Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Wahadłówki > Stalowy Gnom

Stalowy Gnom - wahadłówka na szczupaka

wahadłówka gnom
wahadłówka gnom
wahadłówka na szczupaka
wahadłówki handmade
wahadłówka handmade
Cena:

42.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze

Wyjątkowa wahadłówka Gnom - ręcznie wykonana przynęta na szczupaki.

Nasza wahadłówka to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Stworzona została z surowej, nie nabłyszczonej stali nierdzewnej, co nadaje jej niepowtarzalną barwę przynęty. Kolorystyka błystki to stal mieniąca się odcieniami mosiądzu i błękitu.
Błystki wahadłowe wykonane ze stali nierdzewnej są szczególnie poszukiwane przez łowców szczupaków ze względu na unikalne właściwości tej metalowej przynęty. Dzięki wykorzystaniu tej konkretnej stali, nasza wahadłówka nie tylko prezentuje się estetycznie, ale także posiada doskonałe parametry, które sprawiają, że staje się ulubionym narzędziem wędkarzy. Wahadłówka Gnom cechuje się niebywałą lotnością, co umożliwia precyzyjne rzuty na znaczne odległości. Jednak mimo jej wagi, można łatwo przezętować przynętę na niemal każdej głębokości. To sprawia, że nasza wahadłówka Gnom jest wszechstronna i skuteczna niezależnie od warunków panujących w wodzie.

To nie tylko kolejna przynęta – to unikalna broń w rękach wędkarzy, którzy cenią sobie jakość i skuteczność. Wahadłówka Gnom była tajną bronią Remigiusza z Corona Fishing przez lata, sprawdzając się doskonale zarówno w czystych, jak i mętnych wodach. Jej skuteczność została wielokrotnie potwierdzona przez doświadczonych wędkarzy.

ModelDŁUGWAGACena
GS M7,5cm16g42.00 PLN
GS D9cm21g42.00 PLN
Zestaw 2SZT82.00 PLN
ModelCena
GS M42.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 16g
GS D42.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 9cm
WAGA: 21g
Zestaw 2SZT82.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.7 s