Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Muchy Spinningowe > Hydra Flaj

Hydra Flaj

spinningowe muchy na szczupaki
spinningowe muchy na szczupaki
spinningowe muchy na szczupaka
spinningowe muchy szczupakowe
spinningowe  duże muchy na szczpaki
Cena:

69.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
NOWOŚĆ
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Hydra Flaj to rewolucyjną przynętę muchową, przeznaczoną specjalnie na połów szczupaków. Zainspirowana przez dużego streamera, Hydra Flaj została stworzona z myślą o efektywności i trwałości. Jej konstrukcja opiera się na zaawansowanych syntetykach, które nawet w wilgotnych warunkach zachowują swoją formę i kolor. Wyróżnia się użyciem wysokiej klasy morskich haczyków, zdolnych sprostać wyzwaniom stawianym przez najbardziej waleczne ryby.

Hydra Flaj to obfity streamer zbudowany na solidnym haku, z którego wyprowadzony jest pleciony drut stalowy w ochronnej otulinie. Na jego końcu znajduje się kółko łącznikowe, do którego mocowany jest atrakcyjny ogon przynęty. Ogon można dodatkowo wyposażyć w niewielką kotwicę, zwiększającą skuteczność zacięć. Ta przynęta oferuje wiele możliwości zastosowania: możesz ją zbroić lekką czeburaszką i prowadzić na bardzo płytkiej wodzie, unikając zaczepiania o podwodną roślinność. Możesz także obciążyć Hydra Flaj, by efektywnie łowić na głębszych wodach. Dzięki temu, że przynęta pulsuje kusząco niemal w miejscu, skutecznie przyciąga uwagę drapieżników.

Unikalną cechą Hydra Flaj jest jej znikoma waga własna. Całe obciążenie przynęty stanowi jedynie zastosowana czeburaszka, co pozwala na używanie lekkich i średnich kijów szczupakowych, nawet operując ogromną przynętą. Możliwości zastosowania są rozległe: od prowadzenia przynęty na bardzo płytkiej wodzie, z minimalnym ryzykiem zaczepienia o roślinność, po efektywne łowienie na głębszych wodach. Przynęta pulsuje kusząco niemal w miejscu, co skutecznie przyciąga uwagę drapieżników, zapewniając wyjątkowe doznania podczas połowu.

ModelDŁUGCena
GLD20cm69.00 PLN
SI20cm69.00 PLN
GRF20cm69.00 PLN
RD20cm69.00 PLN
ZESTAW 4SZT262.00 PLN
ModelCena
GLD69.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 20cm
SI69.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 20cm
GRF69.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 20cm
RD69.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 20cm
ZESTAW 4SZT262.00 PLN -+
DŁUG:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.41 s