Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Wahadłówki > Wahadłówki Trout

Wahadłówki na Pstrąga - Trout

wahadłówki pstrągowe
wahadłówki pstrągowe
wahadłówki na pstraga
błystki na pstrąga

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Wyjątkowy zestaw obejmujący unikalne wahadłówki na pstrąga. Przygotowane specjalnie do łowienia dużych pstrągów potokowych i tęczowych. Wahadłówki Trout podzieliliśmy na dwie grupy o nazwie Wda i Brda. Wszystkie wyjątkowo starannie wykonane i celowo podniszczone, aby zbyt mocno nie świeciły i błyskały. Przecierki w zebrę tworzą wyjątkową fakturę na blaszkach, dzięki czemu przynęta w wodzie wygląda bardzo okazale. Klepane wahadełówki pstrągowe to hit już od wielu sezonów. Wahadłówki na pstrąga z grupy Trout  to przynęty wykonanez blaszki o grubości 1,5mm. Dzięki wadze będziesz mógł prowadzić te przynęty w mocnym nurcie bez obawy o wychodzenie wahadłóki na wierzch. Uzbrojone w kotwice nr 6.

BRDA - przynęty przygotowane na rzekę. Podczas prowadzenia w nurcie lub szybkiego zwijania w wodzie stojącej wahadełka pracują w jednej lini, bez znacznego wychylania na boki. Brdy dość łatwo wchodzą w ruch obrotowy. Najlepiej sprawdzają się podczas prowadzenia po łuku, lub z dużego dystansu po skosie rzeki pod prąd.
WDA - środek ciężkości przesunięty jest nieco do cześci ogonowej, przez co Wda trudniej uzyskuje ruch obrotowy. Ta przynęta lepiej sprawdza się w wolnym nurcie i przy prowadzeniu z nurtem. Odpowiednio prowadzona wahadłówka uzyskuje leniwą migoczącą pracę, która kusi drapieżniki w toni.


ModelDŁUGWAGACena
Brda Zebra5cm8g22.00 PLN
Brda Klepana5cm8g22.00 PLN
Wda Zebra5cm8g22.00 PLN
Wda Klepana5cm8g22.00 PLN
ZESTAW 4 SZT84.00 PLN
ModelCena
Brda Zebra22.00 PLN parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 8g
Brda Klepana22.00 PLN parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 8g
Wda Zebra22.00 PLN parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 8g
Wda Klepana22.00 PLN parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 8g
ZESTAW 4 SZT84.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
mazikrzych
ponownie dokupiłem te wahadła są sytuacje że pstrąg bierze tylko na nie,dodatkowo sprawdziła mi się na okoniach.
mazikrzych
pierwsze wyjście na trudne łowisko,jezioro w górach i pstrąg około 1,5kg bardzo wyżarty a jednak wziął nabrde klepaną.Jakość wykonania i praca tych wachadłówek a mam wszystkie pierwsza liga
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.35 s