Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty Spinningowe Hand Made > Obrotówki klepanki > Spin Tuba

Spin Tuba

błystka obrotowa na troć
błystka obrotowa na troć
błystka obrotowa na łososia
obrotówka na troć
obrotówka na łososia

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Opis
Komentarze
Przed  Tobą przynęta, która posiada swoją skandynawską historię. Prototyp tej obrotówki łososiowej znaleźliśmy nad brzegiem Gauli. Przez kilka sezonów, jeździła z nami po świecie i łowiła łososie, pstrągi ale przy okazji okonie i szczupaki. Po latach okazało się, że jest to bardzo stara przynęta stosowana przez Szwedów i Norwegów do łowienia łososi, troci i pstrągów.

Dziś obrotówka na łososiei trocie debiutuje w naszej ofercie. To przynęta bardzo nietypowa, która potrafi odmienić sposoby łowienia salmonidów. Ciekawostka jest praca wirówki. Skrzydełko niemal nie stawia oporu przy prowadzeniu. Listek pracuje delikatnie by nie powiedzieć oszczędnie czasem nawet przygasając zmienia swój kierunek pracy. Zamocowana zamiast korpusy wirówki, łososiowa mucha tubowa pełni dodatkowa funkcję wabiącą.

Spin Tuba w tej wersji jaką widzisz może być stosowana na najpłytszych skandynawskich rzekach gdzie głębokość wody nie przekracza metra. Jednak w naszych warunkach muchę tego typu dociąża się czeburaszką. Dzięki możliwości niemal dowolnego zastosowania wagi obciążenia, możesz przynętę stosować w każdych warunkach bez względu na uciąg i głębokość wody. Koniecznie sprawdź tę przynętę na duże pstrągi oraz jeziorowe okonie.

Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.61 s