Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Cykady > Cykada 8 g

Cykada na okonia - Cykada SS 8G

cykada na okonia
cykada na okonia

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Niewiarygodnie skuteczne przynęty na nieco głębszą wodę. W zbiornikach zaporowych czy żwirowniach cykada na okonia to dla wielu wędkarzy podstawowa przynęta. W wielu sytuacjach bije swoją łownością cała masę innych, popularnych przynęt. Kluczowa przewaga cykady nad innymi przynętami jest jej lotność oraz szybkość docierania do dna. Praca cykady na okonia to wyraźne lusterkowanie, któremu żaden garbu nie potrafi się oprzeć.
Cykada w wersji ośmiogramowej to najbardziej uniwersalny model, który będziesz mógł stosować na niemal wszystkich „polskich” drapieżnikach. Cykada na okonia przez wiele lat była owiana tajemnicą. Wielu wędkarzy znało je doskonale, jednak niewielu z nich potrafiło nimi łowić. Cykady to bardzo skuteczne przynęty, stosowane przy połowach pstrągów, okoni, sandaczy czy szczupaków. Sposobów łowienia cykadami jest co najmniej kilka. Można nimi klasycznie jigować, można prowadzić zmiennym tempem w różnych partiach wody. Bardzo skutecznym sposobem jest też tzw. podpowierzchniowe szybkie prowadzenie cykady w poszukiwaniu żerujących sandaczy i okoni. Świetna na okonie i szczupaki. Niezastąpiona na głęboką i bystrą rzekę z pstrągami.


ModelDŁUGWAGACena
BL5cm8g29.00 PLN
SI5cm8g29.00 PLN
GR5cm8g29.00 PLN
GLD5cm8g29.00 PLN
ModelCena
BL29.00 PLN parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 8g
SI29.00 PLN parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 8g
GR29.00 PLN parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 8g
GLD29.00 PLN parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 8g
Adamus767
Fajne przynęty i łowne mają super pracę ale jest też jeden mankament . Częstym zjawiskiem w tych cykadach jest to że przednia kotwiczką zahacza o korpus obciążenia. Można to poprawić stosując z przodu kotwiczki z 2 grotami albo dołożyć kółko łącznikowe. Przetestowane działa i nie zmienia pracy!
niezarejestrowany
Witam cykady super wykonane i lowne łowię nimi głównie sandacze i oknie gorąco polecam
niezarejestrowany
Super przyjęta naprawdę polecam.
niezarejestrowany
Super wykonanie, znakomita praca. Póki co łowię na nie głównie okonie, ale pod koniec października dały mi również kilka grubych leszczy. Jedna drobna uwaga - tendencja przedniej kotwiczki do blokowania / zakleszczanie na części czołowej przynęty.
kmiasko
Naprawdę genialne przynęty jak już się je opanuje. Pstrągi za nimi ganiały. Szkoda tylko, że trzeba mieć swój bankomat, żeby na nie łowić. Jeden wypad i cały zestaw został w wodzie ;)
Trafiłem też na wadliwą sztukę. Przednia kotwica była źle zaciśnięta, lub miała pęknięte oczko i biedny pstrążek poszedł z kotwicą...
bosop
Drugi raz kupuję te cykady , rewelacja na okonie , sandacze , szczupaki , zdarzały się bolenie. Polecam !!!
Szkoda że nie otrzymałem cykady Rattlin , może nie było.....
niezarejestrowany
Cykady Si i Gld 8g to moje podstawowe przynęty. Bardzo łowne. Ryby ,,spokojnego żeru" też dobrze na nie reagują. Aby uniknąć rozczarowań warto zapoznać się z techniką ich prowadzenia. Taki filmik można znaleźć na stronie Corony fishing.
leszek.ciskowski@op.pl
Kilka szczupaków na Wiśle koło Tczew.
super praca i wykonanie .
niezarejestrowany
Super wykonanie ,super skuteczne.
Łowię na nie sandacze , szczupaki , okonie ,trafiają się bolenie.
Polecam.
niezarejestrowany
Pstrągi jeszcze jej nie znają ale okonie już pokochały, zwłaszcza w kolorze zielonym i czarnym.
niezarejestrowany
Bardzo dobra ręczna robota. Po 1 maja sprawdzę skuteczność.
PetereK
te 9gr to super sprawa na grubsze, rzeczne okonie - i jeszcze jedno - już nie kupuję cykad innych producentów bo po prostu nie warto :)
leszko
zakupione w zimie więc muszą poczekać ze chrzcinami ;)Aż się proszą do kąpieli- mam nadzieje, że w wodzie będą miały przed czym uciekać ;)..a wygląd i wykonanie pierwsza klasa
niezarejestrowany
bardzo dobrze zrobione i chodzi mi przede wszystkim o pracę jak wygląda każdy widzi ostatnio na ciemną miałem pstrąga i palię arktyczną,gdzie na inne przynęty nie było żadnych brań
Osam
pokochalem te przynety
Gares
Dla mnie to nowa przynęta, pierwszy raz nią łowiłem, sukcesów jak na razie brak ale szalenie ciekawa praca w wodzie tej cykady. Przynęta na pewno warta uwagi wędkarza i ryby.
Anhor
Przepięknie wykonane przynęty. Totalne rękodzieło.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.16 s