Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Brodnickie > Hulk

Hulk

wobler na pstrąga PG
wobler na pstrąga PG
woblery pstrągowe paweł grzecznik
Cena:

47.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Charakterystyczny kształt woblerów powstających nad Drwęcą i jej dopływami. Ostra, ale jednocześnie drobna praca, połączona z szybkim sprowadzaniem do dna zadecydowała o tym, że głównym przeznaczeniem woblera Hulk jest pstrąg. Lotność i możliwość prowadzenia w ostrym nurcie zachęca do kuszenia szczupaków, okoni oraz dużych kleni żyjących w rzekach nizinnych. Wielu wędkarzy w ostatnich latach stosuje przynęty tego typu do połowu troci i łososi. Hulk reprezentuje woblery na pstrąga, jednak ze względu na długość 6cm często wybierany jest do połowu trocie w okresie letnim. Szczególnie sprawdza się w nieco większych rzekach.

Woblery na pstrąga Paweł Grzecznik

Brodnicki Hulk to bardzo istotna przynęta w naszych pstrągowych pudełkach. Szczególnie skuteczny na nieco większych rzekach gdzie warto zaprezentować woblera w wodzie o głębokości około metra a moze nieco głębiej. Drobna, lusterkująca praca z tendencjami do pracy ogonowej. Doskonały temat na przełowione pstrągowe rzeki.

Wobler pływający, uzbrojony w kotwice nr 8.


ModelDŁUGWAGACena
ORF6cm5g47.00 PLN
OL6cm5g47.00 PLN
GLD6cm5g47.00 PLN
PST6cm5g47.00 PLN
ZESTAW 4 SZT184.00 PLN
ModelCena
ORF47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 5g
OL47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 5g
GLD47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 5g
PST47.00 PLN parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 5g
ZESTAW 4 SZT184.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
Adrian1987
Cudenko.
Po rzucie powolutku opada do 20-25cm pod tafle i stamtåd startuje. Czuly! Zaczyna pracowac mocno juz przy pierwszym najmniejszym oporze wody i kontunuuje tak juz jednolicie do ostatniego obrotu kolowrotkiem. Ladnie staje na zawolanie, pod koniec i przy podniesionej lince wyplywa co pomaga oplywac podwodne galezie. Swietnie radzi sobie na bystrzach, w silnym nurcie mocno wyczuwalny, mozna postawic i poudawac slabå rybke walczåcå z nurtem. Z prådem jesli chcemy by pracowal pod wodå wymaga raczej energicznego sciågania, inaczej niesie go po powierzchni.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.85 s