Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Przynęty szczupakowe > Landryna

Landryna

jerki birecki
jerki birecki
jerki szczupakowe michał birecki
jerki hand made birecki
jerki handmade na szczupaka
Cena:

97.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Landryna to jerk, który reprezentuje nowa grupę przynęt na szczupaka w naszej ofercie na sezon 2022. Jerk szczupakowy Landryna to przynęta, która charakteryzuje się najwyższa jakością wykonania. Dbałość o szczegóły, dekorowanie najdrobniejszych detali oraz staranne malowanie stanowi ceche rozpoznawalna dla wszystkich produktów z tej grupy. Perfekcyjne wykończenie przynęty jest charakterystyczne dla wszystkich produktów Michała Bireckiego. Jerk pokryty jest kilkoma warstwami, pancernej i odpornej na zęby szczupaka żywicy.
Landryna to stosunkowo popularny wzór Jerka, który doczekał się dziesiątek nawiązań i kontynuacji. Pierwowzorem są typowe szwedzkie i fińskie jerki na szczupaka, których boki były wyraźnie spłaszczone. Ta cecha niosła za sobą bardzo określone zachowanie i charakterystyczny, ślizgowy ruch oraz wyraźne lusterkowanie w opadzie. Landryna to przede wszystkim wyjątkowo kusząca praca. Jerk przy lekkim szarpnięciu wyraźnie odskakuje do boków. Przy dłuższych szarpnięciach potrafi płynnie odjechać i dodatkowo kolebać się podczas prowadzenia. Zwykłe zwijanie przynęty pozwala na uzyskanie klasycznego bujania i wolnego lusterkowania. Podczas opadania jerk wyraźnie miga kusząc w ten sposób szczupaki do ataku.
Landryna to bardzo uniwersalny i wielozadaniowy jerk szczupakowy, którego możesz wykorzystać już w wodzie o głębokości nie przekraczającej metra. Przy leniwym prowadzeniu śmiało możesz łowić na blatach cztero lub pięciometrowych.
Przynęta wolno tonąca. Zbrojenie w kotwice nr 1.

ModelDŁUGWAGACena
OL15cm75g97.00 PLN
PRH15cm75g97.00 PLN
GRF15cm75g97.00 PLN
GLD15cm75g97.00 PLN
ZESTAW 4SZT376.00 PLN
ModelCena
OL97.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 15cm
WAGA: 75g
PRH97.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 15cm
WAGA: 75g
GRF97.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 15cm
WAGA: 75g
GLD97.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 15cm
WAGA: 75g
ZESTAW 4SZT376.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.61 s