Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Katalog produktów > Przynęty Spinningowe Hand Made > Jerki > Koro 14

Koro 14

najlepsze jerki na sczupaka
najlepsze jerki na sczupaka
łowny jerk na szczupaka
jerki corona fishing koro
najlepsze jerki hand made
Cena:

77.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Koro to ręcznie produkowany jerk na szczupaki, którego korpus wykonany jest z drewna. Ta przynęta to w 100% polskie rękodzieło, zaprojektowane jako uniwersalne przynęty na szczupaki, idealna do łowienia w niezbyt głębokiej wodzie. Jerk Koro stanowi jeden z najłowniejszych jerków w naszej ofercie, co jest naszym wielkim sukcesem.
Koro powstał specjalnie na szczupaki. Naszym celem było uzyskanie jerka na szczupaka, który posiada wszystkie elementy najbardziej pożądanej pracy. Koro jest naszym wielkim sukcesem, bo ukryliśmy w nim kilka cech, które kuszą szczupaki niemiłosiernie. Podstawowa sprawa to nieregularne odjazdy połączone z wychylaniem brzuszka do góry. Przy krótkich i ostrych szarpnięcach Koro uzyskuje klasyczną pracę lewo-prawo. Podczas równomiernego prowadzenia kolebie się na boki, dodatkowo uzyskując szeroką pracę "S"... Do tego wszystkiego wyraźne lusterkowanie w opadzie.

Jak prowadzic jerka Koro:

  • Jednostajne zwijanie z pauzami - w tej metodzie jerk kolebie się z boku na bok i powoli wychodzi do lustra wody. W pauzie, przynęta opada, lusterkując, co jest szczególnie kuszące dla szczupaków.
  • Klasyczne szarpanie szczytówką (jerkowanie) z krótkimi i ostrymi podciągnięciami - ta technika sprawia, że jerk intensywnie skacze do boków, a nawet potrafi obrócić się o 90 stopni. Mocne i długie podciągnięcia to bardzo skuteczne prowadzenie Jerka Koro, które wywołuje u szczupaków ogromną agresję i prowokuje ryby do ataku.
  • Mocne i długie podciągnięcia - ta metoda prowadzenia Jerka Koro to kolejna technika, która wykazuje się wysoką skutecznością podczas łowienia szczupaków. Charakteryzuje się zdecydowanymi, energicznymi ruchami wędki, które powodują, że przynęta wykonuje gwałtowne, długie przesunięcia w wodzie, mimikując ruchy rannych lub uciekających ryb.

ModelDŁUGWAGACena
K14 GRF14 cm50 g77.00 PLN
K14 BL14cm50g77.00 PLN
K14 GLD14cm50g77.00 PLN
K14 YLR14 cm50 g77.00 PLN
K14 OL14 cm50 g77.00 PLN
Zestaw 5 SZT375.00 PLN
ModelCena
K14 GRF77.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14 cm
WAGA: 50 g
K14 BL77.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14cm
WAGA: 50g
K14 GLD77.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14cm
WAGA: 50g
K14 YLR77.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14 cm
WAGA: 50 g
K14 OL77.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14 cm
WAGA: 50 g
Zestaw 5 SZT375.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
marzenaruda9@gmail.com
Bardzo piękne jerki,. pięknie pracują..teraz tylko szlifowa. Technikę prowadzenia .,,???????? ..pełny szacunek za wykonanie..
ksolis
Super jerki. Sprawdzimy je w maju, mam nadzieję na rekordowe szczupaki.
Bartosz Mudź
Jestem pod wrażeniem jak ta \"deseczka\" pracuje, czapki z głów !! Gdy w ofercie pojawi się kolor GRF chętnie kupię następnego.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Jerk na szczupaka Koro – prowadzenie

Zdecydowanie najlepszym łowiskiem i polem do popisu na Jerki Koro są rozległe płycizny z podwodna roślinnością. Nasz koro czyli typowy jerk na szczupaka w takich warunkach jest w stanie pokazać wszystko to co w nim ukryliśmy. Doskonale sprawdza się podczas łowienia w płytkiej wodzie pomiędzy roślinami i tam sugerujemy go stosować.
0.59 s