Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Odzież wędkarska i akcesoria > Kotwiczki wędkarskie > Spear EWG 71 SS

Kotwiczki do woblerów - Spear EWG 71 SS

kotwiczki do woblerów
kotwiczki do woblerów
kotwiczki do zbrojenia woblerów
Cena:

28.70 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Specjalistyczna, kuta kotwiczka do zbrojenia woblerów. SPEAR EWG-71 SS to specjalnie zaprojektowana kotwiczka do woblerów wykonana z potężnego drutu o 1X wytrzymałości. Haki zostały celo profilowane do wszelkich przynęt o zwartej konstrukcji ale ich głównym przeznaczaniem są Jerki, woblery, topwatery. Wielu wędkarzy stosuje je jako dozbrojki do masywnych gum.
Specjalna konstrukcja kotwicy oparta jest o zdecydowanie krótszy trzonek oraz szerokie ale zagięte do środka łuki kolankowe. Krótszy trzonek umożliwia zbliżenie ostrzy kotwicy do korpusu przynęty, minimalizując wpływ na jej pracę podczas prowadzenia oraz co bardzo ważne zmniejsza ryzyko zahaczenia o podwodne zawady. Poza tym skierowane do wewnątrz proste groty i konstrukcja EWG (Extra Wide Gap) zmniejszają ryzyko wypadania haków z rybiej paszczy. SPEAR EWG-71 SS posiada charakterystyczną powłokę SS BKK, która zapewnia bardzo pewne zacięcie oraz doskonałe trzymanie ryby na kotwicy minimalizując w ten sposób utratę zdobyczy. Ważne jest że kotwiczki do woblerów BKK posiadają najwyższa ostrość oraz utrzymywanie trwałości parametrów podczas użytkowania.

ModelCZĘŚCICena
8#828.70 PLN
6#828.70 PLN
4#728.70 PLN
2#628.70 PLN
ModelCena
8#28.70 PLN -+ parametry
CZĘŚCI: 8
6#28.70 PLN -+ parametry
CZĘŚCI: 8
4#28.70 PLN -+ parametry
CZĘŚCI: 7
2#28.70 PLN -+ parametry
CZĘŚCI: 6
Bartek886
Zobaczcie materiał o tych kotwiczkach. Remigiusz nie kłamał. Zaczep przyponu za kotwiczkę po rzucie w ogromnym stopniu wyeliminowany.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.35 s