Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty Spinningowe Hand Made > Obrotówki klepanki > Klepanka Aglia 1

Obrotówka na pstrąga - Aglia 1

obrotówka na pstrąga
obrotówka na pstrąga
obrotówki na klenie
Cena:

24.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Klepana Aglia 1 czyli najlepsza obrotówka na pstrąga w Polsce

Najczęściej wybierana obrotówka na pstrąga w naszym sklepie. Błystki obrotowe Klepanki CF to znane i cenione w całym kraju obrotówki. Wykorzystywane przez wielu najlepszych polskich spinningistów. Najbardziej doceniane są za doskonałą jakość wykonania oraz swoją wyjątkową pracę. Klepanki to obrotówki, które pracują niemal przy zetknięciu z wodą. Ich praca jest płynna i pozbawiona jakichkolwiek zakłóceń. Szczególnie polecamy Klepanki obrotówki Aglia na pstrągi, okonie, klenie i jazie oraz lipienie.
Aglia w rozmiarze 1 to najpopularniejsza i najchętniej wybierana obrotówka na pstrąga z naszej oferty. Bez względu na okres w jakim będzisz łowił Klepanka 1 doskonale sprzwdzi się zarówno w niewielkich strumieniach jak i największych rzekach pstrągowych w Polsce.


ModelDŁUGWAGACena
K1 MO3cm3g24.00 PLN
K1 MP3cm3g24.00 PLN
K1 SI3cm3g24.00 PLN
Zestaw 3 szt69.00 PLN
ModelCena
K1 MO24.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 3cm
WAGA: 3g
K1 MP24.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 3cm
WAGA: 3g
K1 SI24.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 3cm
WAGA: 3g
Zestaw 3 szt69.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
niezarejestrowany
Najlepsza obrotówka jaką miałem.
niezarejestrowany
Obrotówki super pracują odrazu po kontakcie pięknie wykonane
niezarejestrowany
Produkt wysokiej jakości i skuteczny.
PeleND
\"Piotrowe\" obrotki są bardzo skuteczne. Na te z elementami złota/miedzi regularnie łowię pstrągi i klenie.
niezarejestrowany
Startuje zaraz po wpadnięciu do wody. Praca jest płynna. Super wykonanie.
kiwi
Swietne obrotówki.
Dla mnie na razie nr 1
Siegacąc do pudeka, zawsze kończy sie, ze zakładam te blaszki i oczywiście kończy sie to rybą
Nie miałem na razie lepiej pracujących obrotówek a troche juz przerzuciłem tego żelastwa ☺
niezarejestrowany
przynęta wykonana z dużą starannością, w wodzie stojącej pracuje nienagannie, a że rybki nie chciały współpracować- no cóż
niezarejestrowany
pstrągi atakują jak należy ale niestety słabe strzemiączko się przerwało i paletka się straciła - trzeba pomyśleć o mocniejszych strzemiączkach
niezarejestrowany
dobrze pracuje, pstrągi atakowały niestety została na zaczepie
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Obrotówki LP Piotr Lipiec

Na początku 2008 roku, kiedy Corona Fishing stawiała pierwsze kroki w wyjątkowo interesującej dziedzinie czyli wędkarskim rękodziele obrotówki stanowiły niewielki element naszej sprzedażowej oferty. W początkowej fazie posiadaliśmy w ofercie produkty od trzech doskonałych rękodzielników, którzy specjalizowali się w produkcji najwyższej jakości błystek obrotowych. Zapewne niewielu z Was pamięta jeszcze legendarne wirówki Pana Romualda, które słynęły ze swojej skuteczności na grubych okoniach i szczupakach?  Z czasem pojawiły się koncepcje na własna linie produkcyjna wirówek trociowych i tak to się powoli rozkręcał temat wirującej wirówki czyli skutecznej błystki obrotowej.  Systematycznie pojawiały się pomysły na nowe produkty, na nowe i niecodzienne błystki obrotowe. My jako wędkarze wywodzący się od pstrągów potokowych koniecznie chcieliśmy mieć u siebie doskonałej jakości  w grupie obrotówka na pstrąg. To był fundament i cel jaki nam przyświecał. Obrotówki na pstrąga Piotr Lipiec pojawiły się w naszej ofercie po bodaj 3 latach działalności.
Producentem obrotówki na pstrąga był Piotr Lipiec. Początkowo niewielkie ilości i bodaj jedynie w dwóch rozmiarach. Wyjątkowo piękne i magiczny sposób wykonane obrotówki podbiły serca wędkarzy oraz przyznajemy nas samych. Kiedy obrotówki LP pojawiły się w naszej ofercie w ślad za nimi docierali do nas fani wirówki z całego kraju. Byli tacy którzy kupowali ich jednorazowo kilkadziesiąt sztuk. Samodzielnie je potem dekorując czy dodając jak to my mówimy wędkarskiego szamanizmu. Po wielu latach, Piotr Lipiec stał się dla nas kluczowym dostawcą ale i dobrym wędkarskim kolegą. Przegadaliśmy wspólnie wiele różnych koncepcji i pomysłów na nowe przynęty. Dziś wspólnie doprowadziliśmy do kilkunastu wzorów obrotówek, które znane są już w całej Polsce

Obrotówka na pstrąga Piotr Lipiec

Pierwsze obrotówki LP powstawały właśnie z myślą o pstrągach potokowych. Początkowo bodaj w rozmiarze Aglia 1 i Aglia 2 ale w wielu wersjach kolorystycznych. Pamiętamy te pierwsze, wyjątkowo piękne blaszki, które podbijały serca wędkarzy w całym kraju. Piotr Lipiec wykonywał swoje pierwsze blaszki  na różne sposoby i w różnych wersach kolorystycznych. Były blaszki czarne, miedziane, mosiężne i całkowicie srebrne. W archiwalnym pudełku Corona Fishing do dziś znajduje się pierwsza obrotówka na pstrąga LP.
Od początku współpracy minęło wiele lat. Dziś po wielkim sukcesie produktów LP doczekaliśmy się kilkunastu równych wersji produktów. Od najmniejszych wirówek ultralight, które wykonane są tak aby łowić nimi najdelikatniejszymi zestawami aż po wielkie szczupakowi wirówki w rozmiarze 6. Dla nas jednak dokładnie tak jak na początku kluczem i podstawa pozostaje klasyczna obrotówka na pstrąga. My w swojej ofercie posiadamy ich kilka odmian i wzorów. Duża frajdę dały nam Klepanki Comet, które doskonale wpisują się w gusta zarówno wędkarzy oraz pstrągów. Dla wielu fanów dużeych emocji nie lada gratką będą wirówki w rozmiarze 3 które staja się w rękach wprawnego spinningisty przynętą selektywna pozwalająca złowić prawdziwy okaz.
2.19 s