Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Plecionki > JMC > JMC 8XCJ ŻÓŁTA

Plecionka jmc 8xcj - Żółta

plecionka jmc 8xcj
plecionka jmc 8xcj
japońska plecionka na sandacza
plecionka na sandacza JMC 8xcj
plecionk na sandacza
Cena:

127.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze

Najwyższej jakości, japońska plecionka JMC 8XCJ

Świetnej jakości produkt, który zdobył uznanie wielu wędkarzy w całej Polsce. Jakość oraz parametry użytkowe nie ustępują wielokrotnie droższym linkom dostępnym na rynku. Wyjątkowo cicha, miękka i gładka plecionka o okrągłym przekroju. Nowa plecionka JMC 8XCJ wykorzystuje najnowsze technologie stosowane w przemyśle wędkarskim. Linka została wyprodukowana z włókien Omega PE, które mają o 120% większą wytrzymałość niż standardowe włókna PE. Linka jest doskonale śliska, wiotka i miększa co decyduje o bardzo długich rzutach. Jest niebywale mocna i trwała. Nie chłonie wody i pozwala na komfortowe łowienia przez kilka sezonów. Oryginalny produkt Japoński! Ośmiosplotowa plecionka JMC 8XCJ w kolorze żółtym to nowość na sezon 2020, która zapewne okaże się hitem na rynku wędkarskim w Polsce.
Plecionka JMC 8X to doskonałe połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Jest niezwykle śliska, mocna i wiotka, oraz nie posiada pamięci do kształtów. Ten model japońskiej plecionki spinningowej szczególnie upodobali sobie wędkarze łowiący sandacze i okonie. Plecionka na sandacza JMC 8XCJ to przede wszystkim moc oraz trwałość oraz co najwazniejsze wiotkość i niebywała gładkość. Dzięki tym parametrom twoje rzuty będa celne i długie. Prowadzenie przynęty bezszelestne i bardzo precyzyjne. Wiele dostępnych rozmiarów pozwala na dobranie odpowiedniego względem preferowanej metody łowienia.

ModelDŁUGMOC LINKICena
PE #0,8150m7,3kg127.00 PLN
PE #1,0150m9,1kg127.00 PLN
JPE #1,2150m11,4kg127.00 PLN
PE #1,5150m14kg127.00 PLN
PE #2,0150m15,9kg127.00 PLN
PE #2,5150m18,2kg127.00 PLN
PE #0,6150m6,4kg127.00 PLN
ModelCena
PE #0,8127.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 150m
MOC LINKI: 7,3kg
PE #1,0127.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 150m
MOC LINKI: 9,1kg
JPE #1,2127.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 150m
MOC LINKI: 11,4kg
PE #1,5127.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 150m
MOC LINKI: 14kg
PE #2,0127.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 150m
MOC LINKI: 15,9kg
PE #2,5127.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 150m
MOC LINKI: 18,2kg
PE #0,6127.00 PLN parametry
DŁUG: 150m
MOC LINKI: 6,4kg
pONczek
Bardzo przyjemna i delikatna plecionka jak na rozmiar #3.0 (0.28) . Płynnie schodzi ze szpuli i jak dotąd żadnej brody mimo iż spinninguje przynetami od 15g łącznie. Bez wahania polecam.
alma59
Sprawdzila się w 100 procentach\r\nPolecam
sulewske@interia.pl
Plecionka 008 żółta, w tej chwili w fazie testów, jak na razie opinie pozytywne.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Plecionka JMC 8xcj

Kiedy po raz pierwszy mieliśmy kontakt z plecionkami firmy JMC to bez skrępowania należy wspomnieć że produkty te nie zyskały szczególnego u nas uznania. Zapewne przyczyna takiego stanu rzeczy było to że na naszych zestawach zwykle nawijaliśmy mocne, często celowo przegrubiane linki pozwalające na siłowe zmaganie się z zaczepami oraz dużymi wiślanymi rybami.

