Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery SS > Krąpik 3D Duży

Krąpik 3D Duży

woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
wobler krąpik szuczkiewicz
wobler krąpik szuczkiewicz
Cena:

68.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Film
Innowacyjny Wobler 3D SS, wykonany metodą połówkową z ekologicznego, w pełni biodegradowalnego materiału. Ołów wewnątrz zastąpiony został stalą, a zewnętrzna faktura, przypominająca słoje drewna, powoduje prowokacyjne załamania światła. Dodatkowo wewnątrz woblera zostały zastosowane komory powietrzne, w zdecydowany sposób wpływające na pracę przynęty. Drobna praca podstawowa Y, nieregularne zalusterkowania L, odjazdy na boki M i nieprostolinijny tor poruszania się przynęty... Wszystko to Krąpik 3D posiada w swoim arsenale pracy. Dowiedz się więcej o pracy woblerów SS.
Ten woblerek produkowany przez Sławka Szuszkiewicza to przynęta bardzo uniwersalna, początkowo tworzona z myślą o pstrągach, ale sprawdzająca się doskonale we wszystkich typach wód przy, połowie różnych gatunków ryb.
Duży Krąpik 3D to woblerek pływający; głębokość schodzenia: około 1 metr.

KOLORY: SI - specyficzny kolor powstały z połączenia srebra i opalizującej perły; grzbiet malowany na ciemny grafit. Osiągnięty efekt to naturalny kolor drobnego narybku. KW - czyli kawasaki, to połączenie złota i dwóch odcieni zieleni. Kolor ten uwielbiają ryby żyjące w czystej i prześwietlonej wodzie. PST - pstrągowy wzór, czyli stare złoto w kontraście z brązami, miedzią i pomarańczami. ORG - tajemna mandarynka, czyli żółć z dodatkiem złota w połączeniu z jaskrawym pomarańczem i srebrem na grzbiecie i bokach.

ModelDŁUGWAGACena
ORG5,5cm5g68.00 PLN
KW5,5cm5g68.00 PLN
SI5,5cm5g68.00 PLN
ModelCena
ORG68.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 5g
KW68.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 5g
SI68.00 PLN parametry
DŁUG: 5,5cm
WAGA: 5g
pawelzpoczta@wp.pl
Moje doświadczenie z pstrami jest bardzo krótkie bo zaledwie od roku,pamietam jak w tamtym sezonie zaczynałem przypadkowe nie zamierzone ryby. Po zakupie woblera w tym sezonie można powiedzieć przeszłem na wyższy poziom szacunek Panie SS.
tomas01
Wobler wszechczasów ....Amen
Borysowiec
Tak jak jego mniejszy brat bardzo atrakcyjny wobler polecam.
Strzebuszewski
Faktycznie łowi wszystko i wszędzie.Bardzo dobry wobler.
TYKRYSEK1
Czytając te komentarze byłem bardzo sceptyczny co do ich treści, jednak sam się przekonałem po nabyciu dużego krąpika, że jest to skuteczna maszynka. Złowiłem na niego sandacza 60cm. Wobler pracuje znakomicie polecam!!!
zambezi
Uaaa, wobler majstersztyk. Zadziewająca akcja. Chodzi jakby był trochę po kielichu. Wykłada się , lusterkuje. Kilka gatunków ryb na niego złowiłem. Wart swojej ceny. Tył....k parę razy zamoczyłem aby go uratować z zaczepu. Na szczęście się udało.
tramontana
Piękna rzecz i warta swej ceny. Juz kilka potokowców i kleni mi przyniosła. A ten strach przed zaczepem i ew. zerwaniem bezcenny!
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.41 s