Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Kwiskie > Foxinus 9

Wobler na dużego pstrąga

wobler na duże pstrągi
wobler na duże pstrągi
wobler na dużego pstrąga
woblery na duże pstrągi
najlepsze woblery na dużego pstrąga
Cena:

52.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Duży Foxinus to od lat tajna broń Remigiusza na duże pstrągi. Praktycznie przez cały sezon pstrągowy ma swoje pewne miejsce w pudełkach. Foxinus w wersji 9 cm to przynęta selektywna, przeznaczona do obławiania miejsc, w których spodziewamy się prawdziwego lorbasa. Mimo swojej długości nie jest obfitą przynęta i bardzo często łowi mniejsze pstrągi. Nasz pogromca wielkich pstrągów pracuje bardzo drobno, z migotliwą i nieco drżącą akcją. Jest bardziej subtelny niż klasyczna wersja starego Foxinusa. Wobler w tej wielkości doskonale sprawdza się też na sandaczach i szczupakach.

Foxinus 9cm - Idealny wobler na dużego pstrąga

Foxinus to bardzo uniwersalny wobler na duże pstrągi. Jego przeznaczniem są łowiska z nieco większą i głębszą wodą. Są jednak malutkie rzeki z dołkami gdzie mozesz go z powodzeniem zastosować. Foxinus 9 to pozycja obowiązkowo w pudełku każdego pstrągarza, to wobler, który ma na swoim rachunku wiele rekordowych ryb.
  • Wszechstronność: Niezależnie od tego, czy wędkujesz na spokojnych odcinkach rzeki czy wśród gwałtownych nurtów górskich rzek, Foxinus 9cm doskonale się sprawdzi niemal w każdych warunkach.
  • Unikalna praca przynęty: Subtelne migotanie z lekką nieregularnością sprawia, że jest nieodparcie atrakcyjny dla pstrągów, imitujących zachowanie żywych ryb.
  • Stabilność: Ten wobler został zaprojektowany tak, by perfekcyjnie utrzymywać się na wybranej głębokości, co jest kluczem do skutecznego łowienia w różnych warunkach wodnych.
  • Miejsca zastosowania: Szczególnie skuteczny w głębszych rynnach i przy burtach. Prowadzenie z prądem? Foxinus 9cm dostarczy Ci niesamowitych efektów!

ModelDŁUGWAGACena
PSF9cm6g52.00 PLN
ORG9cm6g52.00 PLN
PSN9cm6g52.00 PLN
GL9cm6g52.00 PLN
OL9cm6g52.00 PLN
Zestaw 6szt300.00 PLN
ModelCena
PSF52.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 9cm
WAGA: 6g
ORG52.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 9cm
WAGA: 6g
PSN52.00 PLN parametry
DŁUG: 9cm
WAGA: 6g
GL52.00 PLN parametry
DŁUG: 9cm
WAGA: 6g
OL52.00 PLN parametry
DŁUG: 9cm
WAGA: 6g
Zestaw 6szt300.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
niezarejestrowany
Zakupione ostatnio 2 sztuki bardzo łowne , niestety jakoś tragedia. PSN się przelamał w pół PSF się rozkleił przy ogonie i widać stelaż\r\n
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.74 s