Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Jerki > Kung

Kung

Cena:

147.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Film
Najnowszy jerk w naszej ofercie. Nowość na szczupakowy sezon 2023! Kung to przynęta do bardzo konkretnego zastosowania i oczywiście do łowienia bardzo konkretnych szczupaków. Żywiołem Kunga jest otwarta woda, głęboka toń i polujące na sporej rybie szczupaki.
Koncept na tego dużego Jerka powstał podczas łowienia szczupaków na otwartej wodzie. Kluczem było stworzenie dużej, masywnej przynęty, która będzie pozwalała na oddawania długich rzutów i sprowadzenie na co najmniej kilka metrów głębokości. Potrzebowaliśmy bardzo charakterystycznej, nieco leniwej i powolnej pracy z niewielką amplitudą. Celem był jerk, wobler o pracy która będzie szczupaka mroczyła swoją regularnością, ale uwaga! Do Kunga dodaliśmy duże i mocno wirujące skrzydełko z blaszki obrotowej, którego zadaniem jest wywołanie u szczupaka agresji. Przynęta została wykonana w czterech najbardziej lubianych przez nas kolorach, co do których jesteśmy przekonani, że bez względu na okoliczności łowić będą doskonale.
Kung to przynęta otwartej wody. Lubi dużą głębokość i powolne prowadzenie. Śmiało możesz przy stosowaniu krótkich pauz sprowadzić go na pięć, a nawet siedem metrów. Najpewniejszym sposobem prowadzenia jest mozolne, powolne zwijanie. Warto nawijanie linki przeplatać bardzo krótkimi pauzami.
Charakterystyka i zastosowanie Kunga:
  • Kung powstał do łowienia w toni. Przy jednostajnym prowadzeniu przynęta delikatnie kolebie się na boki i nieustannie lekko drży. Wirujące skrzydełko dodatkowo wabi drapieżniki do ataku. Tego rodzaju przynęty nie posiadają odjazdów i nieregularności. Ich domeną jest jednostajna praca która uwielbiają wielkie szczupaki.
  • Możesz też duże toniowe jerki Kung prowadzić p[płynnymi i długimi podciągnięciami, po których przynęta powinna swobodnie opadać. Tego rodzaju prowadzenie szczególnie skuteczne jest na znacznej głębokości. W ten sposób możesz łowić w toni wielkie sandacze i szczupaki.
  • Przynętę Kung możesz też w drobny sposób przygotować do tego, aby stała się jerkiem do łowienia w płytszej wodzie. Skrzydełko wystarczy zmienić na znacznie mniejsze, aby pozwolić przynęcie na prowadzenie w wodzie o głębokości nawet dwóch trzech metrów.
     

ModelDŁUGWAGACena
GRF28cm105g147.00 PLN
GLD28cm105g147.00 PLN
RD28cm105g147.00 PLN
BL28cm105g147.00 PLN
ZESTAW 4SZT527.00 PLN
ModelCena
GRF147.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 28cm
WAGA: 105g
GLD147.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 28cm
WAGA: 105g
RD147.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 28cm
WAGA: 105g
BL147.00 PLN parametry
DŁUG: 28cm
WAGA: 105g
ZESTAW 4SZT527.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.21 s