Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Kołowrotki > Shimano > Twin Power XD

shimano Twin Power XD

twin power xd 4000
twin power xd 4000
Shimano twin power xd
Cena:

2027.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Niewiarogodnie mocny i trwały nowy Twin Power XD. Najmocniejszy kołowrotek w serii Magnumlite.  Kołowrotek powstał celowo na najcięższych zastoswań. Shimano Twin Power XD jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wędkarzy łowiących waleczne i mocne ryby w morzu i oceanie. Dzięki niespotykanej w innych kołowrotkach, wytrzymałości i mocy śmiało można to rozwiązanie zastosowań do najcięższych zastosowań słodkowodnych. Mimo priorytetu jakim jest niezniszczalność Twin Power XD do niebywale lekka i płynnie działająca konstrukcja znana z klasycznej wersji TP. W pełni metalowa przekładnia Hagane została odkuta na zimno a jej zadaniem jest wspieracie wszystkich mechanizmów wewnętrznych. Takie rozwiązanie przekłada się w bezpośredni sposób na płynność pracy i brak jakiegokolwiek oporu podczas prowadzenia nawet ciężkich i wymagających przynęt. Twin Power XD pracuje bardzo lekko i płynnie. Jest cichy a jego praca przypomina najwyższe modele Shimano. Kołowrotek jest w całości uszczelniony co sprawia, że nawet najtrudniejsze warunki nie są przeszkoda w łowieniu Najnowszy TP XD idealnie sprawdzi się w ciężkim łowieniu walecznych ryb.

ModelCena
XD FA C3000 HG2 027.00 PLN
XD FA C3000 XG2 027.00 PLN
XD FA 4000 HG2 027.00 PLN
XD FA 4000 PG2 027.00 PLN
XD FA 4000 XG2 027.00 PLN
ModelCena
XD FA C3000 HG2 027.00 PLN -+
XD FA C3000 XG2 027.00 PLN -+
XD FA 4000 HG2 027.00 PLN -+
XD FA 4000 PG2 027.00 PLN
XD FA 4000 XG2 027.00 PLN
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Shimano Twin Power XD

CoreSolid Series - seria kołowrotków o wysokiej mocy i wytrzymałości.
Przekładnia HAGANE - produkowana w technologii odkuwania metalu na zimno, oferuje najwyższa wytrzymałość i wolniejsze zużywanie niż przekładnie odlewane ciśnieniowo.
Zębatki Mikromodułowe - super precyzyjnie wytworzone elementy pośrednie napędu o mikroskopijnych zębach, gwarantujące płynną i cicha pracę.
X-SHIP - czysta moc i gładka praca pod obciążeniem jest zasługa podpartego na dodatkowych łożyskach napędu. Dzięki amortyzacji w postaci łożysk, napęd ten może znieść więcej i łatwiej radzi sobie z dużymi przeciążeniami.
HAGANE Body - obudowa wykonana z kutego na zimno magnezu lub aluminium. Posiada zwiększona sztywność, która skutkuje lepsza ochrona elementów napędowych podczas dużych przeciążeń.
Rotor Magnumlite (MGL) – specjalnie zaprojektowany, ultralekki rotor wykonany z Ci4+, o asymetrycznym kształcie zwiększającym płynność obrotów. Mechanizm zbijania rolki został przesunięty na przeciwległa do rolki stronę rotora, przez co środek ciężkości w momencie obrotu zostaje zmieniony. Opór, z jakim pracuje rotor, został zmniejszony o 30%.
Napęd SilentDrive - specjalnie dopracowany napęd, który nie wymaga okresu dotarcia elementów - już od nowości są one spasowane idealnie, przez co kołowrotek pracuje gładziej i ciszej.
G Free Body - technologia polegająca na przesunięciu środka ciężkości w stronę ręki wędkarza. Sprawia ona, ze kołowrotek wydaje się lżejszy i mniej meczy dłoń podczas wielogodzinnych wypraw.
AR-C Spool - rodzaj szpuli zaprojektowanej przez SHIMANO, charakteryzujący się specjalnie wyprofilowaną krawędzią, która pozwala oddawać dalsze rzuty niż w przypadku szpuli standardowej. Pozwala ona schodzić lince ze szpuli w mniejszych pętlach, dzięki czemu zmniejszone jest tarcie na pierwszej przelotce wędziska.
Ci4+ - to specyficzna, opatentowana przez SHIMANO mieszanka kompozytowa carbonu. Charakteryzuje ją wysoka wytrzymałość oraz niebywała lekkość, która sprawia, ze Ci4+ może być z powodzeniem wykorzystywane w produkcji obudowy, rotora i korby kołowrotków dedykowanych do ultralekkiego spinningu.
Szpula Long Stroke - podnosi odległość oddawanych rzutów. Można ja znaleźć w wielu nowych kołowrotkach SHIMANO z przednim hamulcem z serii CoreSolid i Magnumlite. Jej atuty można dostrzec szczególnie z lekkich odmianach łowienia z użyciem cienkich żyłek i plecionek.
(S) A-RB - łożyska kryte o podniesionej wytrzymałości, zabezpieczone antykorozyjnie. To najwyższy rodzaj łożysk, montowany w naszych najlepszych kołowrotkach.
Kabłąk jednoczęściowy - wykonany z jednego kawałka aluminium lub tytanu, pozwala lince ześlizgiwać się bez przeszkód wprost na rolkę prowadzącą. Zmniejsza tez szanse na skręcanie się linki lub oplatanie wokół rotora.
Hamulec Cross Carbon - Hamulec wyposażony w podkładki carbonowe, gwarantujące większy zakres ustawień i najbardziej płynna prace pod obciążeniem.
X-Protect - najlepsze uszczelnienie w kołowrotkach SHIMANO, bazujące na labiryntowej konstrukcji nasady łożyska oporowego. Sprawia ona, ze woda nie może dostać się do wnętrza kołowrotka, a co za tym idzie, przekłada się na jego dłuższa żywotność. X-Protect może znieść nawet chwilowe, pełne zanurzenie w wodzie.
1.07 s