Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Poradniki
Poradniki
Jak wybrać dobrą odzież wędkarską
Alfred Wainwright – brytyjski krajoznawca, autor przewodników i ilustrator powiedział kiedyś: „Nie ma czegoś takiego jak zła pogoda, są tylko nieodpowiednie ubrania”. Stare powiedzenie ...»
Ciepłe ubrania wędkarskie
Ubrania wędkarskie i zasada 3 warstw Wielu wędkarzy zadaje sobie wielokrotnie pytanie dotyczoce odpowiedniego ubrania dla wędkarza. Na rynku zaopatrzyć sie mozemy prakytycznie we wszystko co jest nam potrzebne. ...»
Jak konserwować i prać kurtkę przeciwdeszczową
Konserwacja przeciwdeszczowych kurtek Geoff Anderson: Dozer, WS, LWS, MWS, Raptor, Xera. Pamiętaj, aby zawsze dokładnie wysuszyć kurtkę po użyciu i prać ją jedynie jeśli będzie tego wymagała. Zaimpregnować ...»
Jak wybrać skarpety dla wędkarza
Zimne stopy są jedną z najgorszych rzeczy podczas łowienia. Po tym, jak stopy stają się zimne, prawie niemożliwe jest ich ponowne ogrzanie. Oczywiście nie tylko stopy marzną przy niskich temperaturach - zobacz ...»
Ubrania dla wędkarzy – jaki kombinezon na ryby wybrać?
Ubrania dla wędkarzy to dziedzina, w której różne marki i producenci cały czas rywalizują ze sobą coraz to nowymi technologiami i rozwiązaniami. Wybór rozmaitej odzieży wędkarskiej z roku na ...»
Jak wybrać kołowrotek?
Jak wybrać kołowrotek? Sprzęt od Corona Fishing – opinie i praktyczne porady Zdecydowana większość wędek wyposażona jest w kołowrotek. To jeden z najważniejszych elementów kija, stąd tak ważne, ...»
Okoń
Okoń Okoń (Perca fluviatilis) jest to ryba z gatunku okoniowatych, zaliczana do drapieżnych ryb słodkowodnych. Na całym świecie występują 3 gatunki okonia: -okoń azjatycki -okoń ...»
Szczupak
Szczupak Szczupak (Esox lucius) jest to ryba drapieżna z rodziny szczupakowatych, rozprzestrzeniona bardzo szeroko. Zasięg tych ryb wyłącznie w słodkich wodach jest największym naturalnym zasięgiem. Szczupaki ...»
Sandacz
Sandacz Sandacz (Sander lucioperca) to ryba z rodziny okoniowatych. Występuje w rzekach nizinnych, zbiornikach zaporowych, jeziorach oraz wyrobiskach. Sandacze mogą występować również w przybrzeżnych ...»
Przynęty na tęczaka
Pstrąg tęczowy zazwyczaj kojarzony jest ze stawami hodowlanymi. W tych miejscach najczęściej ryby łowione są na obrotówki wahadłówki, gumki czy niewielkie woblerki. Ciekawostką jest występowanie ...»
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.18 s