Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing >
Współpraca
Współpraca

Corona Fishing to połączenie wędkarskiej pasji z fascynacją rękodziełem. Dołącz do naszego zespołu!

 

Producent Corona Fishing

Jeśli czytasz tę informację z pewnością doskonale wiesz, że jesteśmy jedyną  firmą w Polsce, która swoim Klientom proponuje tylko i wyłącznie najlepsze, a zarazem niezwykle łowne przynęty. Przynęty, które oglądałeś na naszej stronie, są wykonywane przez wędkarzy pasjonatów, wędkarzy, którzy niejednokrotnie swój warsztat organizują tuż nad brzegiem rzeki.
Powstała przynęta, to efekt ogromnego doświadczenia, pasji, znajomości wody, oraz niepisanej w książkach potężnej wiedzy o upodobaniach ryb.

Jeśli jesteś osobą tworzącą nieszablonowe, posiadające duszę, od początku do końca ręcznie wykonywane przynęty, zapraszamy Cię do tworzenia wspólnie z nami - najlepszych na świecie przynęt wędkarskich Corona - Fishing!

Wyślij do nas e-mail z informacją o współpracy na adres: corona@corona-fishing.pl,  lub zadzwoń 22 370 24 33
 
Z ogromną przyjemnością skontaktujemy się z Tobą.

Redaktor Corona Fishing

Corona Fishing poszukuje autorów tekstów o tematyce wędkarskiej. Poszukujemy zapalonych wędkarzy, którzy potrafią dzielić się swoją pasją z innymi wędkarzami z całej Polski.

Jeśli jesteś wędkarzem i potrafisz opisać swój sposób na wędkarstwo, jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami zapraszamy do współpracy. przyślij na adres corona@corona-fishing.pl próbkę (do 6000 znaków) swoich możliwości oraz ciekawie zdjęcia ryb.

Autorom, których materiały zostaną najlepiej przez nas ocenione, zaproponujemy stałą współpracę.

Naszym celem jest dotarcie do wędkarzy - pasjonatów, ludzi poświęcających swój czas dla wody, dzikiej przyrody i radości płynącej z doświadczeń budowanych z wiedzy o podwodnym świecie. Jeśli jesteś osobą kochającą wędkarstwo, zapraszamy Cię do tworzenia wspólnie z nami portalu Corona - Fishing.pl. Liczymy na przesłanie do nas artykułów z Twoich wędkarskich wspomnień, ciekawych wydarzeń i doświadczeń, którymi jesteś gotowy podzielić się ze społecznością naszego portalu.

Wyślij do nas e-mail z tekstem na adres: corona@corona-fishing.pl. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie potwierdzimy publikację nadesłanego tekstu.

Raty 0%
0.03 s