Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Kołowrotki > Shimano > Nasci

shimano nasci fc

kołowrotek shimano nasci
kołowrotek shimano nasci
shimano nasci
kołowrotek shimano nasci fc
shimano nasci
Cena:

377.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Shimano Nasci FC to bez wątpienia  lider  niezwykle popularnej serii przystępnych cenowo kołowrotków, zbudowanej na bazie technologii HAGANE.  Najnowsza odsłona kołowrotka Nasci to bez wątpienia wyjątkowo atrakcyjna propozycja w grupie niskobudżetowych młynków spinningowych. Shimano Nasci w istoty sposób konkuruje dzięki swoim walorom z innymi często dwukrotnie droższymi propozycjami innych producentów.
Najnowsze modele na sezon 2022 zostały wyposażone w przekładnię HAGANE, czyli ramę odkuwaną na zimno z jednego kawałka metalu. Mechanizm napędowy to najważniejszy element kołowrotka, który w bezpośredni sposób odpowiada za trwałość i moc kołowrotka. Dzięki temu w kołowrotku Shimano Nasci uzyskaliśmy wyjątkową moc i trwałość przy utrzymaniu niewygórowanej ceny zakupu. Odkuwana na zimno przekładnia HAGANE pozwala uzyskać ogromną wytrzymałość przez co  zużywa się wolniej, niż standardowe przekładnie innych producentów
Mimo stosunkowo niskiej cenie jak na kołowrotki Shimano, Nasci  jest kołowrotkiem zbudowanym w oparciu o kilka naszych autorskich i opatentowanych technologii. SilentDrive, gwarantuje płynną, niemal maślaną i cicha  pracę w każdych warunkach. Bardzo istotne jest zastosowanie specjalistycznego uszczelnienia CoreProtect, które decyduje z kolei o bezawaryjności i doskonałej pracy przez wiele sezonów. Doskonałe zabezpieczeni łożyska oporowego oraz mechanizmu wewnętrznego przed działaniem wody oraz piachu wpłynęło na wyeliminowanie kwestii dotyczących uszkodzeń tych elementów istotne i najbardziej obciążane elementy napędowe zostały doskonale chronione, w wyniku czego kołowrotek dłużej posłuży w sposób bezawaryjny. Uszczelnienie to zaimplementowaliśmy również w rolce prowadzącej, by zagwarantować jej lepszą żywotność.
Wszystkie kołowrotki Shimano Nasci to młynki przystępne cenowo z technologią Hagane,  Dodatkowo wykorzystano w kołowrotkach najnowszy napęd X-Ship. Podstawową cechą naszego zaawansowanego systemu jest solidny i sztywny napęd, którego sercem są obustronne łożyska, amortyzującymi go podczas przeciążeń.

ModelCena
FC 500377.00 PLN
FC 2500387.00 PLN
FC C3000387.00 PLN
FC 4000427.00 PLN
FC 5000 XG427.00 PLN
ModelCena
FC 500377.00 PLN -+
FC 2500387.00 PLN -+
FC C3000387.00 PLN -+
FC 4000427.00 PLN -+
FC 5000 XG427.00 PLN -+
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.36 s