Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Jerki > Łamany Szczupak MB

Łamany jerk na szczupaka - Szczupak MB

jerk łamany na szczupaka
jerk łamany na szczupaka
jerki łamane na szczupaka
jerki handmade łamane
jerki łamane handmade
Cena:

257.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Bez wątpienia najbardziej atrakcyjna wersja przynęty, która imituje żywego szczupaka. Nasze wieloczęściowe jerki na szczupaka - kanibala, wyróżniają się wyjątkowym wykonaniem przypominającym do złudzenia żywą rybę. Jerki wykonane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każda przynęta jest ręcznie malowana i dekorowana tak aby drapieżnik nie miał najmniejszych wątpliwości.

Łamane Szupaki to solidne i duże przynęty (27cm/110gramów) które zostały przygotowane celowo do łowienia największych szczupaków żyjących w twoim łowisku.  Łamane, wieloczęściowe Jerki na szczupaka zostały wykonane z doskonałej jakości żywicy, która jest w bezwzględnie odporna na wszelkiego typu uszkodzenia. Jerki zostały pokryte dodatkowo warstwo ultratwardej powłoki nadającej jej połysk ale dodatkowo zabezpieczającej przynętę przed ostrymi zębami szczupaków.
Duże łamane szczupaki to przynęty wieloczęściowe, dzięki czemu praca jerków jest wyjątkowo atrakcyjna i pozwala dzięki temu na bardzo różnorodne prowadzenie. Większość wędkarzy prowadzi tę przynętę bardzo wolno zwijając zestaw, od czasu do czasu mocniej pociągając wędziskiem. Wówczas łamany jerk nabiera wigoru i zaczyna zdecydowanie żwawiej pracować.  Oczywiście przynętę możemy prowadzić jak klasycznego Jerka, szarpiąc energicznie szczytówką. Jerk wówczas zaczyna ostro pracować a w trakcie pauzy leniwie i wolno opada do dna.
Wiele osób stosuje nasze łamane jerki na szczupaka jako podstawowe przynęty do płytkiego trollingu. Przynęta podczas trolingowania schodzi do maksymalnie dwóch metrów.

ModelDŁUGWAGACena
GRF27cm110g257.00 PLN
ES27cm110g257.00 PLN
Zestaw 2 szt.496.00 PLN
ModelCena
GRF257.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 27cm
WAGA: 110g
ES257.00 PLN parametry
DŁUG: 27cm
WAGA: 110g
Zestaw 2 szt.496.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
KRYSTIAN09
fenomenalne wykonanie. Mega przynęta, która robi ROBOTĘ!
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1 s