Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Kołowrotki > Shimano > SLX XT

Multiplikator Niskoprofilowy SLX XT

Multiplikator Shimano SLX XT
Multiplikator Shimano SLX XT
Shimano SLX XT
SLX XT
Shimano SLX
Cena:

547.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Ulepszona wersja SLX-a, wyposażona w hamulec SVS o szerszym zakresie regulacji. Shimano SLX XT 151 to profesjonalna wersja niedrogiego multiplikatora baitcastingowego z rodziny SLX, wyposażona w zaawansowany system hamulca rzutowego o szerokim zakresie ustawień.Multiplikator do profesjonalnych zastosowań musi charakteryzować się przede wszystkim dużą wytrzymałością.

Projektując go, postawiliśmy więc na aluminiową, odkuwaną na zimno obudowę HAGANE. Nie tylko wspiera ona wytrzymałość SLX XT, ale również przekłada się na większą sztywność konstrukcji, oferując lepsze czucie przynęty i brań. Efektywne przełożenie mocy z dłoni na mechanizm gwarantuje długa, podwójna korba aluminiowa z wygodnymi knobami, a w walce z dużą rybą przydatny okaże się hamulec o sile docisku nawet 5. 5kg.Chcąc uczynić SLX XT wszechstronnym w zastosowaniu, wyposażyliśmy go w zaawansowany system odpowiedzialny za kontrolowanie rzutów – system hamowania szpuli SVS, który pozwala korzystać z przynęt o szerokim zakresie wagowym. Dzięki niemu, multiplikator bez problemu radzi sobie z przynętami lekkimi - już od 8g, oraz nieco cięższymi - do 75g (zakres szacowany). Reszta parametrów jest bardzo zbliżona do podstawowego modelu SLX, oferując tym samym wysoką jakość w przystępnej cenie.Jeśli szukasz możliwie najbardziej wszechstronnego multiplikatora, którym z powodzeniem będziesz mógł łowić na mniejsze, jak i większe przynęty, SLX XT to najlepsza propozycja w tym segmencie cenowym.

Dostępne w ofercie 3 wersje przełożenia (standardowe, HG, XG) pozwolą wybrać model idealnie dopasowany do łowienia konkretnych gatunków ryb. Wersja standardowa sprawdzi się jako najbardziej uniwersalna, HG z szybszym przełożeniem znajdzie zastosowanie szczególnie podczas łowienia sandaczy w opadzie, a najszybszą wersję XG polecamy do łowienia na opływowe woblery (twitching).

ModelCena
SLX XT 151 Lewa Ręka547.00 PLN
SLX XT 151 HG Lewa Ręka547.00 PLN
SLX XT 151 XG Lewa Ręka547.00 PLN
ModelCena
SLX XT 151 Lewa Ręka547.00 PLN -+
SLX XT 151 HG Lewa Ręka547.00 PLN -+
SLX XT 151 XG Lewa Ręka547.00 PLN -+
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.38 s