Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Jerki > Tejlor

Tejlor

jerk ze skrzydełkiem
jerk ze skrzydełkiem
jerki na szczupaka ze skrzydełkiem
duże wirujące ogonki na szczupaka
jerki wirujący ogonek
Cena:

137.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Jerki na szczupaka to czasem zbyt mało dla drapieżnika, który widział w wodzie już wszystko. Tejlor to połączenie doskonale pracującego jerka, wirującego ogonka i obrotówki. Długo pracowaliśmy nad zbudowaniem Tejlora, ale po wielu próbach, wielu testach i naprawdę sporej ilości szczupaków, dajemy ci możliwość łowienia Tejlorem, który w naszej opinii jest wyjątkową przynętą na leniwe szczupaki.
Głównym założeniem było uzyskanie kilku różnych akcji w jednej przynęcie i kilku różnych walorów, które będą wabiły niechętne do ataku drapieżniki. Celem było uzyskanie przynęty maksymalnie uniwersalnej, zastępującej wiele innych przynęt. Tak powstał Tejlor, czyli jerk, który wabi gabarytem, kolebaniem, odskokami doskonałym malowaniem oraz nieustannie wirującym ogonkiem.
Sposoby prowadzenia i wykorzystania Tejlora. Tejlor sprzedawany jest w zestawie z dwoma rodzajami skrzydełek. Colorado, czyli szerokie i zamaszyste skrzydełko, którego celem jest spowolnienie przynęty i przełożenie mocy na kuszenie właśnie wirującej paletki. Przy zastosowaniu tego skrzydełka przynęta jest bardziej stabilna, mniej kolebie i lusterkuje. Long to znacznie szybsze i subtelniejsze skrzydełko, które determinuje wyraźniejszą pracę Tejlora.
  • Równe zwijanie bez szarpnięć. Praca tak prowadzonej przynęty przypomina dużą rybę, a wirujący ogon nieustannie wiruje i błyska, kusząc do ataku szczupaki i okonie. Tejlor leniwie kolebie się na boki i nie ma tendencji do odjazdów. Warto od czasu do czasu zatrzymać zwijanie.
  • Pulsowanie i jerkowanie. Tak prowadzony Tejlor uzyskuje wyraźną pracę tłustego jerka. Ma tendencję do odjazdów, ale krótkich i nieregularnych. Przy podszarpywaniu potrafi nieznacznie odskoczyć mocno błyskając bokiem. Dodatkowo, podczas opadania Tejlor bardzo mocno pracuje ogonem, wabiąc w ten sposób ryby do ataku.
Tejlor to ręcznie wykonany, drewniany jerk. Jego wykonanie stoi na najwyższym poziomie, jest wyjątkowo atrakcyjnie malowany i na końcu pokryty kilkoma warstwami żywicy, która zabezpiecza przynętę przed ostrymi zębami szczupaków.

ModelDŁUGWAGACena
SI14cm75g137.00 PLN
ORG14cm75g137.00 PLN
GRF14cm75g137.00 PLN
PRH14cm75g137.00 PLN
ZESTAW 4SZT532.00 PLN
ModelCena
SI137.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14cm
WAGA: 75g
ORG137.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14cm
WAGA: 75g
GRF137.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14cm
WAGA: 75g
PRH137.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14cm
WAGA: 75g
ZESTAW 4SZT532.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.27 s