Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Plecionki > YGK

Plecionka YGK

Plecionka YGK to bez wątpienia największy hit na rynku wędkarskim ostatnich lat. YGK opracował i opatentował specjalny sposób produkcji plecionek wędkarskich dzięki czemu plecionka YGK wyróżniają się jakością spośród innych dostępnych produktów na rynku. Plecionka YGK są niebywale wiotkie i śliskie, przypominają klasyczną żyłkę. Mimo swojej pozornej delikatności są wyjątkowo trwałe i mocne.Produkty tej marki zasłynęły w kręgu spinningistów specjalizujących się w połowie okoni i sandaczy. Dziś z powodzeniem wykorzystujemy te plecionki do łowienia kleni, boleni i pstrągów.
15 lat na rynku
Raty 0%

Plecionka YGK

Bez wątpienia jedna z najciekawszych propozycji dla fanów okoniowych łowów. Kilka sezonów temu, kiedy plecionki YGK po raz pierwszy pojawiły się na rynku polskim, wędkarze natychmiast okrzyknęli nowe plecionki mianem najlepszych na rynku. YGK zasłynęły z doskonałych parametrów rzutowych, świetnie układają się na szpuli kołowrotka są do tego bardzo mocne i trwałe. W przypadku zastosowania do zestawów okoniowych, plecionka YGK do dnia dzisiejszego nie ma sobie równych.
Z biegiem czasu linki japońskiego producenta zaadoptowali do swoich zestawów sandaczowych oraz wędkarzy łowiący klenie i bolenie.  YGK na wędkach sandaczowych to dziś standard. Mocne plecionki o wytrzymałości od 14 do nawet 30lbs są znacznie cieńsze w porównaniu z produktami konkurencji.

Plecionka YGK G-Soul X8 Upgrade

Bez wątpienia jedna z najlepszych plecionek spinningowych na rynku Polskim. Plecionka YGK X8 to lider wśród jakości. Ultra nowoczesna i gładka jak włos plecionka została doceniona szczególnie przez spinningistów łowiących sandacze. Jesteśmy penie, że jeśli po raz pierwszy nawiniesz plecionkę YGK G-Soul X8 Upgrade na kołowrotek to na wiele długich i intensywnych sezonów nie zamienisz jej na żaden inny produkt. Jest cicha i bezszelestna. Dzięki YGK G-Soul X8 Upgrade będziesz wykonywał długie i precyzyjne rzuty. Niewielka średnica w połączeniu z niewiarygodna mocą tego produktu pozwoli ci na stosowanie znacznie cieńszej plecionki co z koli wpłynie na komfort łowienia

Plecionka YGK G-Soul X4 Upgrade

Wielu wędkarzy wymaga od plecionki cech niespotykanych i czasem niewiarygodnych. Kiedy przyjdzie ci łoić np. sandacze czy grube okonie w łowiska ze spora ilością twardych zaczepów, które potrafią zniszczyć każdą plecionkę to właśnie YGK G-Soul X4 Upgrade będzie dla ciebie odpowiednim produktem. YGK X4 to linka o podobnych parametrach jak plecionka ośmiosplotowa. Jest jeden wyróżnik, który zdecydowanie plecionkę x4 stawia wyżej. Chodzi o odporność na uszkodzenia mechaniczne. Plecionka YGK G-Soul X4 Upgrade jest jednak nieco głośniejsza od linki ośmiosplotowej.

Plecionka YGK G-Soul EGI Metal

Plecionka Egi Metal znana jest zapewne wszystkim wędkarzom specjalizującym się w dłubaniu okoni. YGK do lekkiego bigowania wprowadził właśnie swoją jedna z najdelikatniejszych plecionek, która według opinii wielu najlepszych w Polsce spinningistów, do lekkiego okoniowania nie ma sobie równych. Cechy jakie zakodowane są w YGK G-Soul EGI Metal to przede wszystkim moc przy jednocześnie niewielkiej średnicy. Dzięki tej właściwości, dobierając odpowiedni dla siebie rozmiar plecionki będziecie mogli łowić nawet jigami na główkach 0,5grama. Zapewniamy można i to doskonale działa.