Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Jerki > Jarw

Jarw - Jerk pływający na szczupaki

jerk na szczupaki
jerk na szczupaki
jerk na szczupaka
jerki na szczupaki

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Film

Zależało nam, aby wprowadzić do oferty wyjątkową przynętę dedykowaną szczególnie do łowienia szczupaków w zielsku. Jerk "Jarw" to specjalna przynęta przeznaczona dla płytkich wód porośniętych roślinnością. Wykonana z drewna i precyzyjnie ręcznie wykończona, stanowi dowód mistrzostwa rzemieślniczego w świecie wędkarstwa. Jarw zachowuje się niczym konająca ryba. Przy lekkim podszarpywaniu jedynie błyska bokami i nieznacznie, leniwie odchodzi do boków. Przy jednostajnym prowadzeniu wychyla się mocno do boków i wyraźnie lusterkuje. Idealnie sprawdza się w zarośniętych łowiskach o niewielkich głębokościach. Dzięki charakterystycznej pracy nie czepia się podwodnej roślinności i wabi ukryte w niej głodne szczupaki.

Jak i gdzie łowić na jerki Jarw:

Jerk na szczupaki "Jarw" został zaprojektowany z myślą o specyficznych łowiskach, gdzie tradycyjne metody łowienia mogą być utrudnione ze względu na roślinność i ukształtowanie terenu. Doskonale sprawdza się w miejscach takich jak: Płytkie rozległe blaty - obszary porośnięte gęstą roślinnością wodną, które stanowią schronienie dla drapieżników. Jarw wabi szczupaki ukrywające się wśród podwodnych traw i roślin. Trzcinowiska i grązelowiska - gęste miejsca, gdzie roślinność tworzy prawie nieprzebyte labirynty. Dzięki konstrukcji "Jarw", można bez obaw prowadzić przynętę wśród tych roślin, nie martwiąc się o jej zaczepienie. Zakola rzek - miejsca, gdzie prąd zwalnia, a woda jest płytsza. Owe zakola często kryją w sobie roślinność oraz drapieżniki polujące na drobniejsze ryby. Płytkie nizinne rzeki z roślinnością - wody, gdzie głębokość nie jest duża, a roślinność może stanowić prawdziwe wyzwanie dla wędkarza. "Jarw" umożliwia efektywne łowienie w takich warunkach.

Sposoby prowadzenia:

Wolne leniwe skręcanie z długimi pauzami - taka technika sprawia, że jerk na szczupaki "Jarw" imituje konającą rybę. Leniwe skręcanie z długimi przerwami powoduje, że przynęta powoli wypływa do powierzchni, co może skusić drapieżnika do ataku.
Agresywne prowadzenie z krótkimi szarpnięciami i pauzami - w tej technice "Jarw" zachowuje się jak przestraszona lub uciekająca ryba. Krótkie szarpnięcia powodują, że przynęta gwałtownie zmienia kierunek, a pauzy między nimi dają drapieżnikowi chwilę na zastanowienie się nad atakiem. Owa kombinacja gwałtownych ruchów z chwilami spokoju może być nieodparta dla głodnych szczupaków.

Jerk pływający, uzbrojony w kotwice nr 2.


ModelDŁUGWAGACena
FL10cm30g67.00 PLN
GLD10cm30g67.00 PLN
BL10cm30g67.00 PLN
GRF10cm30g67.00 PLN
ZESTAW 4SZT260.00 PLN
ModelCena
FL67.00 PLN parametry
DŁUG: 10cm
WAGA: 30g
GLD67.00 PLN parametry
DŁUG: 10cm
WAGA: 30g
BL67.00 PLN parametry
DŁUG: 10cm
WAGA: 30g
GRF67.00 PLN parametry
DŁUG: 10cm
WAGA: 30g
ZESTAW 4SZT260.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
Buniek
Wobler zbyt szybko się wynurz prawie niemożliwe jest jego zatopienie nie oceniam skuteczności ale do mojego łowienia się nie nadaje.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.97 s