Z biegiem czasu plecionka JMC 8XCJ co raz częściej trafiała na szpule naszych kołowrotków a tę zmianę zapoczątkowały okoniowe, kleniowe i pstrągowe grubości plecionki. Okazała się że nawet najcieńsze plecionki JMC 8XCJ czyli PE0,4 aż do PE0,8 wzorowo wpisały się w nasze lekkie i średnie łowienie z wykorzystaniem najdrobniejszych główek jigowych oraz niewielkich woblerków czy cykad. Linka pozwalała na utrzymanie pełnego komfortu podczas ciężkich warunków na łowisku. Bardzo często plecionkę wykorzystujemy w Wiśle czyli w miejscach gdzie  na dnie zalęgają kamieni oraz reszty umocnień brzegowych. Dal wielu plecionkę są to zawady, które wiele produktów eliminują z użytkowania. W lekkim spinningowaniu plecionka sprawdziła się doskonale. Plecionka 8XCJ bardzo chętnie wykorzystywana jest przez wielu wędkarzy do połowu sandaczy, szczupaków dużych boleni oraz w ostatnim czasie do pstrągowania. Podczas łowienia z opadu kluczowych jest kilka parametrów z których JMC 8XCJ słynie na rynku

Plecionka JMC 8xcj opinie

Nowy produkt, który pojawia się na rynku potrzebuje nieco czasu aby można mówić o jakiejkolwiek opinii na jego temat. Bardzo podobnie było z plecionka JMC. Kiedy w 2020 roku po raz pierwszy plecionki pojawiły się na rynku, opinie klientów na temat tego produktu były bardzo różne. Od tych wyjątkowo pozytywnych do takich które dawały pod wątpliwość sukces wspomnianej plecionki. Początkowy okres to edukacja naszych Klientów w zakresie numeracji jeśli chodzi o rozmiarówkę oznaczana w nomenklaturze japońskiej czyli zapisem grubości przyporządkowanej do mocy (PE). Wybór odpowiedniej plecionki determinował powstawanie wiarygodnej opinii i rece3nzji naszego produktu.

Wraz ze zwiększeniem ilości Sprzedaży, plecionka jmc 8xcj opinie zbierał niemal za każdym razem bardzo pozytywne a to co wpływało na ocenę produktu to przede wszystkim wyjątkowo wytrzymałość linki. Wielu wędkarzy po nawinięciu plecionki już o grubości PE1,5 było bardzo zdziwionych jej maksymalnym obciążeniem które linka wytrzymywała a wspomnianą wytrzymałość zestawiali z linkami o połowę grubszymi. Kolejne sprawa która wpłynęła da świetne opinie o plecionce JMC 8xcj to jej gładkość i śliskość.

To wędkarze cenili szczególnie jeśli chodzi o uzyskanie maksymalnych odległości rzutów. W przypadku połowu kleni oraz boleni na często nielotne przynęty ta cecha miała ogromne znacznie podczas wyboru plecionki. A co z sandaczami i okoniami? Jeśli chodzi o niewielkie średnice to przyznać musimy, że największym hitem w sprzedaży okazały się trzy rozmiary PE#0,4, PE#0,5 oraz PE#0,6. Najcieńsza plecionka 8xcj opinie zyskała bardzo pozytywne wśród wędkarzy specjalizujących się w metodzie ultralight i ci właśnie wędkarze cenią ten produkt za wyjątkowa trwałość oraz wytrzymałość przy minimalnej grubości. Grubsze rozmiary to najbardziej uniwersalne linki okoniowe w naszej ofercie. Plecionka na sandacza zwykle wybierana jest w dwóch grupach po pierwsze są to linki średniej grubości pozwalające operować lekkimi zestawami a po drugiej stronie będziemy mieli do czynienia z plecionkami stosunków grubymi czyli już w przedziale PE#2,0 czy nawet PE#2,5
1.56 s