielkiej inwencji od wędkarza - pracuje sama i jest przy tym łowna
dede
bardzo dobrze wykonana wahadłówka. Czekam na sezon szczupakowy.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.31 s