Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing >
Współpraca

Współpraca

Corona Fishing to połączenie wędkarskiej pasji z fascynacją rękodziełem. Dołącz do naszego zespołu!

 

OPOWIEDZ O SWOJEJ WĘDKCE ST.CROIX
Czy pamiętasz swój pierwszy wyjazd na ryby? Ten przypływ adrenaliny po samodzielnym złapaniu pierwszego okazu? Właśnie wtedy zapewne złapałeś wędkarskiego bakcyla, który z czasem przerodził się w prawdziwą pasję. Niezależnie od tego jak duża jest Twoja wędkarska kolekcja, wędki St. Croix stanowią jej ukoronowanie. Każdy z nas ma tę swoją jedną, ukochaną, która przebyła z nami niezliczone kilometry nad wodą, towarzysząc nam we wzlotach i upadkach – i właśnie o tym chcemy od Ciebie usłyszeć!
 
Napisz własnymi słowami, w dowolnym stylu (byle w miarę cenzuralnie 😉) tekst o swojej wędce St. Croix. Może to być opis pamiętnego wyjazdu na ryby, zaskakującego połowu, lub też po prostu wyjaśnienie, dlaczego właśnie ten model jest Twoim ulubionym – tu pełna dowolność.

Tekst o minimalnej długości standardowej pół strony A4 oraz 2-3 zdjęcia prosimy przesłać na adres corona@corona-fishing.pl. W zamian za podzielenie się swoją pasją wyślemy Ci nasz wędkarski upominek – czapkę, koszulkę i wobler!

 

Producent Corona Fishing

Jeśli czytasz tę informację z pewnością doskonale wiesz, że jesteśmy jedyną  firmą w Polsce, która swoim Klientom proponuje tylko i wyłącznie najlepsze, a zarazem niezwykle łowne przynęty. Przynęty, które oglądałeś na naszej stronie, są wykonywane przez wędkarzy pasjonatów, wędkarzy, którzy niejednokrotnie swój warsztat organizują tuż nad brzegiem rzeki.
Powstała przynęta, to efekt ogromnego doświadczenia, pasji, znajomości wody, oraz niepisanej w książkach potężnej wiedzy o upodobaniach ryb.

Jeśli jesteś osobą tworzącą nieszablonowe, posiadające duszę, od początku do końca ręcznie wykonywane przynęty, zapraszamy Cię do tworzenia wspólnie z nami - najlepszych na świecie przynęt wędkarskich Corona - Fishing!

Wyślij do nas e-mail z informacją o współpracy na adres: corona@corona-fishing.pl,  lub zadzwoń 22 370 24 33
 
Z ogromną przyjemnością skontaktujemy się z Tobą.

Redaktor Corona Fishing

Corona Fishing poszukuje autorów tekstów o tematyce wędkarskiej. Poszukujemy zapalonych wędkarzy, którzy potrafią dzielić się swoją pasją z innymi wędkarzami z całej Polski.

Jeśli jesteś wędkarzem i potrafisz opisać swój sposób na wędkarstwo, jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami zapraszamy do współpracy. przyślij na adres corona@corona-fishing.pl próbkę (do 6000 znaków) swoich możliwości oraz ciekawie zdjęcia ryb.

Autorom, których materiały zostaną najlepiej przez nas ocenione, zaproponujemy stałą współpracę.

Naszym celem jest dotarcie do wędkarzy - pasjonatów, ludzi poświęcających swój czas dla wody, dzikiej przyrody i radości płynącej z doświadczeń budowanych z wiedzy o podwodnym świecie. Jeśli jesteś osobą kochającą wędkarstwo, zapraszamy Cię do tworzenia wspólnie z nami portalu Corona - Fishing.pl. Liczymy na przesłanie do nas artykułów z Twoich wędkarskich wspomnień, ciekawych wydarzeń i doświadczeń, którymi jesteś gotowy podzielić się ze społecznością naszego portalu.

Wyślij do nas e-mail z tekstem na adres: corona@corona-fishing.pl. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie potwierdzimy publikację nadesłanego tekstu.

15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.13 s