Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Jerki > Big Herring

Duży jerk na szczupaka - Herring

jerki na szczupaka big herring
jerki na szczupaka big herring
duży jerk na szczupaka śledź
duży jerk na szczupaka
imitacja śledzia na szczupaka big herring
Cena:

147.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Duży, drewniany jerk wykonany specjalnie z myślą o łowieniu szczupaków żerujących na dużej płoci, wzdrędze czy okoniu ale przede wszystkim na śledziu. Big Herring został zaprojektowany tak, aby wiernie imitować swoim zachowaniem chorą rybę. Dzięki doświadczeniu producenta uzyskaliśmy przynętę, która charakteryzuje się bardzo nieregularną pracą. Herring pracuje w wielu różnych wariantach. Możemy dzięki niemu imitować konającą ofiarę szczupaka lub taką, która przed drapieżnikiem ucieka. Big Herring to duży jerk na szczupaka, który jest naszym oczkiem w głowie bowiem dał zarówno nam jak i naszym, kolegom rekordowe i bardzo tłuste szczupaki.

Pierwotnie duży jerk na szczupaki Herring zaplanowany był do łowienia szczupaków w skandynawskich szkierach. Tam leciały pierwsze modele tej przynęty. Herring podbił serca Szwedów oraz Polaków łowiących w archipelagu. Na bazie sukcesu naszego jerka powstały jego barwne kontynuacje. Tak powstał okoń, niebieska płoć oraz klasyczny fajertajger.

Jak prowadzić duże jerki Big Herring?

  • Najlepsze rezultaty będziemy mieli jeśli poprowadzimy naszego śledzia klasycznie jerkując. Krótkie, ale energiczne szarpnięcia będą wywoływały w przynęcie długie i łagodne odjazdy, wówczas nasza przynęta nieregularnie kołysze się, błyska i niemal lata w toni kusząc do brania szczupaka.
  • Przy leniwym nawijaniu linki Herring będzie zachowywał się jak wielka wahadłówka. Wielu wędkarzy wykorzystuje równomierne nawijanie linki przerywane pauzami aby kusić jesienne, leniwe szczupaki.
  • My odkryliśmy kolejną właściwość naszego Herringa. Prowadzenie oparte jest o bardzo mocne i długie pociągnięcia, po których należy błyskawicznie kasować luz linki. Jerk podczas takiego prowadzenia potrafi nieregularnie odjechać w bok po czym wraca do osi prowadzenia. Robi w ten sposób wielkie zamieszanie i doskonale kusi najbardziej niechętne szczupaki do brania
  • Uniwersalność i łatwość prowadzenie Big Herringa podpowiada wiele różnych odmian i sposobów prowadzenia tej przynęty. Możesz go prowadzić dowolnie z gwarancja sukcesu i skuteczności
Przynęta tonąca. Zakres pracy od 0,5 do 2 metrów. Zbrojenie w mocne kotwice 1/0.
 

ModelDŁUGWAGACena
H GRF18cm90g147.00 PLN
H PRH18cm90g147.00 PLN
H SI18cm90g147.00 PLN
H OL18cm90g147.00 PLN
Zestaw 4 szt568.00 PLN
ModelCena
H GRF147.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 18cm
WAGA: 90g
H PRH147.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 18cm
WAGA: 90g
H SI147.00 PLN parametry
DŁUG: 18cm
WAGA: 90g
H OL147.00 PLN parametry
DŁUG: 18cm
WAGA: 90g
Zestaw 4 szt568.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.45 s