Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Jerki > Braxen

Duże woblery na szczupaka - Braxen

dyże woblery na szczupaka
dyże woblery na szczupaka
wobler na szczupaka do trollingu
duże woblery na szczupaka trolling
woblery do trollingu na szczupaka
Cena:

177.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Kolejny duży wobler na szczupaka wmyślony przez nas podczas wyprawy na jeziorowe szczupaki. Kluczem było stworzenie dużego tłustego woblera, którego praca będzie opierała się o leniwe i wolne kolebanie. Bardzo zależało nam też na możliwości jerkowania czyli animowania woblera tak aby podczas mocnych szarpnięć skakał do boków, błyskał i zupełnie zmieniał swoje standardowe zachowanie.
Braxen to przynęta której przeznaczeniem jest niezbyt głęboka woda, sięgająca od metra do około siemiu metrów. Doskonale sprawdza się podczas łowienia z ręki ale najłatwiej będzie nim kusić szczupaki w trollingu. Braxen to duże woblery na szczupaka, które doskonale sprawdza się na płytkich szczupakowych blatach. Prowadzony wolno, nawet bez jakiejkolwiek dodatkowej animacji wobler w wyjątkowy sposób kusi swoim zachowaniem największe szczupaki. Dodatkowe ostre i długie podciągnięcia pozwalają uzyskać bardzo atrakcyjne zachowanie przynęty, która zmianą rytmu prowadzenia wyzwala u drapieżnika agresję.

Braxen reprezentuje woblery jerki na szczupaka, które zostały wyprodukowane od początku do końca prze Corona Fishing. Wobler jest oczywiście drewniany, pokryty wieloma warstwami żywicy a wewnątrz przynęty ukryta jest specjalna, głucha grzechotka, która dodatkowo wabi wielkie szczupaki. Braxen uzbrojony jest w kotwice #2/0.

Duże woblery na szczupaka - zastosowanie

Braxen pozwala na prowadzenie w trollingu na głębokości 5-6 metrów. Duże woblery na szczupaka mają tendencję do głębokiego zchodzenia na długim dystansie. Jeśli jednak skrócimy długośc zestawu możemy zatrzymac przynętę na około trzech metrów. Nasz Braxen dał nam świetne efekty podczas toniowego łowienia dużych szczupaków. Wodzie ogłębokości 10-12 metrów kusił wielkie ryby z toni.

ModelDŁUGWAGACena
YLR20cm115g177.00 PLN
GRF20cm115g177.00 PLN
BL20cm115g177.00 PLN
GLD20cm115g177.00 PLN
ZESTAW 4SZT692.00 PLN
ModelCena
YLR177.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 20cm
WAGA: 115g
GRF177.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 20cm
WAGA: 115g
BL177.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 20cm
WAGA: 115g
GLD177.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 20cm
WAGA: 115g
ZESTAW 4SZT692.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Woblery do trollingu na szczupaka

Braxen to bardzo łowny wobler na szczupaka jezioro jest jego polem gdzie potrafi zrobić doskonała robotę. Jego głównym zastosowaniem jest rozległy, dość płytki blat, na który zapędzają się wielkie szczupaki w poszukiwaniu tłustych płoci i leszczy. Nasze zagraniczne ale też polskie wyprawy szczupakowi, dały nam wiele wskazówek jak powinny pracować oraz zachowywać się skuteczne duże woblery na szczupaki. Nasze doświadczenia potwierdzają, że właśnie w takich warunkach, na wielkich stołówkach, duże szczupaki polują na  duże ryby. Stąd właśnie gabaryty Braxena i właśnie dlatego woblery do trollingu na szczupaka w tego typu okolicznościach sprawdzają się wielkich szczupakach doskonale.
Na tę przynętę złowiliśmy wiele szczupaków w bardzo różnych warunkach. Oczywiście najlepiej działał na wodzie do kilku metrów . Jednak okazało się że przynosił tez doskonałe efekty podczas trollingowania w nawet głębokiej wodzie. Szczupaki polujące w toni chętnie się do niego podnosiły.

Gdzie stosować duże woblery do trollingu na szczupaka

1.3 s