Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Kołowrotki > Shimano > Soare

Shimano Soare XR C2000SSPG

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Opis
Komentarze
Shimano Soare XR C2000SSPG to kołowrotek, który powstał w zamyśle inżynierów celowo do łowienia pstrągów, początkowo dostępny jedynie na wewnętrznym rynku japońskim (JDM), z biegiem czasu zaadaptowany w Europie do bardzo popularnej metody trout area. Z biegiem czasu okazało się, że Soare XR C2000SSPG dzięki swoim nieprawdopodobnym właściwościom stał się legendą wśród kołowrotków służących do lekkiego i ultralekkiego łowienia. Jego najbardziej cenione cechy to maślana praca, przypominająca pracę znacznie droższych młynków. Kolejna rzecz to niebywale trwała konstrukcja oraz moc przekładni (PG) dzięki której śmiało możesz stosować przynęty stawiające opór wodzie takie jak wirki, woblery czy wahadłówki. Shimano Soare to kołowrotek który bardzo często porównywany jest do Shimano Twin Power, właśnie ze względu na niebywale mocny i trwały mechanizm napędowy.

Shimano Soare XR 2000SS PG został wyposażony w odkutą na zimno przekładnię HAGANE a całość solidnie uszczelniono dzięki CoreProtect, ten element dał ogromną przewage nad innymi kołowrotkami bowiem nawet intensywne zamoczenie młynka nie wpływa na jego kulturę pracy. Najważniejszą i najbardziej cenioną cechą Soare jest jego niskie przełożenie, które wynosi  4.3:1, dając około 57cm nawoju przy jednym obrocie korbki. Daje to wędkarzowi ogromna moc, która pozwala na łowienie naprawdę ogromnych ryb oraz co najbardziej ważne pozwala na stosowanie przynęt stawiających znaczy opór podczas prowadzenia. Soare świetnie radzi sobie z obrotówkami, wahadłówkami czy woblerami. P

Przed Tobą bezwzględnie najmniejszy i jednocześnie najmocniejszy kołowrotek na rynku, który idealnie sprawdzi się podczas łowienia okonie, pstrągów, kleni czy jazi. Doskonale wpisuje się co raz bardziej popularne łowienie pstrągów na wszelkiego rodzaju gumki  z wykorzystaniem delikatnych i któtkich wędek do zestawu okoniowego to nasz lider, który nie ma sobie równych w całej ofercie młynków na rynku. Shimano Soare BB C2000SSPG jest jednak bez wątpienia najlepszym wyborem w  wymagającej i bardzo popularnej w Polsce metodzie łowienia Trout Area.

Shimano Soare XR C2000 PGSS

  • Seria QUICKRESPONSE
  • Napęd X-Ship gwarantuje łatwy i równy nawój
  • Lekki, asymetryczny rotor CI4+ Magnumlite
  • Płytka szpula AR-C z kutego na zimno aluminium
  • Wodoodporny hamulec
Pojemność szpuli(mm/m): 0.14-115m
Masa: 155g
Przełożenie: 4.6:1
Ilość łożysk: 8 krytych łożysk SA-RB + 1 rolkowe

ModelCena
XR C2000SSPG1 397.00 PLN
ModelCena
XR C2000SSPG1 397.00 PLN
tadeusz163
do okoniowej wędeczki super, praca masełko, hamulczyk bajka
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.29 s