Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Katalog produktów > Przynęty Spinningowe Hand Made > Wahadłówki > Karlinka Jajko

Karlinka trociowa Jajko

karlinki trociowe
karlinki trociowe
karlinka na troć
wahadłówka trociowa
wahadłóki trociowe handmade
Cena:

28.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Karlinka Trociowa Jajko to majstersztyk rękodzieła wędkarskiego, odzwierciedlający bogate dziedzictwo pomorskiego trociowania. Ta błystka wahadłowa, to nawiązanie dla tradycyjnych technik łowienia troci i łososi. Wykonana z największą starannością z miedzianej blaszki, każda Karlinka jest przynęta najwyższej jakości, na które składa się unikalny proces palenia i ręcznego nabijania wzorów łuski, a także dopracowanie kolorowymi detalami, nadające jej niepowtarzalny charakter.

W odpowiedzi na ewolucję współczesnego wędkarstwa trociowego, Karlinki Corona Fishing zostały zaprojektowane nieco mniejsze niż ich pierwowzory z lat 80-tych. Dzięki zmniejszonym rozmiarom, doskonale sprawdzają się podczas łowienia w mniejszej niż przed laty wodzie, dzięki skupionej masie ale mniejszej obiętości wahadłówka staje się przynętą znacznie bardziej uniwersalną.

Karlinka Trociowa Jajko to najbardziej popularna i uniwersalna wahadłówka trociowa, idealnie nadająca się do łowienia w różnorodnych warunkach jakie spotkasz nad rzeką. Jej projekt uwzględnia możliwość łowienia w miejscach, gdzie woda płynie wolniej, czy to w cieniu drzew, czy wśród naturalnych przeszkód. Dzięki swej lekkości i precyzji, pozwala na łatwe manewrowanie w nurtach i za przeszkodami, gdzie troć lubi się zatrzymywać, zapewniając wędkarzom nie tylko sukces, ale i łatwość operowania przynętą. To, co wyróżnia Karlinkę Trociową Jajko, to nie tylko jej funkcjonalność, ale również estetyka. Każdy egzemplarz jest wyrazem pasji twórców do zachowania tradycji, jednocześnie wpisując się w nowoczesne potrzeby i oczekiwania wędkarzy.

ModelDŁUGWAGACena
KJ SE5cm13g28.00 PLN
KJ ORG5cm13g28.00 PLN
KJ PI5cm13g28.00 PLN
ZESTAW 3SZT81.00 PLN
ModelCena
KJ SE28.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 13g
KJ ORG28.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 13g
KJ PI28.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 13g
ZESTAW 3SZT81.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.08 s