Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Roztocze

Pracownia Roztocze

Woblery z Pracowni Roztocze dla wielu wędkarzy w Polsce stanowią już dziś swego rodzaju ikonę w wędkarstwie pstrągowym i sandaczowym. Woblery z Roztocza charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Piotr Mołdoch wszystkie swoje woblery wykonuje w oparciu o wieloletnie doświadczenie, co w bezpośredni sposób przekłada się na skuteczność woblerów z Pracowni Roztocze. Wśród całej oferty woblerów najbardziej cenione są przynęty boleniowe, sandaczowe oraz pstrągowe.
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Pracownia Roztocze

Piotr Mołdoch jako wędkarz z wieloletnim, fan pstrągów i sandaczy,  wiele lat temu połączył pasję do przyrody i wędkowania ze sposobem na życie. Pracowania Roztocze znana jest wędkarzom w całej Polsce z doskonałej jakości produktów, które cechują się najwyższa jakością wykonania oraz co najważniejsze ze skuteczność. Skuteczność każdej jednej przynęty potwierdzona jest setkami okazów złowionych na woblery z Roztocza. Pan Mołdoch osobiście każdą wypuszczoną z Pracowni Roztocze przynętę testuje i dostraja tak aby spełniała oczekiwania najbardziej wymagających wędkarzy.
Przez wiele lat produkcji wielu różnych przynęt  za te najbardziej cenione uważane są woblery pstrągowe i sandaczowe. Pan Piotr specjalizuje się w produkcji wyjątkowo pięknie wykonanych woblerach pstrągowych, które imitują naturalnie występujące w górskich potokach, drobne rybki, które są codziennym pokarmem grubych pstrągów. Dużą ciekawostka jest różnorodność jaka oferuje Pracownia Roztocze, jeśli chodzi o przynęty to mamy tu do czynienia oczywiście z woblerami pstrągowymi, sandaczowymi oraz boleniowymi. Duża popularnością cieszą się tez woblerki głęboko schodzące, czyli stosunkowo niewielkie ale nurkujące nawet na dwa metry imitację kiełbików, głowaczy, ślizów, które jak się okazuje świetnie sprawdzają się na wielko rzecznych drapieżnikach. Głębokość prowadzenia pozwala na penetrowania rynien o głębokości nawet dwóch metrów co w zdecydowany sposób wpływa na skuteczność jeśli chodzi o łowienie kleni, boleni oraz brzan. Piotr Mołdoch i reprezentowania przez niego Pracownia Roztocze to również zdecydowanie inne przynęty o nazwijmy to uniwersalnym zastosowaniu. Są wędkarze, którzy cenią sobie przede wszystkim woblery na szczupaka lub specjalne woblery na troć.
Woblery z roztocza to wyjątkowe, polskie rękodzieło. Na co zwrócić należy szczególna uwagę? Przede wszystkim niezmiennie od lat wszystkie woblery, produkowane są z drewna, które od samego początku właśnie powstawały w tej formie i do dnia dzisiejszego producent pozostaje wierny właśnie jedynemu słusznemu materiałowi jeśli chodzi o produkcje woblerów pstrągowych. Kolejna sprawa która wymieniana jest jako kluczowa przez fanów woblerów z Roztocza jest ich trwałość oraz niemal pancerna budowa. Nawet niewielki kie kleniowe woblery przygotowane sa w sposób taki, który decyduje o ich trwałości. Na koniec praca, która  zbiera od lat wyjątkowo pozytywne opinie. Właśnie jakość, łowność oraz praca decyduje o tym, że woblery z Pracowni Roztocze to wyjątkowo pochlebne i bardzo pozytywne opinie nadsyłane od wielu zadowolonych wędkarzy.

Woblery Piotr Mołdoch

Piotr Mołdoch to producent wyjątkowych przynęt hand made. Jego oczkiem w głowie są woblery. Pierwsze drewniane rybki, które ujrzały świat i zyskały sobie pochlebne opinie wędkarzy były woblerami pstrągowymi. Początkowo niewielkie ale zawsze przypominające drobne rybki żyjące w górskich potokach i strumieniach. Wielu wędkarzy specjalizujących się w połowie pstrągów potokowych szczególnie ceni sobie woblery Piotra Mołdocha imitujące strzeble potokowe, pstrążki, głowacze i ślizy. Dziś pstrągowe woblery z Roztocza stanowią istotną grupę przynęt na mapie woblerów hand made. Z biegiem czasem wędkarze co raz częściej zaczęli stosować woblerki o zupełnie innym przeznaczeniu. Sporym uznaniem cieszą się woblery boleniowe oraz sandaczowe. Obie grupy przynęt jak wszystkie inne spod ręki pana Mołdocha zawsze wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz solidnością która szczególnie istotna jest właśnie podczas łowienia grubych nizinnych drapieżników.
Osobną i znacznie mniej znaną grupą woblerów Piotra Mołdocha są woblery zadaniowe. Do tego grona możemy zaliczyć specjalistyczne dalekosiężne woblery sandaczowe, bezsterowe woblery boleniowe czy maleńki ale ciężki i lotne woblery kleniowe.

Woblery pracownia roztocze opinie

Istnieje w przestrzeni Internetu obszar przynęt wędkarskich wykonanych ręcznie, które przez lata zebrały sobie niezliczone opinie. Pracownia roztocze opinie na temat swoich woblerów nieustanie zbiera dzięki serkom zadowolonych klientów. Śmiało możemy powiedzieć, że Woblery Pracowni Roztocze opinie maja wyjątkowo pozytywną. Taki stan rzeczy ma dwie przyczyny po pierwsze jakość  wykonani, która stoi na najwyższym poziomie oraz solidność wykonania. To cechy podstawowe. Kolejna sprawa to skuteczność woblerów oraz ich uniwersalność zastosowania na bolenie, sandacze, pstrągi, klenie i szczupaki. Dziś w dobie szeroko dostępnych informacji wystarczy wpisując hasło „woblery pracownia roztocze opinie” spotkać się z dziesiątkami zdjęć z pięknymi rybami złowionymi na przynęty Pana Mołdocha
2.57 s