Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Katalog produktów > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery SS > Strzebla 3D Gruba

Strzebla 3D Gruba

woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
woblery ss na pstrąga
strzebla ss
woblery ss
Cena:

68.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Film

Gruba strzebla 3D powstała na bazie swojej imienniczki z drewna. To wobler o bardzo podobnych cechach, z tym, że w 100% powtarzalny. Strzebelka ma bardzo drobniutką pracę, podobną do cykady. Z odpowiednio ustawionym przednim oczkiem można ją prowadzić na wiele sposobów: pod prąd, z prądem i w poprzek nurtu, wydobywając z niej wszystkie, tak niezwykle wabiące ryby walory, a więc nierytmiczne zalusterkowania, drobne odskoki z głównego toru, zakosy, wężyki. Opis z legendy dotyczy wolnego, równomiernego ściągania pod średniej siły prąd, równolegle do brzegu… Prawdziwy diabeł z rogami wychodzi ze strzebelki sprowadzanej w poprzek…

Gruba Strzebla to wobler, który możemy określić jako pierwowzór szkoły przynęt dolnośląskich. Produkowany specjalnie po to, aby jego unikalna, drżąca akcja, kusiła naturalnym zachowaniem nawet najbardziej cwane ryby. Jego wyjątkowa skuteczność została potwierdzona przez wiele pięknych pstrągów, kleni, szczupaków czy okoni. Gruba Strzebelka to wobler bardziej uniwersalny od swojej chudszej siostry. Możemy nim łowić na większych głębokościach praktycznie przez cały sezon pstrągowy. Strzebelka Szuszkiewicza to zaprzeczenie wszystkich teorii sklepowych woblerów. Gruba Strzebla posiada bardzo nierówną, migotliwą i drobniutką akcję. Sprowadzana w poprzek nurtu intensywnie lusterkuje i spływa zakosami.
PRACA:
Parametry pracy wg opisu i legendy woblerów Szuszkiewicza - N - Y - DMSa, tzn.: N - pływalność neutralna. Y – akcja, w której punkt wychyleń korpusu znajduje się tuż za główką woblera. D – praca bardzo drobna o dużej częstotliwości ruchów. M – krótkie i gwałtowne odskoki na boki. Sa – tor „sznurkowy” ale zakłócany w/w „mykami”, lub odskokami.
KOLORY:
PST - kolor pstrąga potokowego. STR - naturalny kolor strzebelki zamieszkującej rzeki pstrągowe. Skuteczny przez cały pstrągowy sezon na wszystkie dzikie ryby. HSTR Samiec szata godowa - w okresie tarła strzebli pstrągi, oraz inne rzeczne drapieżniki, uganiają się przeważnie za tymi drobnymi rybkami. KLB – Negro kiełb – inny kolor kiełbia. Już sam ten fakt brzmi bardzo atrakcyjnie...
Wober o pływalności neutralnej lub lekko tonący. 


ModelDŁUGWAGACena
PST6cm4g68.00 PLN
STR6cm4g68.00 PLN
HSTR6cm4g68.00 PLN
KLB6cm4g68.00 PLN
KW6cm4g68.00 PLN
OB6cm4g68.00 PLN
ZESTAW 6szt396.00 PLN
ModelCena
PST68.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 4g
STR68.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 4g
HSTR68.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 4g
KLB68.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 4g
KW68.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 4g
OB68.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 4g
ZESTAW 6szt396.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
dariuszmajkowski1@wp.pl
DLA MNIE WOBLER KOMPLETNY\r\nPODCZAS PIERWSZEJ WYPRAWY POTOK 53 CM
niezarejestrowany
Na rzecze gdzie jest bardzo duzo pstragow ale jest ogromna preseason I woda krysztal zeden inny wobler I kolor niedal mi tylu ryb!
titanum
Ciekawa praca narazie mało go testowałem.
aru911
Strzebla jesienią smakuje bolenią....:) serio!
Borysowiec
Polecam 10/10.
niezarejestrowany
Polecam! Bardzo łowne! Jakość wykonania perfekcyjna!
Klima
Bardzo fajna delikatna praca, można wykonać precyzyjny rzut i dokładnie poprowadzić, co jest ważne na dzikich zarośniętych rzeczkach. Wykonanie przerosło moje oczekiwania, szczerze polecam!
paszka13
STR delikatna ale bardzo kusząca praca oraz bardzo staranne wykonanie. Perła w moim pudełku.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.05 s