Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Kwiskie > Kwiski Kasper

wobler pstrągowy - Kasper

wobler na pstrąga
wobler na pstrąga
woblery na pstrąga
Cena:

38.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Kasper to typowy wobler pstrągowy, wzorowany na Kwiskim Foxinusie, jest mocniej spłaszczony na bokach, przez co uzyskał znacznie bardziej drobną i migotliwą akcję. Wobler pstrągowy Kasper charakteryzuje się wyjątkowym lusterkowaniem. Świetnie sprawdzają się w bardzo szybkim nurcie. Swoją pełnię możliwości pokazują w największych bystrzach, gdzie sprowadzane w poprzek nurtu hasają tuż nad kamieniami. Ukryte za przeszkodami drapieżniki zdecydowanie atakują nasze Kwiskie Kasperki. Woblerek wykonany jest z myslą o pstrągach, jednak doskonale sprawdza się w połowie brzan, kleni i wszelkich „nurtowych” drapieżników.
Wobler lekko pływający.
Głębokość schodzenia do 1,2 metra. Zbrojenie: kotwice JMC.


ModelDŁUGWAGACena
BL5,5cm4,5g38.00 PLN
PSN5,5cm4,5g38.00 PLN
GL5,5cm4,5g38.00 PLN
GLD5,5cm4,5g38.00 PLN
PSF5,5cm4,5g38.00 PLN
ORF5,5cm4,5g38.00 PLN
YL5,5cm4,5g38.00 PLN
STR5,5cm4,5g38.00 PLN
OL5,5cm4,5g38.00 PLN
Zestaw 9 szt.333.00 PLN
ModelCena
BL38.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 4,5g
PSN38.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 4,5g
GL38.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 4,5g
GLD38.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 4,5g
PSF38.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 4,5g
ORF38.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 4,5g
YL38.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 4,5g
STR38.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 4,5g
OL38.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 4,5g
Zestaw 9 szt.333.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
dariuszmajkowski1@wp.pl
POLECAM MAM WSZYSTKIE WZORY\r\nŚWIETNA PRACA I SKUTECZNOŚĆ
dariuszmajkowski1@wp.pl
ŚWIETNA SERIA DOBRZE MI SIĘ SPRAWDZIŁA W POPRZEDNICH SEZONACH
Filip1980
Praca i lotność super. Na moje rzeczce wobler super łowny. Polecam.
wojtek1977
Pstrągi się do nich \" lepią \" . Szczerze polecam.
niezarejestrowany
Kaspery to moje ulubione. Polecam każdemu ze względu na wykonanie i pracę.
PeleND
\"Kasperek\" ma coś w sobie z foxinusa, ale jak dla mnie to jednak taki mniejszy wariat. Co do samej pracy w porównaniu do moich foxinusów, a mam też kilka starszych modeli to jednak ten kasper różni się dość wyraźnie od swojego starszego \"brata\". Chętnie po niego sięgam.
mischa
Pewniak w pudełku, wersja GL na czystej Kwisie bardzo skuteczna
niezarejestrowany
Witam właśnie miałem okazję przetestować kaspera świetna praca idealny na wąskie rzeczki w świętokrzyskim, pozdrawiam :)
sandaczyk22
No jestem zaskoczony. Woblera kupiłem już dawno, ale dziś dopiero mogłem przetestować go na pstrągach. Wybraliśmy się we czwórkę i tylko ja wyciągnąłem rybę. Zameldowały się 2 pstrążki jeden 31cm, a drugi jeszcze ,,niepełnoletni" 24cm. Oczywiście wróciły do wody, polecam Kasperka w kolorze GL.
niezarejestrowany
Co mogę powiedzieć na temat tego woblera to same superlatywy bo nigdy mnie nie zawiódł a jak ktoś potrafi go wykorzystać to nawet z przełowionej wody można kabana wyciągnąć bez żadnego ale:)
zambezi
6 kwietnia br. urocza rzeczka ( szer.8-10 m)przy ujściu do wisły. Przy drugim rzucie Kasperkiem potworny atak. Spinning w parabolę, ujrzałem tylko na 3 sek. cielsko szczupaka i .. woblerek z nim odjechał. Moja wina bo nie miałem przyponu. To miały być takie pierwsze koty za płoty na początku sezonu. Trzeba Kasperka odkupić!
kamil
Duże pstrągi go lubią :)
ango
Ciekawie pracuje trzeba samemu wypróbować
krystian_w
Najskuteczniejszy jak do tej pory wobler w moim pudełku, uwiesi się na nim nie tylko potok, ale i kleń, okoń czy szczupły. Doskonała praca ogonkiem, lubi agresywnie odjechać prowadzony pod prąd. Polecam
Franek1985
Serdecznie polecam każdemu. Połowiłem na niego wiele potoków. Lotny i celny wobler.
lipien9900
Od pewnego czasu robie zakupy w tym sklepie i powiem , że szukałem takich woblerów na kropkowane długo i w końcu znalazłem. Są dobre na wszyskie ryby występujące w rz.Kwisie i nie tylko złapałem na nie jednego potoka, tęczaka, szczupaka i okonia. Są bardzo dobrze wykonane i ich łowność piewsza klasa.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Wobler pstrągowy. Kwiski Kasper

Wobler pstrągowy Kasper powstał na bazie doświadczeń z jednym z najbardziej skutecznych i uniwersalny woblerów w Polsce czyli Kwiskim Foxinusie.  Kasper jest smukły i nieznacznie wygrzbiecony jego budowa decyduje w dużej mierze o pracy, która charakteryzuje się migotaniem. Niestabilnością i drżeniem. Kasper to wyjątkowo uniwersalny wobler. Od wielu sezonów stosowany jest na wiele ryb drapieżnych żyjących w naszych wodach. Świetnie sprawdza się na brzanach, kleniach i okoniach.

Jak łowić na wobler pstrągowy. Kwiski Kasper

Kasper to wobler pstrągowy o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Sprawdza się w większych i mniejszych rzekach. Jest doskonały do prowadzenia z nurtem ale najlepsze efekty daje jeśli rzucimy przynętę pod przeciwny brzek i będziemy ją sprowadzali po łuku. Kasper doskonale sprawdza się prowadzenia pod prąd tuz przy „swojej”  burcie. Wówczas możemy mu dodatkowo nadawać nieco życia przez stosowanie pauz lub delikatnych szarpnięć
3.06 s