Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Poradniki
Poradniki
Ubrania dla wędkarzy – jaki kombinezon na ryby wybrać?
Ubrania dla wędkarzy to dziedzina, w której różne marki i producenci cały czas rywalizują ze sobą coraz to nowymi technologiami i rozwiązaniami. Wybór rozmaitej odzieży wędkarskiej z roku na ...»
Jak wybrać kołowrotek?
Jak wybrać kołowrotek? Sprzęt od Corona Fishing – opinie i praktyczne porady Zdecydowana większość wędek wyposażona jest w kołowrotek. To jeden z najważniejszych elementów kija, stąd tak ważne, ...»
Okoń
Okoń Okoń (Perca fluviatilis) jest to ryba z gatunku okoniowatych, zaliczana do drapieżnych ryb słodkowodnych. Na całym świecie występują 3 gatunki okonia: -okoń azjatycki -okoń ...»
Szczupak
Szczupak Szczupak (Esox lucius) jest to ryba drapieżna z rodziny szczupakowatych, rozprzestrzeniona bardzo szeroko. Zasięg tych ryb wyłącznie w słodkich wodach jest największym naturalnym zasięgiem. Szczupaki ...»
Sandacz
Sandacz Sandacz (Sander lucioperca) to ryba z rodziny okoniowatych. Występuje w rzekach nizinnych, zbiornikach zaporowych, jeziorach oraz wyrobiskach. Sandacze mogą występować również w przybrzeżnych ...»
Przynęty na tęczaka
Pstrąg tęczowy zazwyczaj kojarzony jest ze stawami hodowlanymi. W tych miejscach najczęściej ryby łowione są na obrotówki wahadłówki, gumki czy niewielkie woblerki. Ciekawostką jest występowanie ...»
Woblery na opaskę
Opaskowe wędkowanie to bodaj najbardziej atrakcyjny sposób rzecznego kuszenia ryb. W ten sposób możemy złowić piękne klenie i jazie. Świetnie łowi się na opaskach również sandacze i ...»
Z czym na klenia?
Klenie to ryby, które wymagają od wędkarza wiele wysiłku, aby złowić rekordową sztukę. Spinningiści w różnych częściach kraju stosują zróżnicowane przynęty do łowienia tej ...»
Przynęty na brzanę
Brzana to ryba która nie jest systematycznie łowiona przez spinningistów. I w cale nie chodzi tu o sprawę związaną z charakterem samej ryby. Brzany atakują drobne rybki co najmniej tak samo łapczywie ...»
Woblery owadzie
Woblery imitujące owady zostały zaprojektowane dla bardzo określonego sposobu łowienia. Najdrobniejsze szczegóły woblerków owadopodobnych dopracowane są z wyjątkową trwałości ze względu na ...»
15 lat na rynku
Raty 0%